Очищення влади

Загальна інформація

Документи

Перелік посад та осіб, щодо яких проведена перевірка

 • 05 квітня 2020
  Багаття призвело до пожежі

  Людська недбалість укотре стала причиною лісової пожежі. Сьогодні, 5 квітня, пожежні служби ДП «Олешківське ЛМГ» виявили і ліквідували низову лісову пожежу у Раденському лісництві на площі 0,01 га. Причина загоряння – залишене багаття.

 • 03 квітня 2020
  У Карпатах вже висаджено 2,2 млн дерев, - Андрій Заблоцький

     Питання відновлення українських лісів є дуже важливим для суспільства. І ми робимо все можливе, щоб навіть в умовах карантину було забезпечено відновлення лісу. На цьому наголосив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

 • 31 березня 2020
  До 24 квітня у лісовій галузі введено режим надзвичайної ситуації

     Наказом Державного агентства лісових ресурсів України від 30.03.2020 №106 з урахуванням поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, висновків Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо визнання розповсюдження COVID-19 у країнах світу пандемією, з метою ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, для підсистеми охорони і захисту лісів єдиної державної системи цивільного захисту установлено режим надзвичайної ситуації до 24 квітня 2020 року.

 • 27 березня 2020
  Три пожежі з початку дня

  Сьогодні, 27 березня, працівники лісопожежних станцій ДП "Олешківське ЛМГ" спільно зі співробітниками ДСНС ліквідували три осередки загорянь. Дві з них виникли в Олешківському лісництві (лісова підстилка та нелісопридатні землі), і одна - у херсонському (очерет).

 • 27 березня 2020
  Випуск фазана у Скадовському ДЛМГ

  Систематично працівники ДП "Скадовське ДЛМГ" проводять поповнення представництва фауни на території підприємства. Цьогоріч у відкриту природу були випущені 20 голів фазана - по 10 самців і самок. Їх надали небайдужі мисливці в якості спонсорської допомоги.

Facebook