Новини

 • 21 січня 2020
  Рентна плата для лісової галузі буде зрозумілою та прозорою - Парламент ухвалив відповідні зміни

           Відповідно до податкового законодавства встановлена рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (ст. 256 Податкового кодексу України).

 • 14 січня 2020
  Голова Держлісагентства розповів про концепцію змін у лісовій галузі

       Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук висловив переконання, що «нахабне розкрадання українського лісу піде у минуле», ніхто не буде закривати очі на існування сірого ринку деревини. Про це він повідомив під час наради щодо подальшого розвитку лісової галузі з керівниками територіальних органів Державного агентства лісових ресурсів України.

 • 11 січня 2020
  Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє

        Під  час проведення оперативного рейду з охорони лісового фонду 10.01.2020 року приблизно о 17:00,  групою оперативного реагування державної лісової охорони  державного підприємства «Великокопанівське лісомисливське господарство» на межі земель Малокопанівської сільської ради та кварталу 1 Виноградівського лісництва, було виявлено чотирьох лісопорушників, які здійснювали незаконну заготівлю деревини.

 • 03 січня 2020
  Рішення Уряду в дії: 25 мільйонів кубометрів деревини на рік та обов'язковість електронного обліку деревини для всіх лісокористувачів

             На Урядовому порталі оприлюднено постанову Уряду «Про затвердження Порядку проведення моніторингу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених і контролю за неперевищенням обсягу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених». Це передбачено у цілі 9.6. «Українці більш ефективно та ощадливо використовують природні ресурси» Програми діяльності Уряду.

 • 21 грудня 2019
  Затримано порушника

       20.12.2019, під час патрулювання державної лісової охорони Корсунського лісництва ДП «Каховське ЛГ»,  на території земель запасу, яка межує з кварталом 48 Корсунського лісництва,  був затриманий порушник  лісового законодавства, мешканець села Кринки, що здійснив самовільну рубку 4-х дерев акації білої діаметром від 30см. до 35 см..   

 • 14 грудня 2019
  завершено осінню посадку лісових культур на площі 10 гектар

              Державне підприємство ”Скадовське  досвідне лісомисливське господарство”  в  даний  час  завершено осінню посадку  лісових   культур на   площі  10 гектар, на переданій для залісення  земельній  ділянці  в  урочищі  ім. Сухіна,  поблизу с. Промінь  Скадовського  району.

 • 13 грудня 2019
  Підвищення рівна правової освіти населення

              Правовою підставою функціонування обласного управління є Положення про Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства, затверджене наказом Державного агентства лісових ресурсів України від  12 листопада 2012 року № 411 (зі змінами).

 • 12 грудня 2019
  Разом відродимо ліси

          07 грудня 2019 року за сприянням Райфайзен Банку Аваль та Міжнародного благодійного фонду  «Україна Я за тебе», які зібрали  10 тисяч грн. на придбання посадкового матеріалу сосни кримської.

 • 03 грудня 2019
  Орієнтовна сортиментна структура заготівлі деревини у 2020 році

        На офіційному сайті Державного агентства лісових ресурсів України (Напрямки діяльності » Cортиментна структура всіх видів рубок) оприлюднено орієнтовну сортиментну структуру 2020 року від всіх видів рубок по Держлісагентству.

 • 22 листопада 2019
  Місця реалізації та ціни на новорічні ялинки 2019 -2020 року по Херсонському ОУЛМГ

    Місця реалізації та ціни на новорічні ялинки 2019 -2020  року по Херсонському ОУЛМГ

 • 22 листопада 2019
  Охорона хвойних молодняків від незаконних рубок в передноворічний період

         Щорічно в період новорічно – різдвяних свят збільшуються обсяги незаконних рубок в молодих насадженнях сосни. Лісомисливськими підприємствами посилюється охорона насаджень. Обласним управління лісового та мисливського господарства видано наказ від 01 листопада 2019 року «Про організацію та забезпечення охорони хвойних молодняків від незаконних рубок у різдвяно-новорічний період  2020 року».

 • 22 листопада 2019
  виявлено порушникі, які самовільно нищили лісосмугу

    І знову в захисній лісовій смузі поблизу С. Нова Маячка, групою оперативного реагування ДП "Великокопанівське ЛМГ" із залученням поліції, було виявлено порушників, які самовільно нищили лісосмугу.

 • 22 листопада 2019
  ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ

  Заготівля новорічних ялинок без шкоди для навколишнього середовища Державні лісогосподарські підприємства розпочали реалізацію новорічних ялинок, які заготовляються на спеціальних плантаціях або під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів. Такі методи мінімізують шкоду для навколишнього середовища.

 • 15 листопада 2019
  Держлісагентство відкрило статистику цін та е-аукціон на деревину

  На офіційному сайті державного підприємства «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» Державного агентства лісових ресурсів України можна ознайомитись з реалізаційними цінами на деревину, які склалися за підсумками проведених аукціонних торгів www.ukrforest.com/austat.

 • 11 листопада 2019
  Заходи з біотехнії в мисливських угіддях

      Єгерська служба ДП «Олешківське ЛМГ» провела  посівну компанію в Раденському лісництві. Засіяли дев’ять кормових полів зерном озимого жита та рапса, загальною площею 1,3 га. 

 • 05 листопада 2019
  І тут були люди???

           Проїжджаючи  по трасі М-17 Херсон – Джанкой вздовж  лісових насаджень  Раденського лісництва ДП «Олешківське ЛМГ» помічаєш, що узбіччя заповнене сміттям.

 • 01 листопада 2019
  Лісопорушників виявлено на "гарячому"

      Біля с. Нова Маячка Олешківського району у полезахисній лісовій смузі, працівниками держлісохорони,

 • 30 жовтня 2019
  Незаконна порубка

     28 жовтня 2019 року о 17.23 год. рейдова бригада ДП «Голопристанське ЛМГ» під час патрулювання  на території Збур'ївського лісництва виявила незаконну порубку акації білої 30 дерев в кварталі 11 виділі 4.

 • 25 жовтня 2019
  Любов до природи і всього живого на землі закладається ще у дитинстві

     Любов до природи і всього живого на землі закладається ще у дитинстві. Велику роль в цьому покладено в першу чергу на батьків, згодом на заклади освіти. Та неможливо тільки теоретично навчити дитину цінувати те, що дає нам природа. Ось чому ДП «Голопристанське ЛМГ» завжди приділяє велику увагу підростаючому поколінню.

 • 25 жовтня 2019
  Вихованці гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» вперше побували в Голопристанському лісі

            В теплі та сонячні дні «бабиного літа», вихованці гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» вперше побували в Голопристанському лісі. Лісничий Микола Коваленко розповів дітям, як багато років тому посаджений ліс зупинив руйнівну силу сипучих Нижньодніпровських пісків.