Новини

 • 15 жовтня 2020
  Оголошення

    На виконання Постанови Кабінету Міністрів від 13 жовтня 2020 року №956 та рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій протокол від 09 жовтня  2020 року «Оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення СOVID -19 в регіонах»,  відповідно до якого Олешківський район віднесено до жовтого рівня епідемічної небезпеки, Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства звертається до  громадян бажаючих прийняти участь у Всеукраїнській акції  «ОЗЕЛЕНЕННЯ УКРАЇНИ 1000000 ДЕРЕВ ЗА 24 ГОДИНИ» віднестися з розумінням щодо обмеження чисельності груп учасників акції.

 • 12 жовтня 2020
  Вітання з Днем народження

                     Сьогодні святкує свій день народження прекрасна людина, корифей лісового господарства Херсонщини Афанасьєва Лідія Григорівна, яка 38 років свого життя присвятила лісогосподарській галузі південного регіону України. 

 • 09 жовтня 2020
  08 жовтня 2020 року відбулося засідання колегії Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства

        08 жовтня 2020 року в приміщенні Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулося засідання колегії управління під головуванням начальника управління Тетяни Касіч на якому розглянули питання:

 • 06 жовтня 2020
  Всеукраїнська акція “ Озеленення України 1000000 дерев за 24 години ”

                Між Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Державним агентством лісових ресурсів України та Благодійною організацією «Озеленення України» 09.09.2020 року підписано Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво, щодо впровадження загальнодержавної екологічної ініціативи із висаджування дерев та іншого співробітництва у сфері охорони навколишнього середовища метою якого є проведення акції з осіннього висаджування 1 млн. дерев за один день,   17 жовтня 2020 року.

 • 28 вересня 2020
  Вирувала негода на території природно-заповідного фонду

         27 вересня внаслідок буревію та сильної грози повалило дерева: заповідного урочища, місцевого значення  «Летючі піски» та заказника місцевого значення «Інгулець», що розташовані в межах земель лісогосподарського призначення Великоолександрівського лісництва, державного підприємства «Великоолександрівське лісомисливське господарство». Площа пошкоджених лісових масивів та сума шкоди встановлюються.

 • 24 вересня 2020
  Моніторинг лісів як складова сталого управління лісовими ресурсами

                  Щороку спеціалістами державних лісогосподарських підприємств проводяться спостереження на ділянках моніторингу лісів І рівня.

 • 22 вересня 2020
  Оперативна інформація з місця гасіння пожежі

        21 вересня 2020 року о 15.30 год.  телевізійною системою спостереження зафіксовано дим в насадженнях Рибальченського лісництва державного підприємства Збур’ївське лісомисливське господарство.

 • 14 вересня 2020
  Навчатися ніколи зайвим не буде

               З метою підвищення якості робіт з відведення і таксації лісосік, обстеження насаджень на предмет призначення заходів з поліпшення санітарного стану лісів, враховуючи чисельні зміни в складі ланок з відведення і таксації лісосік по ДП «Голопристанське ЛМГ», спеціалістами Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства (далі – Управління) 10 вересня 2020 року проведено семінар-навчання зі спеціалістами підприємства, які залучаються до вищевказаних робіт.

 • 09 вересня 2020
  ЛІС НАРОДЖУЄТЬСЯ У РОЗСАДНИКАХ!

         У Дніпровському лісництві ДП «Олешківське ЛМГ» функціонує лісовий розсадник, який займає площу 2,1 га. Тут вирощують садивний матеріал акації білої, а також є асортимент декоративного посадкового матеріалу.

 • 09 вересня 2020
  Протипожежні заходи в дії

       У лісових масивах ДП «Збур’ївське ЛМГ» вздовж доріг загального користування продовжується встановлення та оновлення наглядної агітації на протипожежну тематику.

  • 03 вересня 2020
   Перевірка якості робіт з відведення і таксації лісосік

       Колегією Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства (далі – Управління) 27 серпня 2020 року розглянуто питання перевірки якості робіт з відведення і таксації лісосік.

  • 30 серпня 2020
   Відбулося засідання колегії

   27 серпня в обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулося засідання колегії. У її роботі взяли участь керівництво та спеціалісти ХОУЛМГ, керівники, головні бухгалтери, головні економісти лісомисливських підприємств, голова профспілки та інші.

  • 21 серпня 2020
   ЛІСОВИЙ ПАТРУЛЬ

           З метою запобігання та боротьби з незаконними рубками , розкрадання лісо продукції , контролю за додержанням правил пожежної безпеки в лісах України, контролю за додержанням правил полювання і поводження з вогнепальною зброєю та іншими порушеннями лісового законодавства,  рейдова бригада ДП «Олешківське ЛМГ» регулярно проводить патрулювання лісових масивів, аби не допустити вказаних порушень.

  • 16 серпня 2020
   Позапланова перевірка державних лісогосподарських підприємств Херсонщини

             На виконання протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року № 62 спеціалістами Головного управління ДСНС України у Херсонській області з 06 по 19 серпня 2020 року проводиться позапланова перевірка

  • 15 серпня 2020
   Проведення рейдів по виявленню порушень правил пожежної безпеки в лісах

         На фото: рейдова бригада Геройського лісництва проводить профілактичну бесіду по Правилам пожежної безпеки в лісах України    Одним з основних завдань діяльності ДП «Збур’ївське ЛМГ» є охорона державного лісового фонду від порушень  лісового законодавства. Першочергове  завдання: забезпечення охорони лісу від пожеж.

  • 14 серпня 2020
   На колегії Держлісагентства обговорили результати роботи лісової галузі у І півріччі 2020 року

          13 серпня під головуванням Голови Державного агентства лісових ресурсів України Василя Кузьовича відбулося розширене засідання колегії відомства щодо підсумків господарсько-фінансової діяльності підприємств галузі за І півріччя 2020 року.

  • 07 серпня 2020
   Вчасне виявлення лісових пожеж – допоможе мінімізувати втрати

           Лісівники, які захищають, дбають за лісовими насадженнями та створюють лісові масиви в нашій державі з настанням пожежонебезпечного періоду першочергово всі сили направляють на недопущення виникнення лісових пожеж та оперативного виявлення осередків загорань.

  • 29 липня 2020
   Ліс - наше багатство, збережімо його для нащадків

            Ліс - це своєрідний живий механізм, великий і дуже складний. Із усіх природних ресурсів, що становлять скарбницю нашої країни, ліс посідає особливе місце і збереження  перлини Таврійського краю -  найголовніша складова діяльності лісогосподарських підприємств області.

  • 23 липня 2020
   Потрібно доносити правду про ліс всіма можливими способами і методами комунікації, - Голова Держлісагентства Василь Кузьович

            Наразі лісова галузь стоїть перед багатьма викликами. Переконаний, що настав час втілювати зміни, які будуть направлені на благо українського лісу – для цього є і підтримка керівництва держави, Уряду та Парламенту. На цьому наголосив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьовив на свої сторінці у Facebook.

  • 21 липня 2020
   Збережемо ліс від пожеж

                        Державне підприємство «Збур’ївське лісомисливське господарство» постійно проводить  профілактичні та попереджувальні заходи, які спрямована на попередження виникнення пожеж у лісових масивах та їх швидкого гасіння.