24 Жовтня 2018

Затримано чорних лісорубів

0022   У понеділок 22 жовтня поточного року о 21:00  вечора у кварталі 1 виділ 1 Виноградівського лісництва державного підприємства «Великокопанівське лісомисливське господарство» в ході проведення рейду із охорони лісових масивів, майстрами лісу Виноградівського лісництва  виявлено самовільну рубку дерев акації білої.

   На місці скоєння правопорушення було затримано групу осіб з п’яти чоловік, що проживають у с. Малі Копані Голопристанського району Херсонської області, які намагались втекти із місця події. Також було виявлено автомобіль ВАЗ 2106 із спеціально обладнаним причепом для перевезення деревини із навантаженими дровами породи акація біла. Працівниками державної лісової охорони було  викликано слідчу оперативну групу працівників поліції Олешківського районного ВП Новокаховського відділу ГУНП України в Херсонській області.

0028


   За розрахунком сума розміру шкоди заподіяної лісовому господарству склала чотирнадцять тисяч двадцять чотири гривні 96 коп. (14024,96 грн). Автомобіль з причепом та незаконно добуту деревину вилучено.0032

                                  Лісничий Виноградівського лісництва Коваленко В.М.