Новини

 • 27 березня 2020
  Три пожежі з початку дня

  Сьогодні, 27 березня, працівники лісопожежних станцій ДП "Олешківське ЛМГ" спільно зі співробітниками ДСНС ліквідували три осередки загорянь. Дві з них виникли в Олешківському лісництві (лісова підстилка та нелісопридатні землі), і одна - у херсонському (очерет).

 • 27 березня 2020
  Випуск фазана у Скадовському ДЛМГ

  Систематично працівники ДП "Скадовське ДЛМГ" проводять поповнення представництва фауни на території підприємства. Цьогоріч у відкриту природу були випущені 20 голів фазана - по 10 самців і самок. Їх надали небайдужі мисливці в якості спонсорської допомоги.

 • 26 березня 2020
  Ліквідовано пожежу у Великокопанівському лісгоспі

  Працівники держлісохорони та лісової пожежної станції власними силами ліквідували лісову пожежу.

 • 26 березня 2020
  Вчасна реакція врятувала ліс

  Оперативна реакція та професійні дії працівників пожежної станції ДП «Олешківське ЛМГ» дозволили запобігти виникненню лісової пожежі.

 • 21 березня 2020
  До Міжнародного дня лісів уже висаджено 100 мільйонів дерев, - Андрій Заблоцький

             100 мільйонів сіянців та саджанців дерев висадили на сьогодні лісівники по всій Україні. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький на своїй сторінці у Facebook.

 • 20 березня 2020
  Деревина доступна на електронних аукціонах, - Андрій Заблоцький

            На сьогодні тільки підприємства, які належать до сфери управління Держлісагентства, вже виставили майже 4 мільйони кубометрів деревини на електронні аукціони, а продано на суму майже 500 мільйонів гривень. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

 • 20 березня 2020
  Щодо організації роботи обласних управлінь, підприємств, установ та організацій безпосереднього підпорядкування, під час дії карантину

             Державне  агентство  лісових  ресурсів  України  надіслало листа обласним управлінням,підприємствам, установам та організаціям безпосереднього підпорядкування щодо організації роботи під часдії карантину (завантажити).

 • 17 березня 2020
  Держлісагентство запровадило додаткові протиепідемічні заходи

            У  Держлісагентстві задля збереження здоров’я працівників підтримуються заходи із карантину та дотримуються рекомендації Уряду.

 • 16 березня 2020
  Оголошення

               На виконання рішень Уряду і Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 10 березня      2020 року №2) та наказу Держлісагентства від 13 березня 2020 року № 81 Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства запроваджує заходи для протидії поширенню коронавірсусної інфекції.

 • 15 березня 2020
  Великокопанівське ЛМГ - напоготові!

  Працівники держпідприємства "Великокопанівське ЛМГ" розпочали чергування у зв'язку з початком пожежонебезпечного періоду. Адже оперативне реагування лісових пожежних станцій є одним із головних факторів вдалого гасіння пожеж.

  • 13 березня 2020
   Підвищуємо рівень знань з охорони праці

          З метою дотримання вимог законодавства України з питань охорони праці та створення безпечних умов праці в Херсонському обласному управлінні  лісового та мисливського господарства з 10 по 13 березня 2020 року  організовані заняття для спеціалістів управління.

  • 10 березня 2020
   Ми системно змінюємо підходи до роботи у лісовій галузі, - Андрій Заблоцький

         95% усієї деревини, яку заготовляють лісогосподарські підприємства в Україні, перебуває на електронному обліку. Інші 5% становлять поодинокі комунальні та приватні підприємства, які знаходяться в процесі навчання і підключення до системи електронного обліку. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький на своїй сторінці у Facebook.

  • 10 березня 2020
   Інформація щодо виданих дозвільних документів

       Щороку державні лісогосподарські підприємства, діяльність яких координується Херсонським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, проводять планові лісогосподарські заходи, зокрема і рубки формування та оздоровлення лісів та інші заходи пов’язані з веденням лісового господарства.

  • 06 березня 2020
   Перевірка на виконання доручення голови обласної державної адміністрації

       На виконання доручення голови Херсонської обласної державної адміністрації №  56-д   від 28.02.2020 року спеціалістами Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства спільно з керівництвом Олешківського відділення поліції в присутності  представника ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» здійснено спільний   виїзд з метою з’ясування ситуації та встановлення факту вирубки (у рамках реагування на публікацію в соціальній мережі Фейсбук).

  • 06 березня 2020
   Голова Держлісагентства розповів про стан лісової галузі за 2019 рік

      Для мене як керівника, який несе відповідальність за фінансову і бюджету дисципліну, неприпустимо здійснення будь-яких зловживань та дій, що направлені на погіршення фінансових показниківдержпідприємств. Такі службові особи повинні і вже несуть відповідальність. На цьому наголосив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький під час презентації Публічного звіту відомства за 2019 рік, яка відбулася 5 березня.

  • 05 березня 2020
   Пожежонебезпечний період розпочато!

   Увага! По Херсонському обласному управлінню лісового та мисливського господарства розпочато пожежонебезпечний період з 03 березня! 

  • 05 березня 2020
   Відбулося засідання колегії

     3 березня в обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулося засідання колегії. У заході взяли участь керівники та спеціалісти ХЛМГ, керівники, головні бухгалтери лісомисливських підприємств та голова профспілки.

  • 03 березня 2020
   Про початок пожежонебезпечного періоду 2020 року

         03 березня 2020 року на колегії обласного управління лісового та мисливського господарства прийнято рішення про початок пожежонебезпечного періоду 2020 року з 03 березня 2020 року.

  • 02 березня 2020
   Прес – реліз ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ВІДНОВЛЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ»

          Міністерство енергетики та захисту довкілля спільно з Державним агентством лісових ресурсів започатковують нову Всеукраїнську акцію «Відновлюємо ліси разом».

  • 28 лютого 2020
   Проведення заходів з формування і оздоровлення лісів

        У 2019 році державними лісогосподарськими підприємствами, діяльність яких координується Херсонським обласним управлінням лісового та мисливського господарства,

  Facebook