18 Вересня 2018

Урочисті заходи з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу

8

5  1.1 13.09.2018  року  відбулись урочисті заходи  з нагоди  професійного свята – Дня працівника лісу.

    Захід відбувся за сприяння заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Євгена Миколайовича Рищука, який гостинно запропонував провести урочистості на території кінного клубу «GrandPrix». Голова Олешківської районної адміністрації Олена Кравченко – Скалозуб сприяла у вирішенні організаційних питань.

  1  На святі були присутні найкращі працівники лісогосподарських підприємств області, які нагороджувались Почесними грамотами та Подяками Державного агентства лісових ресурсів України, спільними нагородами Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства і Херсонської обласної організації профспілки працівників лісового господарства.4

6 17    Вітали та нагороджували професіоналів лісової справи:

 2  – Заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації   Рищук Євген Миколайович;

   - Голова Олешківської районної державної адміністрації Кравченко – Скалозуб Олена Валентинівна;

   - Голова Олешківської районної ради  Потоцький Павло Борисович.

 3  Майстру лісу Кринківського лісництва Державного підприємства «Херсонське лісомисливське господарство» Литвинову Михайлу Івановичу було вручено нагрудний знак «За бездоганну службу в державній лісовій охороні»

   У виступі начальника Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора Тищенко звучали слова вдячності  за  високий професіоналізм і відданість своїй справі!

   Адже лісівники обрали непростий шлях. Побажав кожному здоров’я, сили і витримки, щастя -  простого людського, родинного! Щоб праця лісівника приносила  моральне і матеріальне задоволення. 

         Бо кожен цього заслуговує.

    «Лісівнича професія – це не просто робота, яка вимагає не лише чіткого виконання інструкцій, а і самовідданості. Наш шлях – це і високий професіоналізм, і 100 – відсоткова віддача своїй справі, любов та відданість як лісу, так і людям, суспільству, жителям Херсонщини.

    Це – не просто слова: «Екологічно чиста область», це – результат кропіткої  багаторічної плідної роботи лісівників, які зробили диво – посеред пустелі висадили ліс.   А на нас лежить ще більша відповідальність – зберегти,  примножити та передати в спадок наступним поколінням наш унікальний,створений  руками людей  ліс.»

   Голова Херсонської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Марія Глод  відзначила кращих профспілкових працівників, керівників підприємств та голів первинних профспілкових організацій, які прикладають чимало зусиль для забезпечення гідних умов праці та соціального захисту працюючих. Побажала всім міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх  добрих справах. 

    Щоб у  домівках завжди панували мир і злагода, у серцях – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.

   Щоб доля і надалі буде прихильною, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

   А також побажала віри та надії щодо вирішення фінансових проблем у галузі.


110    Святкового настрою додали тріо бандуристів «Вільні крила» на чолі з заслуженим працівником культури Наталією Мазур. 

   Лісівники Херсонщини щиро вдячні за гостинність Євгену Рищуку. Здоров’я  та щастя, впевненості та мудрості  у реалізації його ідей та задумів. 

Херсонське ОУЛМГ