На Херсонщині готуються до акції лісовідтворення

       Screenshot_3.jpg      21 березня по всій України стартує акція садіння лісових культур. Не оминула акція і Херсонщину.

    Відтак напередодні Міжнародного Дня Лісів та з приводу посадки молодих деревцят учора на радіо «UA.Суспільне» виступила начальниця Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства Тетяна Касіч.

    «Лісові масиви – справжні перлини нашої області, адже Херсонщина є малолісистою місцевістю. Тут переважає степ, а тому роль лісів стає зрозумілою без слів. Всі ліси, площа яких охоплює 76 тисяч гектарів є рукотворними і те, що посадили з дорогою душею потім доглядається лісівниками ще багато років підряд. Акція залісення стартувала на початку 2000-х років і триває й понині. Я впевнена, що кожен, хто посадив хоч маленьке деревце - зробив великий вклад в озеленення Херсонщини та нашої України. А той хто посадив дерево на Півдні країни, розуміє, як це складно виростити дерево», - наголосила керівник Херсонського ОУЛМГ.

     Розповіла Тетяна Касіч і про історію Херсонських лісів та їх основну роль: «Серед переважаючих порід, які висаджують лісівники - сосна кримська. І цьому є вагома підстава: херсонські ліси створювалися і створюються з протиерозійною метою, адже ми знаходимось на території єдиної в Європі пустелі і основна мета лісів - зупинити пустелю».

     Під час ефіру говорили також і про те чому важливо проводити акції з озеленення, який стан лісового покриву та про збір лісового насіння та те, чим ще займаються лісівники окрім залісення. Окрім того, доцентка кафедри лісового та садово-паркового господарства Херсонського державного аграрно-економічного університету Тетяна Бойко також повідомила багато цікавого про участь в акціях та пропагування теми збереження та примноження зелених насаджень серед молодого покоління.

    Довідково: з 21 березня, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції A/RES/67/200 як Міжнародний день лісів. У 2020 році Міжнародний день лісів відзначається під гаслом «Відновлення лісів: шлях до відродження та добробуту».

    Мета Акції: покращення комунікації представників лісової галузі з суспільством, підвищення іміджу професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, покращення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи

    Лісівники Херсонщини радо запрошують усіх охочих долучатися до акції «Створюємо ліси разом», яка стартує вже сьогодні і триватиме до 17 квітня, Дня Довкілля.

   Детальніше за посиланням:

https://www.facebook.com/100001885587735/videos/pcb.5539221722817292/5539193002820164