ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

Поповнення казни бюджету держави

IMG-5deba2bd72f4ead71879a42ca98a3cdd-V   ДП « Збур’ївське ЛМГ»  в умовах повної відсутності фінансування з державного бюджету на ведення лісового господарства продовжує поповнювати бюджет держави.

   За січень - вересень поточного року лісівники підприємства перерахували державі  1 .126  т. грн. в т. ч. до державного бюджету 687 т. грн. із них єдиного соціального внеску  517 т. грн. до місцевих бюджетів   439 т. грн..

     Основним джерелом надходження коштів на підприємстві є дохід  від реалізації лісопродукції. Так  за звітний період реалізовано  лісопродукції на суму 1,225 т. грн.., які були направлені на ведення лісового та мисливського господарства.

   Протягом  пожежонебезпечного періоду  з резервного фонду обласного бюджету  департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи  обласної державної адміністрації на проведення першочергових протипожежних заходів виділено  39 тис грн..

   Якби не фінансова підтримка, яку надають працівники - колеги  ресурсних областей держава не отримала додатково в казну кошти  і ймовірно, не вдалося б зберегти  безцінний скарб для Херсонщини - ліс.

  А як працювати далі!  Державний бюджет прийнятий. Про фінансування лісового господарства в лісах державної власності  так і не внесені поправки.

   Адміністрація підприємства

   На знімку: головний бухгалтер   Бутенко М.В. контролює своєчасність перерахунку коштів у держбюджет.