Огляд насаджень, пройдених лісовою пожежею в Іванівському лісництві

1   Для визначення доцільності проведення санітарних заходів у соснових  насадженнях Іванівського лісництва, які  в цьому році пройдені  пожежами  була створена комісія в складі спеціалістів ДП «Збур’ївське ЛМГ», ДСЛП   «Херсонлісозахист»,  Херсонського ОУЛМГ  та представника Садівської  сільської ради.

    Комісією відмічено стрімке погіршення санітарного стану пошкоджених насаджень.

2   Стан дерев оцінювали  згідно Санітарних правил в лісах України. Пожежа  пошкодила, як стовбури  так і крони дерев. Пошкодження стовбура визначали за висотою нагару на стовбурі, стан крони оцінювали за дехромацією і дефоліацією. Насадження характеризуються обгоранням кореневих лап і кореневої шийки, відмиранням камбію в нижній частині стовбура по всьому периметру, присутнє опадання хвої. Всі насадження  представлені в основному деревами ІV-V категорії санітарного стану. При обстеженні насаджень виявлено, що в районі комля та товстої кори спостерігається заселення вусачем кореневим коротковусим (Spondylis buprestoides), а шестизубчатим  короїдом ( Ips Sexdentatus)  та златкою згарищ (Melanophila acuminate Deg.) місця товстої кори. Також вусачем чорним сосновим (Monochamus galloprovincialis Oliv) заселені місця перехідної кори.3

47  56      Комісією складено акт обстеження  насаджень  Іванівського лісництва пройдених пожежею та рекомендовані санітарні заходи - суцільні та вибіркові санітарні рубки.

    Адміністрація ДП «Збур’ївське ЛМГ»

 • 09 вересня 2019
  ВЕТЕРАНИ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ РИБАЛЬЧЕНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА.

                      Працівникам  Рибальченського  лісництва дернжавного підприємства "Збур'ївське лісомислиске господарство" насправді  є ким гордитися.  Мова йде про лісівників, які незважаючи на свій поважний вік і досі приходять у лісництво, цікавляться справами, дають поради, діляться  спогадами. Вони всі різні : Контушна  Людмила Степанівна,- помічник лісничого, Герастовська Анастасія Іванівна - майстер лісу, Ткаченко Володимир Якович вальник лісу, Шестакова Евгенія Степанівна та Бурдига Віра Олексіївна – лісокультурниці, але всіх їх поєднує ліс.

 • 23 серпня 2019
  З ДНЕМ ПРАПОРА УКРАЇНИ !

                                  Сьогодні, 23 серпня на адміністративній будівлі підприємства  вивішено Державний прапор України.

 • 23 листопада 2018
  Поповнення казни бюджету держави

     ДП « Збур’ївське ЛМГ»  в умовах повної відсутності фінансування з державного бюджету на ведення лісового господарства продовжує поповнювати бюджет держави.

 • 29 жовтня 2018
  Огляд насаджень, пройдених лісовою пожежею в Іванівському лісництві

     Для визначення доцільності проведення санітарних заходів у соснових  насадженнях Іванівського лісництва, які  в цьому році пройдені  пожежами  була створена комісія в складі спеціалістів ДП «Збур’ївське ЛМГ», ДСЛП   «Херсонлісозахист»,  Херсонського ОУЛМГ  та представника Садівської  сільської ради.

 • 21 вересня 2018
  Достойна нагорода

      За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність з пропаганди лісових і екологічних знань лісничий Геройського лісництва Петрук  Іван Васильович  до Дня працівника лісу нагороджений відзнакою Товариства лісівників України - нагрудним знаком « Почесний лісівник України».

Facebook