04 травня 2019

На базі ДП «Голопристанське ЛМГ» відбувся обласний зліт учнівських лісництв

777     На базі ДП «Голопристанське ЛМГ»  успішно працюють відразу два учнівських лісництва. З 2004 року  шкільне лісництво «ОЛЕШКИ» Малокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів і з 2016 року учнівське лісництво «Дубок» Голопристанського міського Центру дитячої та юнацької творчості.

M1   Куратори дітей, лісничі Кардашинського лісництва Борисов О.А. та Голопристанського лісництва Коваленко М.М. завжди готові допомогти дітям у вивченні основ лісівництва, надати практичну допомогу, поділитися досвідом роботи. Шкільне лісництво «Олешки»  5 разів представляло Херсонщину на Всеукраїнських зльотах юних лісівників, а вихованці «Дубка» поки що роблять перші кроки в цьому напрямку.

    25-26 квітня 2019 року відбувся обласний зліт учнівських лісництв, який був організований спільними зусиллями педагогів позашкільної освіти та лісівниками Голопристанського ЛМГ. В перший день в міському палаці «Сузір’я» відбулося урочисте відкриття цього заходу. Вихованці презентували виставку досягнень своєї діяльності, захистили науково-дослідницькі роботи. Другий день юні лісівники провели на території Голопристанського лісомисливського господарства. Цікаву екскурсію стежками шкільного відділення лісового розсадника провела помічник лісничого Багатюк О.М. На ЛПС дітям розповіли, як виявлять і ліквідовують лісову пожежу, нагадали нескладні правила пожежної безпеки в лісах України, покатали на пожежному «Камазі» та ліквідували умовну пожежу. 

   На урочисте закриття зльоту, яке відбулося в актовій залі підприємства, приїхав міський голова Голої Пристані Олександр Володимирович Бабич. Він подякував усім за роботу по збереженню природи рідного краю і вручив нагороди. Перше місце вибороли вихованці учнівського лісництва «Дубок» КПНЗ «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості», які в вересні цього року поїдуть до Чернігова на Всеукраїнський зліт. Шкільне лісництво «Олешки» Малокопанівської ЗОШ.  цього разу були  третіми.

    Ми пишаємося своїми вихованцями і зичимо їм тільки перемог.

      Рудь Р.М., головний лісничий ДП «Голопристанське ЛМГ»