Новини

 • 09 квітня 2021
  Державні лісогосподарські підприємства Херсонщини готові до пожежонебезпечного періоду 2021 року

          У березні 2021 року спеціалістами відділу лісового господарства, охорони та захисту лісу Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства проведено перевірку стану готовності лісових пожежних станцій до пожежонебезпечного періоду 2021 року.

 • 08 квітня 2021
  ПОВІДОМЛЕННЯ

           Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє, що з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби та на виконання Протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Херсонської ОДА від 07.04.2021 р. №8, проведення акції «Створюємо ліси разом» запланованої на  10 квітня відмінено.

 • 06 квітня 2021
  Акція "Сворюємо ліси разом"

              10 квітня відбудеться садіння лісових культур на території державних лісогосподарських підприємств Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства в рамках  лісівничої акції «Створюємо ліси разом» та проєкту «Озеленення України».

 • 23 березня 2021
  До Всесвітнього Дня Лісу. Участь Голопристанської гімназії в посадці лісу

              Ліс є невичерпним джерелом краси і разом з тим позитивно впливає на естетику інших ландшафтів – природних, окультурених, урбанізованих. Ліси виконують кліматопокращуючі, водоохоронні, захисні, лікувально-оздоровчі та естетичні  функції.

 • 21 березня 2021
  Виживаючі в пісках. На Херсонщині висадили молоді сосни

         З кожним роком значенню лісового господарства та лісам приділяється усе більша увага. Навіть темою Всесвітнього дня дикої природи-2021 стали ліси та засоби до існування.

 • 19 березня 2021
  На Херсонщині готуються до акції лісовідтворення

               21 березня по всій України стартує акція садіння лісових культур. Не оминула акція і Херсонщину.

 • 16 березня 2021
  Важлива інформація

               До відома бажаючих взяти участь в Акції «Озеленення планети» в рамках проєкту «Озеленення України».

 • 10 березня 2021
  Створюємо ліси разом!

       Державним агентством лісових ресурсів України на засіданні колегії  19 лютого 2021 року прийнято рішення долучитися до проведення громадські акції навесні 2021 року. Державні лісомисливські/ лісогосподарські підприємства, що координуються Херсонським обласним управлінням лісового та мисливського господарства долучються до проведення акції:

 • 04 березня 2021
  ДП "Великокопанівське ЛМГ" нагадує!

       З метою профілактики виникнення лісових пожеж та інформування населення НАГАДУЄМО:

 • 03 березня 2021
  До Всесвітнього дня дикої природи

                  Учнівське лісництво «Дубок» Голопристанського міського Центру дитячої та юнацької творчості працює на базі ДП «Голопристанське ЛМГ» з вересня 2016 року.

  • 01 березня 2021
   Пдсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств лісової галузі Херсонської області

         26 лютого 2021 року у Херсонському обласному управлінні лісового та мисливського господарства під головуванням начальника управління Тетяни Касіч відбулася колегія «Про підсумки господарсько-фінансової діяльності  підприємств лісової галузі Херсонської області за 2020 рік». Про підсумки доповіла Світлана Січкар, заступник начальника управління – завідувач сектором економіки, фінансування та планування.

  • 25 лютого 2021
   Зимовий облік диких тварин триває

              На території державних підприємств, що координуються Херсонським обласним управлінням лісового та мисливського господарства триває облік чисельності диких мисливських тварин. Цього тижня  таксація була проведена у мисливських угіддях державних підприємств «Великокопанівське лісомисливське господарство», «Голопристанське лісомисливське господарство»  та  «Олешківське лісомисливське господарство».

  • 22 лютого 2021
   семінар-навчання з питань захисту лісів від шкідників і хвороб лісу

                 В  Херсонському обласному управлінні лісового та мисливського господарства під головування начальника управління Тетяни КАСІЧ проведено семінар-навчання з питань захисту лісів від шкідників і хвороб лісу, проведення комплексу робіт, спрямованих на поліпшення санітарного стану лісів.

  • 22 лютого 2021
   ТУРБОТА ПРО ТВАРИН ВЗИМКУ

             Сезон підгодівлі диких тварин продовжується. Безперечно допомагати диким тваринам є клопіт єгерських служб.

  • 18 лютого 2021
   Про навчання з охорони праці

          Відповідно до вимог статті 18 Закону України «Про охорону праці» в Геройському лісництві ДП «Збур’ївське ЛМГ» з дотримання вимог карантинних заходів проводиться  навчання з питань охорони праці, надання до медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків, а також правила поведінки у разі виникнення аварій.

  • 05 лютого 2021
   Старт лісокультурної кампанії

          5 лютого в Херсонському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася виїзна технічна нарада. Розглянуто ряд нагальних виробничих питань серед яких першочерговим є старт лісокультурної кампанії 2021 року.

  • 01 лютого 2021
   Підготовчі роботи по створенню нових лісових культур

            Для того щоби посадити хоча б один гектар лісу, потрібно провести підготовку до цього процесу. В лісогосподарських підприємствах підготовчі роботи розпочинається за рік до посадки лісу. Одним із важливих елементів із підготовчих робіт є  проектування.

  • 01 лютого 2021
   Облік мисливських тварин

            В мисливських угіддях Гаврилівського лісництва державного підприємства «Великоолександрівське лісомисливське господарство» 30 січня 2021 року спеціалісти Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства разом з представниками Держпродспоживслужби,  екоінспекції та працівниками єгерської служби підприємства  взяли участь у проведені обліку мисливських звірів та птахів в мисливських угіддях.

  • 22 січня 2021
   ПІДГОДІВЛЯ ДИКИХ ТВАРИН ВЗИМКУ В МИСЛИВСЬКИХ УГІДДЯХ ДП «ОЛЕШКІВСЬКЕ ЛМГ»

               Зима сурова пора для диких тварин. З настанням цієї пори стає нелегко тваринам, які мешкають в лісових насадженнях, але лісівники та єгерська служба ДП «Олешківське ЛМГ» не стоять осторонь і працює над збереженням і примноженням мисливської фауни.

  • 18 січня 2021
   Результати роботи з охорони хвойних насаджень у період новорічно-різдвяних свят 2021 року

        Фото ДП "Олешківське ЛМГ"      Для організації роботи з охорони хвойних насаджень у період новорічно-різдвяних свят 2021 року Херсонським обласним управлінням лісового та мисливського господарства був виданий наказ, яким визначено ряд заходів.