Поповнення казни бюджету держави

IMG-5deba2bd72f4ead71879a42ca98a3cdd-V   ДП « Збур’ївське ЛМГ»  в умовах повної відсутності фінансування з державного бюджету на ведення лісового господарства продовжує поповнювати бюджет держави.

   За січень - вересень поточного року лісівники підприємства перерахували державі  1 .126  т. грн. в т. ч. до державного бюджету 687 т. грн. із них єдиного соціального внеску  517 т. грн. до місцевих бюджетів   439 т. грн..

     Основним джерелом надходження коштів на підприємстві є дохід  від реалізації лісопродукції. Так  за звітний період реалізовано  лісопродукції на суму 1,225 т. грн.., які були направлені на ведення лісового та мисливського господарства.

   Протягом  пожежонебезпечного періоду  з резервного фонду обласного бюджету  департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи  обласної державної адміністрації на проведення першочергових протипожежних заходів виділено  39 тис грн..

   Якби не фінансова підтримка, яку надають працівники - колеги  ресурсних областей держава не отримала додатково в казну кошти  і ймовірно, не вдалося б зберегти  безцінний скарб для Херсонщини - ліс.

  А як працювати далі!  Державний бюджет прийнятий. Про фінансування лісового господарства в лісах державної власності  так і не внесені поправки.

   Адміністрація підприємства

   На знімку: головний бухгалтер   Бутенко М.В. контролює своєчасність перерахунку коштів у держбюджет.

 • 09 вересня 2019
  ВЕТЕРАНИ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ РИБАЛЬЧЕНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА.

                      Працівникам  Рибальченського  лісництва дернжавного підприємства "Збур'ївське лісомислиске господарство" насправді  є ким гордитися.  Мова йде про лісівників, які незважаючи на свій поважний вік і досі приходять у лісництво, цікавляться справами, дають поради, діляться  спогадами. Вони всі різні : Контушна  Людмила Степанівна,- помічник лісничого, Герастовська Анастасія Іванівна - майстер лісу, Ткаченко Володимир Якович вальник лісу, Шестакова Евгенія Степанівна та Бурдига Віра Олексіївна – лісокультурниці, але всіх їх поєднує ліс.

 • 23 серпня 2019
  З ДНЕМ ПРАПОРА УКРАЇНИ !

                                  Сьогодні, 23 серпня на адміністративній будівлі підприємства  вивішено Державний прапор України.

 • 23 листопада 2018
  Поповнення казни бюджету держави

     ДП « Збур’ївське ЛМГ»  в умовах повної відсутності фінансування з державного бюджету на ведення лісового господарства продовжує поповнювати бюджет держави.

 • 29 жовтня 2018
  Огляд насаджень, пройдених лісовою пожежею в Іванівському лісництві

     Для визначення доцільності проведення санітарних заходів у соснових  насадженнях Іванівського лісництва, які  в цьому році пройдені  пожежами  була створена комісія в складі спеціалістів ДП «Збур’ївське ЛМГ», ДСЛП   «Херсонлісозахист»,  Херсонського ОУЛМГ  та представника Садівської  сільської ради.

 • 21 вересня 2018
  Достойна нагорода

      За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність з пропаганди лісових і екологічних знань лісничий Геройського лісництва Петрук  Іван Васильович  до Дня працівника лісу нагороджений відзнакою Товариства лісівників України - нагрудним знаком « Почесний лісівник України».

Facebook