Новини

 • 18 Вересня 2017
  За лесничих Херсонщины!

  http://khersonci.com.ua/public/25113-nu-za-lesnichikh-khersonshchiny.html

 • 14 Вересня 2017
  Херсонські ліси знищують не лише пожежі!

  https://tsn.ua/video/video-novini/ekologichna-katastrofa-na-hersonschini-lisi-ob-yidayut-shkidniki.html

 • 13 Вересня 2017
  Хто відповість за спалені ліси?

      Другий день поспіль горять ліси. 12 вересня 2017 року внаслідок неконтрольованого спалювання залишків сухої рослинності на землях, що граничать з лісовими масивами в межах Виноградівської та Козачелагерської сільських рад, сталося дві пожежі, які внаслідок кліматичних умов та сильного пориву вітру переросли у великі.

 • 07 Вересня 2017
  На Святі Першого дзвоника

     Перше вересня – свято, яке з приходом осені завітало майже до кожної оселі – початок нового навчального року, свято Першого дзвоника.

 • 21 Серпня 2017
  ПОДЯКА

      Державне підприємство «Голопристанське лісомисливське господарство»   висловлює щиру подяку лісівникам Чернігівщини, а саме ДП «Борзнянське ЛГ», ДП «Городнянське ЛГ», ДП «Добрянське ЛГ»,  ДП «Корюківське ЛГ», ДП «Ніжинське ЛГ», ДП «Холминське ЛГ» та ДП «Чернігівське ЛГ» за суттєву  фінансову підтримку.

 • 07 Серпня 2017
  Внаслідок загоряння автомобіля згоріло 4,7 га лісу

       04 серпня п.р. біля 14.00 год. на дорозі, що проходить через лісові масиви Геройського лісництва загорівся автомобіль УАЗ, який був завантажений бензином в каністрах та рибою,  в результаті чого верховою пожежею знищено 4,7 га соснових насаджень в кварталі 1 Геройського лісництва ДП «Збур’ївське ЛМГ».

 • 03 Серпня 2017
  Питання розвитку та реформування лісового і мисливського господарства обговорено на виїзній нараді Держлісагентства

       Під час виїзної наради Державного агентства лісових ресурсів у м. Сарни (Рівненська область) обговорено проект Стратегії розвитку та інституційного реформування лісового і мисливського господарства України, розробленого робочою групою при Держлісагентстві.

 • 03 Серпня 2017
  Держлісагентство: аукціони з продажу деревини відбуватимуться в електронній формі

       Прийнято стратегічне рішення про перехід проведення аукціонів з продажу деревини в електронний формат. Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час наради за підсумками роботи лісової галузі у І півріччі 2017 року, яка відбулася в ДП «Сарненський лісгосп» (Рівненська область).

 • 31 Липня 2017
  Затримано порушника Правил пожежної безпеки

       29 липня 2017 року в кварталі 40 виділ 2 на площі 2,9 га в тому числі верхова – 0,5 га.

 • 27 Липня 2017
  Робоча група при Держлісагентстві розпочала напрацьовувати шляхи реформування лісомисливської галузі

        Під головуванням заступника Голови Держлісагентства Володимира Бондаря відбулося перше засідання робочої групи при Державному агентстві лісових ресурсів, яка має напрацювати зміни до законодавства з метою реформування лісового та мисливського господарства України.

 • 22 Липня 2017
  СПЕКОТНІ ВИХІДНІ

       Дуже спекотними видалися минулі вихідні. То там то тут спостерігачі на пожежних вежах бачили сірий дим. Наші машини виїжджали на сигнал і фіксували вогонь у населених пунктах,  за межами лісових масивів. Та на превеликий жаль 16 липня о 12 годині 35 хв. була виявлена лісова пожежа в Гладківському лісництві в кварталі 41 виділ 32. Завдяки оперативним діям лісівників о 13 годині 45 хв. пожежа була локалізована, а в 14-15 год. – загашена. Низова пожежа сталася на площі  0,05га соснового лісу шести десятилітнього віку.

