Відбулося засідання колегії

yuyuyuy27 серпня в обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулося засідання колегії. У її роботі взяли участь керівництво та спеціалісти ХОУЛМГ, керівники, головні бухгалтери, головні економісти лісомисливських підприємств, голова профспілки та інші.

На початку заходу начальник управління Тетяна Касіч коротко обговорила з присутніми результати дистанційного засідання колегії Держлісагентства та питання подальшого фінансування галузі. Після цього члени колегії приступили до розгляду п’яти нагальних питань, внесених до порядку денного.

Про підсумки фінансово-господарської діяльності підприємств за І півріччя 2020 року доповіла заступник начальника управління Світлана Січкар. За її словами, одним із головних завдань є охорона, захист лісу та реалізація заходів згідно з затвердженими планами.

Так, за звітний період відновлення лісів здійснено на площі 96 га, створено 10 га нових лісів, природне поновлення відбулося на площі 25,5 га з головною лісоутворюючою породою акація біла. Навесні в лісових розсадниках висіяно 2,7 га, в результаті чого планується отримати вихід посадкового матеріалу на рівні 5 млн штук. Висаджено понад 21,5 тисяч шт. декоративного садибного матеріалу.

Найкращих результатів по відновленню лісових розсадників досягнуто у ДП «Великокопанівське ЛМГ», ДП «Голопристанське ЛМГ» та ДП «Олешківське ЛМГ».За 6 місяців 2020 року проведено рубок формування та оздоровлення лісів на площі 589 га, заготовлено 17,6 тисяч куб. м деревини, із них ліквідної – 15 тисяч, ділової – 1,5 куб. м. Загальний обсяг реалізації деревини на внутрішній ринок складає 12,9 тис. куб.м. на загальну суму 8,4 млн гривень. Основним споживачем є населення, продукція – дрова паливні.

Присутні обговорили питання використання енергоносіїв та енергоефективності на підприємствах галузі, охорони та захисту лісів і посилення роботи щодо виявлення порушників правил полювання.

yuyuy

У ході ознайомлення членів колегії з фінансово-економічним станом підприємств Світлана Січкар констатувала зменшення чистого прибутку підприємств від реалізації продукції, товарів, робіт і послуг у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. За її словами, основна причина – складна економічна ситуація у зв’язку із введенням карантинних заходів. Свій прибуток підприємства спрямовують на ведення лісового та мисливського господарства, на виплату зарплати, розрахунки з бюджетом тощо.

Завдяки детальному аналізу та презентованій Світланою Січкар таблиці всі показники лісомисливських господарств можна було порівняти з іншими підприємствами галузі по Україні.

За результатами опрацювання першого питання Тетяна Касіч доручила провести перевірку окремих питань фінансово-господарської діяльності по всіх господарствах обласного управління.

Про перевірку якості робіт з відведення та таксації лісосік доповіла головний спеціаліст відділу лісового господарства Світлана Остапуха, про стан охорони праці на підприємствах доповів головний спеціаліст відділу лісового господарства Віктор Яцков.

Наостанок присутні разом з доповідачем завідувачем сектору кадрової роботи Тетяною Ситник підбили підсумки антикорупційної діяльності по підприємствах. У різному виступили перший заступник начальника управління Володимир Михайленко та голова профспілки Марія Глод.