Новини

 • 15 серпня 2019
  Володимир Бондар обговорив зі словацькими колегами питання розвитку співпраці в лісовому господарстві

      Під час візиту української делегації до Словацької Республіки відбулася зустріч заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондаря з керівництвом державного підприємства «Ліси Словацької Республіки».

 • 15 серпня 2019
  Делегація українських лісівників перебуває з візитом у Словацькій Республіці

      Цього тижня делегація українських лісівників на чолі з заступником Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимиром Бондарем перебуває з візитом у Словацькій Республіці.

 • 15 серпня 2019
  На місці незаконної порубки затримано автомобіль ВА2121 «NIVA» з саморобним причепом

        Працівники лісової охорони Збур᾽ївського лісництва ДП «Голопристанське ЛМГ» 8 серпня виявили незаконну порубку 24 дерев сосни звичайної в кварталі 41 виділі 1 про що  було повідомлено Голопристанське відділення поліції.

 • 12 серпня 2019
  Участь у прямому ефірі Suspilne Kherson

  Участь у прямому ефірі Suspilne Kherson першого заступника начальника Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства В.М. Михайленка. https://www.facebook.com/suspilne.tavriya.1/videos/343740143214539/  

 • 12 серпня 2019
  Семінар – наради з питань ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь Херсонської області

     7 серпня.2019 року відбувся семінар – нарада з питань ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь Херсонської області під головуванням завідувача сектору мисливського господарства Гончарук Д.В.

 • 09 серпня 2019
  Людина, яка вболіває за ліс

       Більше  30 років тому,  після закінчення Шацького лісового технікуму,  доля закинула Петрука  Івана  Васильовича на Херсонщину. Спочатку  працював в ДП « Голопристанське ЛМГ» , а з 1986 року  – в Геройському лісництві.

 • 09 серпня 2019
  Бережіть ліс від пожеж

           Особливо різке збільшення кількості лісових пожеж спостерігається у період свят і вихідних днів, коли багато людей відправляються на відпочинок на природу. Відтак, нерідко прогулянки в лісі закінчуються лихом для зеленого друга і великими проблемами для лісників та рятувальників Великооолександрівського района, та інших районів області, які рятують лісові масиви. Тільки за липень 2019 року по підприємству було ліквідовано 4 лісові пожежі, площею 0,8 га. Та 8 пожеж на землях інших користувачів площею 7,7 га.

 • 08 серпня 2019
  Достовірна інформація!

         На інформацію, яка була розміщена в мережі Інтернет https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1282966588576790&set=pcb.1282967521910030&type=3&__tn__=HH-R&eid=ARDSrBo-YEB_584e8X0kJc8CG7D2CAMrW34o7m0f3UH6lRKvI6O8Yc0ocbkz93-nQXUFC9uFoZYT_n2T

 • 05 серпня 2019
  Будні лісової охорони

          Завдяки спільним оперативним діям працівників державної лісової охорони ДП «Великокопанівське ЛМГ» та представників правоохоронних органів, 02 серпня 2019 року в лісових масивах Виноргадівського лісництва було виявлено лісопорушників , які незаконно зрубали 8 дерев акації білої.

 • 02 серпня 2019
  Колегія управління про підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств лісового та мисливського господарства області за І півріччя 2019 року

     1 серпня 2019 року під головуванням начальника обласного управління Касіч Т.Г. відбулося засідання колегії.  Колегія управління розглянула підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств області за І півріччя 2019 року та результати проведених планових фінансових аудитів та аудитів відповідності по державним підприємствам «Збур'ївське ЛМГ», «Каховське ЛГ» .

 • 02 серпня 2019
  НЕЗАКОННА ВИРУБКА ЛІСУ

             01 серпня 2019 року о 23 год. 06 хв. рейдовою бригадою ДП «Голопристанське ЛМГ» на території Гладківського лісництв виявлено  незаконну порубку сосни звичайної в кварталі 50  виділі  39 в кількості  72 дерева.

 • 31 липня 2019
  Перша технічна нарада з протипожежного устрою лісів

     30 липня поточного року на базі ДП «Олешківське ЛМГ» відбулося засідання першої технічної наради з протипожежного устрою лісів

 • 26 липня 2019
  Особовий склад лісопожежної станції знову на виїзді

       24 липня в 15.00 по  телекомукаційній системі Рибальченського лісництва  було виявлено дим на території Чулаківської ОТГ  Рибальченського старостату.

 • 18 липня 2019
  Призначення начальника Херсонського обласного управління Лісового та мисливського господарства

         Сьогодні в Херсонській обласній державній адміністрації  відбулася нарада за участю заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондаря та голови   ОДА Юрія Гусєва  з колективом Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства і представниками лісогосподарських підприємств області.

 • 18 липня 2019
  Ліси на Херсонщині мають стратегічне значення для держави, - Володимир Бондар

     Сьогодні, під час робочої поїздки у Херсонську область, заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар представив нового начальника Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства та представникам Тетяну Касіч.

 • 17 липня 2019
  Відкриті дані Держлісагентства

      Нагадуємо, на сайті Держлісагентства https://bit.ly/2S3RbbI Ви можете дізнатися про:

 • 16 липня 2019
  Борців з лісовими пожежами бракує на Херсонщині

     На Херсонщині оголосили найвищий – п’ятий клас пожежної небезпеки, що загрожує, насамперед, рукотворним масивам соснових насаджень. Тепер на 27 вишках спостерігачі чергують, пильно видивляючись, чи не знявся над якимось гаєм зрадницький димок від чийогось багаття.

 • 15 липня 2019
  Недопущення лісових пожеж в екосистемах

     Ліс гостинно зустрічає всіх, хто шукає в ньому відпочинку, проте, він вимагає дбайливого до себе ставлення. Розумне користування дарами природи — невід’ємне право людини. Величезної шкоди лісам завдають лісові пожежі.

 • 09 липня 2019
  Мораторій на експорт деревини не досяг тієї мети, для якої вводився, - Олексій Гончарук

     Заступник керівника Офісу Президента України з економічних питань Олексій Гончарук упевнений, що мораторій на експорт лісоматеріалів необроблених неефективний і його слід переглянути. Про це він заявив на брифінгу, передають «Українські Новини».

 • 09 липня 2019
  Президент зобов’язав підприємства Міноборони до 1 листопада запровадити електронний облік деревини

       9 липня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про додаткові заходи щодо раціонального використання лісових ресурсів та удосконалення системи управління лісовою галуззю», що спрямований на боротьбу з незаконним обігом деревини. Про це під час брифінгу повідомив заступник керівника Офісу Президента України Олексій Гончарук.