 • 22 Липня 2017
  ПОДЯКА

       Адміністрація  державного підприємства «Голопристанське лісомисливське господарство» висловлює щиру подяку голові Чулаківської сільської ради  Світлані Корольовій, яка згідно мобілізаційного плану гасіння великої лісової пожежі, надала суттєву допомогу при гасінні пожежі в Чулаківському лісництві 3-4 липня 2017 року.  Очолювана  Вами громада, першою прийшла на допомогу лісівникам, щоб зупинити розповсюдження вогню на значну територію.

 • 17 Липня 2017
  Локалізація пожежі

       Пожежу в кварталах 18, 22 Новокаховського лісництва ДП «Каховське ЛГ» локалізовано о 17:20 годині на площі 19,5 га, в тому числі 5 га верхової.

 • 17 Липня 2017
  Площа пожежі збільшується

       Станом на 13:40 год. 17 липня 2017 року площа пожежі по Новокаховському лісництві ДП «Каховське ЛГ» становить 15 га, в тому числі 1,5 верхова.

 • 17 Липня 2017
  «Гаряча пора» лісівників Херсонщини

        Вже який день поспіль горять ліси Херсонщини, висока температура повітря, поривчастий вітер,суха трава сприяють швидкому розповсюдженню вогню на значні площі, так 15 липня 2017 року в лісових масивах Дніпровського лісництва ДП «Цюрупинське ЛМГ» виникло 3 пожежі з інтервалом в часі 1-1,5 год., в результаті орієнтовна площа пожеж – 8,6 га, 16 липня п.р. в лісових насадженнях Збур’ївського лісництва ДП «Голопристанське ЛМГ» сталася лісова пожежа на площі орієнтовно 10,0 га в тому числі верхова 8,0 га. Спільними зусиллями лісогосподарських підприємств та ГУДСНС області пожежі локалізовано, проводиться гасіння пожеж.

 • 11 Липня 2017
  Співчуваємо

       Колектив  Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства щиро співчуває начальнику відділу лісового господарства охорони і захисту лісу Мельниченко Лесі Дмитрівні з приводу передчасної втрати матері.

 • 06 Липня 2017
  Обережність перед усім

       Основна причина виникнення лісових пожеж - це діяльність  людини, яка необережно поводиться з вогнем, не звертає уваги на необхідність суворого дотримання правил протипожежної безпеки. У літні місяці, як правило, відбуваються наймасштабніші лісові пожежі. У таку спеку досить найменшої іскорки для великої пожежі.

 • 05 Липня 2017
  І знову причина лісової пожежі – блискавка

       05 липня 2017 року в лісових масивах державних лісогосподарських підприємств «Великокопанівське ЛМГ», «Голопристанське ЛМГ», «Збур’ївське ЛМГ» та «Каховське лісове господарство» сталося 6 пожеж на площі близько 3,0 га, причина виникнення пожеж – блискавка – наслідки грози, що сталася 04 липня в Херсонській області.      Завдяки оперативності і спільним діям лісогосподарських підприємств і ГУДСНС не допущено розповсюдження вогню на значні площі. До гасіння пожеж було залучено  сили та засоби лісогосподарських підприємств та  ГУ ДСНС.

 • 04 Липня 2017
  Пожежу локалізовано

       04 липня 2017 року о 07:00 годині пожежу, що сталася в Чулаківському лісництві ДП «Голопристанське  ЛМГ» локалізовано на площі 50 га в тому числі верхова – 15 га. До гасіння пожежі було залучено 13 пожежних автомобілів, 3 трактори і 40 осіб лісогосподарських підприємств, 7 пожежних автомобілів, 1 гелікоптер, 1 літак та 37 осіб від ГУ ДСНС, 1 гелікоптер від міноборони.