Важлива інформація

    Screenshot_2.jpg         До відома бажаючих взяти участь в Акції «Озеленення планети» в рамках проєкту «Озеленення України».

         У  зв’язку з несприятливими погодними умовами,  організаторами Акції «Озеленення планети» в рамках проєкту «Озеленення України» за погодженням  з Державним агентством лісових ресурсів України дата проведення Акції переноситься з 20 березня на 10 квітня 2021 року.

        По всім питанням участі в акції звертатися до відповідальних осіб у понеділок – четвер з 08:00 до 17:00 год., у п’ятницю з 08:00 до 15:45.:

       -      відповідальна особа від державного підприємства «Олешківське лісомисливське господарство» - начальник відділу лісового господарства Хомченко Юлія Миколаївна 0990228052.

       -     відповідальна особа від державного підприємства «Голопристанське лісомисливське господарство -  інженер лісових культур Фемич Наталя Іванівна 0501819445.

       Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства звертається до  громадян бажаючих брати участь у акції віднестися з розумінням щодо обмеження чисельності груп учасників акції, що пов’язано  з не допущенням  поширення коронавірусної хвороби СOVID -19.

       АДМІНІСТРАЦІЯ ХЕРСОНСЬКЕ ОУЛМГ