20 травня 2019

Зробимо ліс – чистим та гарним !

25    Ліс – не місце для сміття. Проблема сміття – одна з актуальних та болючих проблем для лісів. Поважне, дбайливе ставлення до навколишнього середовища – одне з правил поведінки цивілізованої та культурної людини. Слід пам’ятати, що ліс є ефективним засобом охорони навколишнього середовища від радіоактивного забруднення. Разом з тим, сам ліс є дуже забрудненим.

5861

   Це проблема, з якою лісівники стикаються щодня. Адже не лише в місцях відпочинку, а й навіть у віддалених куточках лісу люди залишають купи сміття: поліетиленові пакети, пластикові пляшки, папір, побутові відходи. Пам’ятайте, що прогулюючись в лісі, збираючи в ньому гриби, ви знаходитеся в гостях у вірного друга – природи.

   Більшість відвідувачів лісів керуються народним прислів’ям: «Моя хата з краю, нічого не знаю». Мовляв, ніхто не бачить, значить нічого не буде, головне що вдома чистенько.

60   Тому за ініціативою Державного підприємства «Великоолександрівське лісомисливське господарство», за підтримкою Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва та Великоолександрівської селищної ради було проведено прибирання Недогірського лісу. Дана акція пройшла під гаслом « Нам тут жити». В акції взяли участь учні та вчителі Великоолександрівської ЗОШ 1- 3 ст. №2, Великоолександрівська ЗОШ 1-3 ст. №1Трифонівська ЗОШ 1-3 ст, Білокриницька ЗОШ 1-3 ст., та не байдужі мешканці селища. Кількість   учасників заходу близько 200 чоловік.

    Головну мету даної акції було виконано, а саме було зібрано понад 200 мішків сміття. Для дітей було створено різні пізнавальні квести.2336

     КОЖНОМУ УЧАСНИКУ ВЕЛИКА ПОДЯКА!!!

   ЗА КУЛІНАРНУ ЧАСТИНУ НАШОГО ЗАХОДУ ПОДЯКА БЛАГОДІЙНОМУ ФОНДУ ІГОРЯ КОЛИХАЄВА!!!

   Інженер лісового господарства

     Скоромний Сергій Володимирович