Семінарів для відповідальних за антикорупційну діяльність

DSC 0124    Відповідно до антикорупційної програми Держлісагентства України на 2018-2020 роки, погодженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 07.12.2018 № 2967, затверджено план-графік проведення семінарів для відповідальних за антикорупційну діяльність в підприємствах, установах, організаціях, які входять до сфери управління Держлісагентства України на 2019 рік.

 DSC 0125     Відповідно до плану-графіку 06 вересня 2019 року в Херсонському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції Держлісагентства Потапенко Жанною Олександрівною проведено семінар на тему «Етичні стандарти поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави».

DSC 0127      У роботі семінару взяли участь уповноважені особи з питань запобігання та виявлення корупції (працівники кадрових служб), директори та головні лісничі державних підприємств області та ДСЛП «Херсонлісозахист».

     В невимушеній атмосфері обговорено низку важливих питань: тонкощі електронного декларування, робота близьких осіб та варіанти врегулювання конфлікту інтересів, наявність корпоративних прав, відповідальність за порушення антикорупційного законодавства.

      Учасники семінару відмітили важливість подібних заходів та подякували спеціалісту Держлісагентства України Жанні Олександрівні Потапенко за можливість отримати компетентні консультації і роз’яснення складнощів законодавства.

Херсонське ОУЛМГ Ситнік Т.В.