ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Збур'ївське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Каховське лісове господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"
ДП ДП "Херсонське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Олешківське лісомисливське господарство"
Сторінки історіїСторінки історії

Достойна нагорода

 

viber image2

  За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність з пропаганди лісових і екологічних знань лісничий Геройського лісництва Петрук  Іван Васильович  до Дня працівника лісу нагороджений відзнакою Товариства лісівників України - нагрудним знаком « Почесний лісівник України».

   Петрук Іван Васильович працює в Геройському лісництві  більше 30 років. Після закінчення Шацького лісового технікуму доля закинула його на Херсонщину, спочатку працював в ДП « Голопристанське ЛМГ» , а з 1986 року  – в Геройському лісництві. Тоді, молодому спеціалісту довірили керувати лісництвом. Приходилося вирішувати широке коло виробничих, лісогосподарських задач, забезпечувати надійну охорону лісових насаджень від порушників лісового законодавства, збільшувати площі заліснення  Нижньодніпровських  пісків на Кінбурнській арені.

    За роки нелегкої праці були і успіхи й  невдачі, падіння і підйом. Був і  робітником лісництва, помічником лісничого, лісником. Але завжди  він пишався професією лісівника.

   У 1991 році здобув вищу освіту,  закінчивши навчання у Новочеркаському інженерно - меліоративному інституті, де здобув спеціальність  інженера  лісового господарства.

   Очолюване їм лісництво одне з кращих на підприємстві.

   Лісничий Петрук І.В.- людина високих моральних принципів, працьовитий, надійний. Він чесно, старанно і сумлінно виконує свої обов'язки. Вмілий керівник та організатор.

   Бажаємо йому приумножувати здобутки та бути завжди на хвилі успіху.

Адміністрація ЛМГ