І тут були люди???

lol1572444736         Проїжджаючи  по трасі М-17 Херсон – Джанкой вздовж  лісових насаджень  Раденського лісництва ДП «Олешківське ЛМГ» помічаєш, що узбіччя заповнене сміттям.

                              Чому так?

lol1572444911   Відпочиваючі, грибники, мешканці  дач – просто викидають і залишають своє сміття в лісі та навіть везуть з дому, побутові відходи, залишки огородини і спеціально викидають в лісі.  А потім говорять: «Фу як у нас брудно!»

   І виникає питання: Хто повинен в лісі прибрати? – мабуть лісник, він же комунальник і охоронець всі так думають, але прибирання аж ніяк не входить  в обов’язки лісової охорони і  біля кожної дороги охоронця не поставиш.

lol1572444991    Чомусь складається таке враження, що пожежа в лісі, самовільна рубка, сміття в лісі в усьому винен лісник.  Але ці всі наведенні порушення – це людський фактор і недбалість до природи. І звинувачувати потрібно себе, а не лісників. Можливо кожному необхідно починати з себе і не думати, що хтось зобов’язаний зробити те чи інше. Є в народі гарний вислів «Чисто не там,  де прибирають, а там,  де не смітять».

   Просто на просто дотримуйтеся елементарних правил поведінки в лісі і будьте розсудливіші до своїх вчинків,  буде тоді в нас чисто та гарно і  буде чим гордиться – нашою екологічною областю, а саме Олешківським рукотворним лісом, який треба берегти для майбутніх поколінь.  

     Люди задумайтесь будь ласка!

Адміністрація ДП "Олешківське ЛМГ"