ВЕТЕРАНИ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ РИБАЛЬЧЕНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА.

               32df-V     Працівникам  Рибальченського  лісництва дернжавного підприємства "Збур'ївське лісомислиске господарство" насправді  є ким гордитися.  Мова йде про лісівників, які незважаючи на свій поважний вік і досі приходять у лісництво, цікавляться справами, дають поради, діляться  спогадами. Вони всі різні : Контушна  Людмила Степанівна,- помічник лісничого, Герастовська Анастасія Іванівна - майстер лісу, Ткаченко Володимир Якович вальник лісу, Шестакова Евгенія Степанівна та Бурдига Віра Олексіївна – лісокультурниці, але всіх їх поєднує ліс.

     Вони вже давно на заслуженому відпочинку,але душа і досі вболіває  за рідне лісництво служіння якому вони присвятили  все своє життя.

              30 років  трудового стажу  на лісівничій ниві   за плечима у Герастовської  А.І.

              В 1966 році після закінчення  Великоанадольського лісового технікума  була прийнята на роботу  техніком лісоводом Рибальченського лісництва,  де і пропрацювала до виходу на пенсію у  1996 році.

     Під її керівництвом створено на сипучих пісках  980 га штучних лісових насаджень хвойних порід,  які завжди мали добру приживлюваність.

     За період трудової діяльності  вона має різні державні  нагороди:  подяки, грамоти.

    За сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм  була нагороджена нагрудним знаком  Міністерства лісового господарства України  «За бездоганну службу в державній лісовій охороні - 20 років».

    Про неї та її колег ветеранів можна сказати, що це  лісівники за покликом душі. Для них робота була сенсом їхнього життя.

    В переддень Дня працівника лісу  прийміть найщиріші  слова вітання з професійним святом.  Низький уклін за Ваш професіоналізм, сумлінність, працьовитість.

    Молоде покоління лісівників Рибальченського лісництва буде завжди пам’ятати, що у ліс який створений на Нижньодніпровських пісках  вкладена частина  праці  і  ветеранів  галузі.

 На фото: ветеран праці Герастовська А.І. та лісничий Рибальченського лісництва Шиман В.Г.

Адміністрація ЛМГ

 • 09 вересня 2019
  ВЕТЕРАНИ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ РИБАЛЬЧЕНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА.

                      Працівникам  Рибальченського  лісництва дернжавного підприємства "Збур'ївське лісомислиске господарство" насправді  є ким гордитися.  Мова йде про лісівників, які незважаючи на свій поважний вік і досі приходять у лісництво, цікавляться справами, дають поради, діляться  спогадами. Вони всі різні : Контушна  Людмила Степанівна,- помічник лісничого, Герастовська Анастасія Іванівна - майстер лісу, Ткаченко Володимир Якович вальник лісу, Шестакова Евгенія Степанівна та Бурдига Віра Олексіївна – лісокультурниці, але всіх їх поєднує ліс.

 • 23 серпня 2019
  З ДНЕМ ПРАПОРА УКРАЇНИ !

                                  Сьогодні, 23 серпня на адміністративній будівлі підприємства  вивішено Державний прапор України.

 • 23 листопада 2018
  Поповнення казни бюджету держави

     ДП « Збур’ївське ЛМГ»  в умовах повної відсутності фінансування з державного бюджету на ведення лісового господарства продовжує поповнювати бюджет держави.

 • 29 жовтня 2018
  Огляд насаджень, пройдених лісовою пожежею в Іванівському лісництві

     Для визначення доцільності проведення санітарних заходів у соснових  насадженнях Іванівського лісництва, які  в цьому році пройдені  пожежами  була створена комісія в складі спеціалістів ДП «Збур’ївське ЛМГ», ДСЛП   «Херсонлісозахист»,  Херсонського ОУЛМГ  та представника Садівської  сільської ради.

 • 21 вересня 2018
  Достойна нагорода

      За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність з пропаганди лісових і екологічних знань лісничий Геройського лісництва Петрук  Іван Васильович  до Дня працівника лісу нагороджений відзнакою Товариства лісівників України - нагрудним знаком « Почесний лісівник України».

Facebook