Грозові розряди і пожежі

IMG 1425   Із 6 випадків лісових пожеж, які виникли в лісових насадженнях  державного підприємства «Збур’ївське ЛМГ» – 3 в результаті грозових розрядів.

   4 серпня поточного року команда ЛПС-1 Рибальченського лісництва з 12.30  до 15.40  гасила пожежі, які виникли практично одночасно в 3-х місцях, одна в кварталі 21 виділі 7 на площі 0,15 га, дві другі – на території Садівської та Рибальченської сільських рад на площі 0,40 та 0,30 га відповідно. Всі пожежі в цей день виникли від блискавок. Гасіння пожеж проводилося власними силами працівників лісництва. Було  задіяно  3 пожежні автомобілі, трактор, бійці ЛПС та лісова охорона. Природною стихією в цей день  було завдано збитків підприємству на суму 5164 грн.

   Станом на 15.08.2018 року виникло 6 лісових пожеж  на площі 9,05 га, в т.ч. низова - 9,05 га.  Витрати по гасінню пожеж склали 89,6 т. грн.  На землях інших землекористувачів гасіння проводилося 2 рази. На їх гасіння витрачено  1.3 т. грн.

   За даними Укргідрометеоцентру в регіоні зберігається надзвичайний (5 клас) рівень пожежної небезпеки,  тому команди ЛПС проводять чергування згідно встановленого Регламенту.

Інженер ОЗЛ   Гондарук О.М.

 • 09 вересня 2019
  ВЕТЕРАНИ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ РИБАЛЬЧЕНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА.

                      Працівникам  Рибальченського  лісництва дернжавного підприємства "Збур'ївське лісомислиске господарство" насправді  є ким гордитися.  Мова йде про лісівників, які незважаючи на свій поважний вік і досі приходять у лісництво, цікавляться справами, дають поради, діляться  спогадами. Вони всі різні : Контушна  Людмила Степанівна,- помічник лісничого, Герастовська Анастасія Іванівна - майстер лісу, Ткаченко Володимир Якович вальник лісу, Шестакова Евгенія Степанівна та Бурдига Віра Олексіївна – лісокультурниці, але всіх їх поєднує ліс.

 • 23 серпня 2019
  З ДНЕМ ПРАПОРА УКРАЇНИ !

                                  Сьогодні, 23 серпня на адміністративній будівлі підприємства  вивішено Державний прапор України.

 • 23 листопада 2018
  Поповнення казни бюджету держави

     ДП « Збур’ївське ЛМГ»  в умовах повної відсутності фінансування з державного бюджету на ведення лісового господарства продовжує поповнювати бюджет держави.

 • 29 жовтня 2018
  Огляд насаджень, пройдених лісовою пожежею в Іванівському лісництві

     Для визначення доцільності проведення санітарних заходів у соснових  насадженнях Іванівського лісництва, які  в цьому році пройдені  пожежами  була створена комісія в складі спеціалістів ДП «Збур’ївське ЛМГ», ДСЛП   «Херсонлісозахист»,  Херсонського ОУЛМГ  та представника Садівської  сільської ради.

 • 21 вересня 2018
  Достойна нагорода

      За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність з пропаганди лісових і екологічних знань лісничий Геройського лісництва Петрук  Іван Васильович  до Дня працівника лісу нагороджений відзнакою Товариства лісівників України - нагрудним знаком « Почесний лісівник України».

Facebook