Новини

 • 03 червня 2020
  У Держлісагентстві обговорили законопроект про удосконалення законодавства у сфері лісових відносин

     Сьогодні Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький обговорив з представниками асоціацій деревообробних підприємств законопроект щодо удосконалення законодавства у сфері лісових відносин.

 • 03 червня 2020
  Парламент ухвалив зміни до законодавства щодо започаткування національної інвентаризації лісів

       Сьогодні у Верховній Раді України ухвалено в цілому законопроект про внесення змін до Лісового кодексу України щодо проведення національної інвентаризації лісів (реєстр. №2379).

 • 01 червня 2020
  Держлісагентство: У лісах проведено 16,2 тис. рейдів з попередження незаконних рубок

        За 5 місяців 2020 року створено та діє 810 мобільних рейдових груп з лісівників та правоохоронців в усіх областях України, які патрулюють лісові масиви. Проведено майже 16,2 тис. рейдів з попередження незаконних рубок. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

 • 29 травня 2020
  Прогноз пожежної небезпеки на 30 травня-01 червня

       Прогноз пожежної небезпеки на 30 травня-01 червня     За даними Херсонського обласного центру з гідрометеорології:     30 травня на південному заході, півдні та в Генічеську 3-й клас; на сході та крайньому півдні 2-й клас; на решті території області 1-й клас.     31 травня на південному заході, півдні та в Генічеську 3-й клас; на решті території області 2-й клас.     01 червня на південному заході, крайньому півдні, півдні та в Генічеську 3-й клас; на решті території області 2-й клас. Херсонське ОУЛМГ  

 • 29 травня 2020
  Боротьба з незаконними рубками — один з наших пріоритетів, - Голова Держлісагентства

          Боротьба з незаконними рубками — один з наших пріоритетів. І ми тут вже зробили декілька суттєвих кроків, які допоможуть системно побороти це явище. Про це розповів Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький в інтерв’ю сайту «ThePage».

 • 26 травня 2020
  Проінспектовано лісові культури, що створено навесні

          Лісівники Херсонщини  створили 105 га лісових культур із них 10 нових лісів на землях, що надані для лісорозведення.

 • 26 травня 2020
  Встановлення ставок рентної плати за заготівлю другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів області

        Рішенням ХІІІ сесії шостого скликання Херсонської обласної ради від 29 лютого 2012 року № 420 встановлено ставки збору за заготівлю другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів в області.

 • 25 травня 2020
  Прогноз пожежної небезпеки на 26-28 травня

  Прогноз пожежної небезпеки на 26-28 травня

 • 25 травня 2020
  Антикризовою програмою Уряду заплановано створення додатково 2,5 тис. робочих місць у лісовій галузі

       Держлісагентство підтримує план Уряду з подолання безробіття внаслідок пандемії коронавірусу. Ми вже працюємо над створенням додаткових 2 500 нових робочих місць в різних регіонах України. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

 • 23 травня 2020
  Розпочато суд над громадянином, який намагався вбити співробітника лісгоспу

  Новокаховський міський суд приступив до розгляду по суті справи про посягання жителя села Корсунки Н. на життя майстра лісу Корсунського лісництва Олександра Дрозда. Справа розглядається колегією суддів на чолі з Наталією Матвєєвою.

 •