Новини

 • 12 грудня 2019
  Разом відродимо ліси

          07 грудня 2019 року за сприянням Райфайзен Банку Аваль та Міжнародного благодійного фонду  «Україна Я за тебе», які зібрали  10 тисяч грн. на придбання посадкового матеріалу сосни кримської.

 • 03 грудня 2019
  Орієнтовна сортиментна структура заготівлі деревини у 2020 році

        На офіційному сайті Державного агентства лісових ресурсів України (Напрямки діяльності » Cортиментна структура всіх видів рубок) оприлюднено орієнтовну сортиментну структуру 2020 року від всіх видів рубок по Держлісагентству.

 • 22 листопада 2019
  Місця реалізації та ціни на новорічні ялинки 2019 -2020 року по Херсонському ОУЛМГ

    Місця реалізації та ціни на новорічні ялинки 2019 -2020  року по Херсонському ОУЛМГ

 • 22 листопада 2019
  Охорона хвойних молодняків від незаконних рубок в передноворічний період

         Щорічно в період новорічно – різдвяних свят збільшуються обсяги незаконних рубок в молодих насадженнях сосни. Лісомисливськими підприємствами посилюється охорона насаджень. Обласним управління лісового та мисливського господарства видано наказ від 01 листопада 2019 року «Про організацію та забезпечення охорони хвойних молодняків від незаконних рубок у різдвяно-новорічний період  2020 року».

 • 22 листопада 2019
  виявлено порушникі, які самовільно нищили лісосмугу

    І знову в захисній лісовій смузі поблизу С. Нова Маячка, групою оперативного реагування ДП "Великокопанівське ЛМГ" із залученням поліції, було виявлено порушників, які самовільно нищили лісосмугу.

 • 22 листопада 2019
  ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ

  Заготівля новорічних ялинок без шкоди для навколишнього середовища Державні лісогосподарські підприємства розпочали реалізацію новорічних ялинок, які заготовляються на спеціальних плантаціях або під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів. Такі методи мінімізують шкоду для навколишнього середовища.

 • 15 листопада 2019
  Держлісагентство відкрило статистику цін та е-аукціон на деревину

  На офіційному сайті державного підприємства «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» Державного агентства лісових ресурсів України можна ознайомитись з реалізаційними цінами на деревину, які склалися за підсумками проведених аукціонних торгів www.ukrforest.com/austat.

 • 11 листопада 2019
  Заходи з біотехнії в мисливських угіддях

      Єгерська служба ДП «Олешківське ЛМГ» провела  посівну компанію в Раденському лісництві. Засіяли дев’ять кормових полів зерном озимого жита та рапса, загальною площею 1,3 га. 

 • 05 листопада 2019
  І тут були люди???

           Проїжджаючи  по трасі М-17 Херсон – Джанкой вздовж  лісових насаджень  Раденського лісництва ДП «Олешківське ЛМГ» помічаєш, що узбіччя заповнене сміттям.

 • 01 листопада 2019
  Лісопорушників виявлено на "гарячому"

      Біля с. Нова Маячка Олешківського району у полезахисній лісовій смузі, працівниками держлісохорони,

 • 30 жовтня 2019
  Незаконна порубка

     28 жовтня 2019 року о 17.23 год. рейдова бригада ДП «Голопристанське ЛМГ» під час патрулювання  на території Збур'ївського лісництва виявила незаконну порубку акації білої 30 дерев в кварталі 11 виділі 4.

 • 25 жовтня 2019
  Любов до природи і всього живого на землі закладається ще у дитинстві

     Любов до природи і всього живого на землі закладається ще у дитинстві. Велику роль в цьому покладено в першу чергу на батьків, згодом на заклади освіти. Та неможливо тільки теоретично навчити дитину цінувати те, що дає нам природа. Ось чому ДП «Голопристанське ЛМГ» завжди приділяє велику увагу підростаючому поколінню.

 • 25 жовтня 2019
  Вихованці гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» вперше побували в Голопристанському лісі

            В теплі та сонячні дні «бабиного літа», вихованці гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» вперше побували в Голопристанському лісі. Лісничий Микола Коваленко розповів дітям, як багато років тому посаджений ліс зупинив руйнівну силу сипучих Нижньодніпровських пісків.

 • 21 жовтня 2019
  Акція "Посади дерево"

     19 жовтня 2019 року у кварталі 50 ДП «Олешківське ЛМГ» відбулася спільна акція Херсонської обласної державної адміністрації та обласного управління лісового та мисливського господарства.

 • 21 жовтня 2019
  Е-облік деревини: боротьба з незаконним обігом деревини триває

     Державне агентство лісових ресурсів України інформує про запровадження електронного обліку деревини на державних та комунальних підприємствах, які входять до сфери управління інших органів влади та обласних рад.

 • 18 жовтня 2019
  Як поводитись коли заблукав у лісі

     Найчастіше у лісі губляться грибники та діти. Це пов'язано з тим, що грибники сфокусовані на землі, а діти один на одному, і не помічають, що відбувається навколо.

 • 16 жовтня 2019
  Шановні Херсонці та гості нашого південного регіону хочемо запросити Вас взяти участь в акції «Посади дерево»

       Шановні  Херсонці  та гості нашого південного регіону хочемо запросити Вас взяти участь в  акції «Посади дерево».

 • 11 жовтня 2019
  Військово - патріотична спортивна гра "Творці сучасності"

       10 жовтня 2019 року на території Великокопанівського лісництва ДП Великокопанівське ЛМГ» відбулася військово - патріотична спортивна гра "Творці сучасності".

 • 11 жовтня 2019
  Пишаємося гідним здобутком!

      25-27 вересня 2019 року в Чернігові відбувся ХІІІ Всеукраїнський зліт учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти, на якому Херсонщину гідно представили вихованці учнівського лісництва «Дубок» КПНЗ «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» (керівник – Фемич Н.І.).

 • 09 жовтня 2019
  Закупили спецодяг та спецвзуття

               Відповідно до Норм безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту