31 Серпня 2018

Чому горять ліси?

148 

 

 

 

 

 

 

 

 


В цьому році літо панує на повну! Неймовірна спека, потужні вітри, грози з блискавками - найстрашніші погодні умови для лісівників. На цей час встановлений найвищій п’ятий клас пожежної небезпеки – час, коли ліс стає найбільш уразливим до вогню. Та не так страшні негоди, як людська діяльність.

   Ліс, як щирий господар, радо приймає своїх гостей, і щедро ділиться своїми дарами. Чим же ми віддячуємо? Починаючи з весни цього року на території Кардашинського лісництва та прилягаючих землях було зафіксовано 21 пожежу, з них - жодної від блискавки. Причиною загорянь є людська недбалість, байдужість. Тому хочу нагадати, що людина – частина природи, і має берегти своє середовище проживання. Потрібно виконувати правила пожежної безпеки в лісі: не розводити багаття, не палити і не кидати не загашені сірники, недопалки, не випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, а також інших земельних ділянках, які прилягають до лісу.

   Повідомляйте лісогосподарське підприємство, територіальний підрозділ ДСНС, місцеві органи влади про виникнення пожежі. Тільки спільними  зусиллями зможемо зберегти ліси від вогню!

    Оксана Бородаєва

   в.о. помічника лісничого Кардашинського лісництва