ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Збур'ївське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Каховське лісове господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"
ДП ДП "Херсонське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Олешківське лісомисливське господарство"
Сторінки історіїСторінки історії

Поповнення казни бюджету держави

IMG-5deba2bd72f4ead71879a42ca98a3cdd-V   ДП « Збур’ївське ЛМГ»  в умовах повної відсутності фінансування з державного бюджету на ведення лісового господарства продовжує поповнювати бюджет держави.

   За січень - вересень поточного року лісівники підприємства перерахували державі  1 .126  т. грн. в т. ч. до державного бюджету 687 т. грн. із них єдиного соціального внеску  517 т. грн. до місцевих бюджетів   439 т. грн..

     Основним джерелом надходження коштів на підприємстві є дохід  від реалізації лісопродукції. Так  за звітний період реалізовано  лісопродукції на суму 1,225 т. грн.., які були направлені на ведення лісового та мисливського господарства.

   Протягом  пожежонебезпечного періоду  з резервного фонду обласного бюджету  департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи  обласної державної адміністрації на проведення першочергових протипожежних заходів виділено  39 тис грн..

   Якби не фінансова підтримка, яку надають працівники - колеги  ресурсних областей держава не отримала додатково в казну кошти  і ймовірно, не вдалося б зберегти  безцінний скарб для Херсонщини - ліс.

  А як працювати далі!  Державний бюджет прийнятий. Про фінансування лісового господарства в лісах державної власності  так і не внесені поправки.

   Адміністрація підприємства

   На знімку: головний бухгалтер   Бутенко М.В. контролює своєчасність перерахунку коштів у держбюджет.