Новини

 • 29 липня 2020
  Ліс - наше багатство, збережімо його для нащадків

           Ліс - це своєрідний живий механізм, великий і дуже складний. Із усіх природних ресурсів, що становлять скарбницю нашої країни, ліс посідає особливе місце і збереження  перлини Таврійського краю -  найголовніша складова діяльності лісогосподарських підприємств області.

 • 23 липня 2020
  Потрібно доносити правду про ліс всіма можливими способами і методами комунікації, - Голова Держлісагентства Василь Кузьович

           Наразі лісова галузь стоїть перед багатьма викликами. Переконаний, що настав час втілювати зміни, які будуть направлені на благо українського лісу – для цього є і підтримка керівництва держави, Уряду та Парламенту. На цьому наголосив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьовив на свої сторінці у Facebook.

 • 21 липня 2020
  Збережемо ліс від пожеж

                       Державне підприємство «Збур’ївське лісомисливське господарство» постійно проводить  профілактичні та попереджувальні заходи, які спрямована на попередження виникнення пожеж у лісових масивах та їх швидкого гасіння.

 • 17 липня 2020
  Уряд призначив Голову та заступника Голови Держлісагентства

                      Сьогодні, за дорученням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського, Перший заступник Міністра Богдан Боруховський представив колективу Держлісагентства новопризначених Голову Державного агентства лісових ресурсів України Василя Кузьовича та заступника Голови відомства Юрія Болоховця.

 • 14 липня 2020
  Славний ювілей

     14 липня відзначає славний ювілей - 60- річчя із дня народження – лісничий Іванівського лісництва ДП « Збур’ївське ЛМГ»  Когут Юрій Петрович. Його фаховий ріст і становлення пройшли  в Іванівському лісництві.

 • 07 липня 2020
  Досягнення юних лісівників

          На базі державного підприємства «Голопристанське лісомисливське господарство» працюють два учнівські лісництва: «Олешки» Малокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів -керівник Андрієць Л.І. та «Дубок» КПНЗ «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості- керівник Фемич Н.І.. 

 • 07 липня 2020
  ГОРЕ- БЛИСКАВКА!!!

         06 липня 2020 року на території державного підприємства «Олешківське лісомисливське господарство» блискавка без дощу запалила ліс. Одночасно в лісовому масиві  Костогризівського лісництва виникло три осередки загоряння. Завдяки вчасному реагуванню і злагодженій взаємодії лісопожежних станцій, протягом двох годин пожежі ліквідовані.

 • 02 липня 2020
  Прогноз пожежної небезпеки на 03 - 05 липня 2020 року

        За даними  Херсонського обласного центру з гідрометеорології в найближчі дні відбудеться підвищення температури повітря і підвищення рівня пожежної небезпеки:

 • 02 липня 2020
  Держлісагентство розробило законопроект щодо вдосконалення законодавства у сфері лісових відносин: основні нововведення

     Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України  щодо удосконалення законодавства у сфері лісових відносин» розроблений відповідно до Указу Президента України від 09.07.2019 «Про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів» та спрямований  на  комплексне вирішення проблем щодо боротьби з незаконними рубками та незаконними обігом деревини.

 • 02 липня 2020
  Голова Держлісагентства назвав 7 основних кроків, які були зроблені за півроку роботи

     Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький на своїй сторінці у Facebook розповів про 7 основних кроків – що зроблено за півроку.

 •