09 серпня 2019

Людина, яка вболіває за ліс


Pet     Більше  30 років тому,  після закінчення Шацького лісового технікуму,  доля закинула Петрука  Івана  Васильовича на Херсонщину. Спочатку  працював в ДП « Голопристанське ЛМГ» , а з 1986 року  – в Геройському лісництві.

    Тоді, молодому спеціалісту довірили керувати лісництвом. Доводилося вирішувати широке коло виробничих, лісогосподарських задач, забезпечувати надійну охорону лісових насаджень від порушників лісового законодавства, збільшувати площі заліснення  Нижньодніпровських  пісків на Кінбурнській арені.

    За роки нелегкої праці були і успіхи й  невдачі, падіння і підйом. Був і  робітником  лісництва, лісником, помічником лісничого. Але завжди  він пишається своєю професією лісівника.

    У 1991 році Іван  Васильович здобув вищу освіту,  закінчивши навчання у Новочеркаському інженерно - меліоративному інституті,  за спеціальністю  інженера  лісового господарства.

    На сьогоднішній день він працює в Геройському лісництві    ДП «Збур’ївське ЛМГ»  лісничим. Очолюване їм лісництво одне з кращих на підприємстві.

     Петрук І.В. - людина високих моральних принципів, працьовитий, чесний, добросовісний, надійний. Вмілий керівник та організатор. Знаючий спеціаліст лісового господарства.

       За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність з пропаганди лісових і екологічних знань лісничий Геройського лісництва Петрук  Іван Васильович  до Дня працівника лісу у 2018 році нагороджений відзнакою Товариства лісівників України - нагрудним знаком «Почесний лісівник України».

        Бажаємо йому приумножувати здобутки та бути завжди на хвилі успіху.

Адміністрація ДП «Збур’ївське ЛМГ»