Початок лісокультурної кампанії 2020 року

  IMG_2020_1202.jpg        Лісівники Херсонщини ніколи не були байдужими до охорони навколишнього природного середовища -  це їх щоденна робота.

    Здійснення державного контролю за додержанням лісового законодавства, забезпечення охорони лісів від пожеж, незаконних рубок, захист від шкідників і хвороб, пошкодження внаслідок антропогенного та іншого шкідливого впливу є основними завданнями державної лісової охорони.

     В 2019 році державними лісомисливськими підприємствами області в лісових розсадниках вирощено 583,4 тис шт. стандартних сіянців основних лісоутворюючих порід, із них сосни кримської – 400 тис шт. та 71 тис шт. стандартних  декоративних саджанців.

      В цьому році площі посівних відділень збільшуються і заплановано виростити понад 9 мілн.  шт. сіянців.

      Навесні  2020 року запроектовано створити лісові культури на площі 96 га.

    12022020_1.jpg       Придбати рослини з відкритою кореневою системою та закритою (упаковані в поліетиленові мішечки, плівки) можна безпосередньо в лісових розсадниках підприємств. Покупці мають можливість не тільки вибрати саджанець, а і побачити як ця рослина росте у відкритому ґрунті. 

     До речі, ознайомитися з асортиментом  ви можете на офіційному сайті Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства, який діє за посиланням/http://khersonlis.org.ua/ в розділі_Оголошення__

     Крім того пропонуємо вам  вибрати рослини в розсаднику, отримати якісну консультацію з посадки, вирощування та догляду і послуги з озеленення. Лісомисливські підприємства області  реалізовують саджанці які акліматизовані до місцевих умов зростання.

     Начальник відділу лісового господарства,

    охорони та захисту лісу херсонського ОУЛМГ                       Л. Мельниченко