ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Збур'ївське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Каховське лісове господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"
ДП ДП "Херсонське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Олешківське лісомисливське господарство"
Сторінки історіїСторінки історії

Людська байдужість

42840332 164051744527989 519010943334612992 o   На зміну спекотним дням прийшла прохолодна осінь. Та у пожежному плані лісівникам півдня легше не стало. Очікуваних дощів не було, а штурм лісів грибниками розпочався. Фактор присутності людей в декілька разів підвищив імовірність виникнення лісових пожеж. 

42368 o  69856 n 83104 n

     Наслідки пожежі.

     Так тридцятого вересня поточного року у Великокопанівському лісництві ДП «Великокопанівське ЛМГ» у кварталі 28, неподалік залізничного вокзалу виникла лісова пожежа. Негайно відреагувавши на повідомлення про виникнення пожежі і силами лісопожежної станції Великокопанівського лісництва вона була ліквідована. Однак хочеться зазначити, що жодної людини із десятків охочих назбирати грибів не знайшлось жодного хто би зголосився допомогти її загасити. Всі бачили пожежу і проходили собі далі. Байдужість людей вражає! 

40576 o

   Отже зважаючи на вищевикладене ДП «Великокопанівське ЛМГ» наголошує на те, що пожежнонебезпечний період в лісах Херсонщини ще не закінчився. Дотримуйтесь правил пожежної безпеки в лісах!

Головний лісничий ДП «Великокопанівське ЛМГ» Тарасенко О.П.