Новини

 • 15 Квiтня 2019
  Рятувальники Херсонщини долучилися до Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

     12 квітня в межах акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», започаткованої Державним агентством лісових ресурсів України, на площі Олешківського лісомисливського господарство було висаджено близько 3000 саджанців білої акації. У акції взяли участь співробітники апарату Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій області, а також пенсіонери відомства спільно з працівниками лісомисливського господарства.

 • 15 Квiтня 2019
  Аллею в честь АТОвцев-лесоводов создали в одном из лесничеств Олешья

     Мемориальную акцию провели на территории Днепровского лесничества в Олешковском районе. Здесь высадили аллею из нескольких десятков деревьев в память о погибших в АТО лесоводах Юрии Голоте и Ярославе Сенько.

 • 12 Квiтня 2019
  Держлісагентство вживає низку заходів для запобігання виникненню лісових пожеж

     Основними причинами виникнення пожеж є порушення населенням правил пожежної безпеки в лісах, випалювання сухої рослинності та недотримання заходів пожежної безпеки при виконанні робіт.

 • 08 Квiтня 2019
  Допомога учнівського лісництва

     Учнівське лісництво «Дубок», Голопристанського міського Центру дитячої та юнацької творчості, яке працює на базі нашого підприємство  на протязі року приймає активну участь у біотехнічних заходах ДП «Голопристанське ЛМГ».

 • 29 Березня 2019
  Володимир Бондар наголосив на персональній відповідальності керівників облуправлінь лісового господарства за дотримання вимог охорони праці

     Сьогодні на засіданні колегії Державного агентства лісових ресурсів України одним з питань розглянуто стан охорони праці на лісогосподарських підприємствах галузі.

 • 26 Березня 2019
  Березень місяць, а працівники лісництв уже гасять лісові пожежі

        Пожежонебезпечний період 2019 року на підприємстві розпочався з гасінням лісових пожеж. Так , 10 березня  в 14год 10 хв. пожежа виникла в Геройському лісництві  в кварталі 53. Вогонь знищив 2,4 га сухої трави , очерету.. Загорання в лісових насадженнях не допустили.

 • 26 Березня 2019
  Держлісагентство закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісі

       Пожежонебезпечний період розпочинається водночас із сезонним потеплінням. Уже з березня, після сходу снігового покриву, в лісах України наступає період, коли різко зростає небезпека виникнення лісових пожеж. Особливо вразливі до виникнення пожеж ліси Півдня та Сходу країни.

 • 26 Березня 2019
  Ціна нехтувань Правил пожежної безпеки в лісі

        24 березня 2019 року о 16.10 год. в лісових насадженнях Голопристанського лісництва ДП «Голопристанське ЛМГ» (квартал 5 виділ 23,40) сталося 2 пожежі на площі 0,69 га. До ліквідації пожеж були залучені сили і засоби лісогосподарського підприємства та ГУ ДСНС.На місці виникнення пожежі знайдено глушник від вихлопної труби.

 • 26 Березня 2019
  Україні необхідна національна лісова політика, - Володимир Бондар

     Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар під час ІІ етапу IV з’їзду лісівників назвав п’ять необхідних кроків, спрямованих на забезпечення збалансованості лісоуправління.

 • 26 Березня 2019
  На з'їзді лісівників запропоновано створити Міністерство лісового господарства та деревообробної промисловості

     Необхідно посилити інституційну спроможність лісового господарства шляхом створення нового центрального органу виконавчої влади з функцією формування та реалізації державної політики у сфері лісового господарства та деревообробної промисловості у вигляді окремого Міністерства лісового господарства та деревообробної промисловості. На цьому наголосив заступник Голови Державного агентстві лісових ресурсів Володимир Бондар під час ІІ етапу IV з’їзду лісівників України.

 • 26 Березня 2019
  Громадяни! Не допускайте пожеж у лісі!

     Держлісагентство закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісі       https://www.youtube.com/watch?v=rkvNXnsOvWw Прес-служба Держлісагентства

 • 21 Березня 2019
  ДАЛІ БУДЕ ???................ ХРОНІКА ПІДПАЛІВ

        Невеличкий острівець очерету, який так полюбляють місцеві рибалки, щорічно не дає спокою лісовій охороні Новокаховського лісництва у весняний період, так як безпосередньо межує з сосновими насадженнями у кв. 7 лісництва.

 • 19 Березня 2019
  Пожежонебезпечний період розпочато

       У зв’язку  з настанням сухої вітряної погоди  підвищується пожежна небезпека в лісах. Враховуючи досвід минулих років і можливість виникнення лісових пожеж, з метою вдосконалення оперативного реагування на надзвичайні ситуації з 06 березня 2019 року наказом  Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства в лісах Херсонської області розпочато пожежонебезпечний період. 

 • 05 Березня 2019
  СПІВЧУВАЄМО

     Колектив Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства та лісогосподарських підприємств області висловлює глибоке співчуття інженеру охорони і захисту лісу ДП «Збур’ївське ЛМГ» Гондарук Ользі Миколаївні  з приводу тяжкої втрати — смерті найдорожчої людини — чоловіка Гондарук Володимира Леонідовича - лісовода Херсонщини, який біля   30 років пропрацював в галузі лісового господарства, пройшов шлях від лісничого до директора підприємства. Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем. Світла йому пам’ять.

 • 05 Березня 2019
  Под Херсоном журналисты по лесополосе гонялись за порубщиками деревьев

     Проблема с безжалостной вырубкой лесполос в Херсонской области вышла за пределы региона.

 • 28 Лютого 2019
  Володимир Бондар зустрівся з представниками Європейської Бізнес Асоціації

     27 лютого відбулася зустріч заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря з представниками Комітету деревообробної та меблевої галузі Європейської Бізнес Асоціації та Офісу ефективного регулювання BRDO.

 • 26 Лютого 2019
  Україна з 2019 року перейшла на євростандарти класифікації деревин

     Україна з початку 2019 року перейшла зі старих радянських ГОСТів на нові, гармонізовані із європейськими стандарти класифікації та вимірювання ділової деревини. 

 • 26 Лютого 2019
  Держлісагентство забезпечило повний електронний облік усієї заготовленої деревини

     В Україні лісогосподарськими підприємствами, що належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, запроваджено 100-відсотковий облік усієї заготовленої та реалізованої деревини у Cистемі електронного обліку деревини (ЕОД).

 • 26 Лютого 2019
  У лісах Держлісагентства створено понад 3 тис. територій та об'єктів ПЗФ, - Володимир Бондар

    На сьогодні, лісів, що належать до сфери управління Держлісагентства*, уже заповідано 16,6%. Практично у всіх регіонах заповідність в лісах вища ніж загальнодержавна. Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час публічного звіту в Укрінформ.

 • 26 Лютого 2019
  В Україні впроваджують новітні технології висадки лісів, - Володимир Бондар

     В Україні лісогосподарські підприємства, що належать до сфери управління Держлісагентства, впроваджують новітні технології висадки саджанців із закритою кореневою системою.