ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Збур'ївське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Каховське лісове господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"
ДП ДП "Херсонське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Олешківське лісомисливське господарство"
Сторінки історіїСторінки історії

ВЕТЕРАНИ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ РИБАЛЬЧЕНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА.

               32df-V     Працівникам  Рибальченського  лісництва дернжавного підприємства "Збур'ївське лісомислиске господарство" насправді  є ким гордитися.  Мова йде про лісівників, які незважаючи на свій поважний вік і досі приходять у лісництво, цікавляться справами, дають поради, діляться  спогадами. Вони всі різні : Контушна  Людмила Степанівна,- помічник лісничого, Герастовська Анастасія Іванівна - майстер лісу, Ткаченко Володимир Якович вальник лісу, Шестакова Евгенія Степанівна та Бурдига Віра Олексіївна – лісокультурниці, але всіх їх поєднує ліс.

     Вони вже давно на заслуженому відпочинку,але душа і досі вболіває  за рідне лісництво служіння якому вони присвятили  все своє життя.

              30 років  трудового стажу  на лісівничій ниві   за плечима у Герастовської  А.І.

              В 1966 році після закінчення  Великоанадольського лісового технікума  була прийнята на роботу  техніком лісоводом Рибальченського лісництва,  де і пропрацювала до виходу на пенсію у  1996 році.

     Під її керівництвом створено на сипучих пісках  980 га штучних лісових насаджень хвойних порід,  які завжди мали добру приживлюваність.

     За період трудової діяльності  вона має різні державні  нагороди:  подяки, грамоти.

    За сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм  була нагороджена нагрудним знаком  Міністерства лісового господарства України  «За бездоганну службу в державній лісовій охороні - 20 років».

    Про неї та її колег ветеранів можна сказати, що це  лісівники за покликом душі. Для них робота була сенсом їхнього життя.

    В переддень Дня працівника лісу  прийміть найщиріші  слова вітання з професійним святом.  Низький уклін за Ваш професіоналізм, сумлінність, працьовитість.

    Молоде покоління лісівників Рибальченського лісництва буде завжди пам’ятати, що у ліс який створений на Нижньодніпровських пісках  вкладена частина  праці  і  ветеранів  галузі.

 На фото: ветеран праці Герастовська А.І. та лісничий Рибальченського лісництва Шиман В.Г.

Адміністрація ЛМГ