Новини

 • 30 Травня 2016
  Поздоровлення від лісівників

         27 травня в кожній школі нашої незалежної держави пролунав останній дзвоник.

 • 27 Травня 2016
  Планова перевірка

        По державному підприємству «Голопристанське лісомисливське господарство» згідно плану роботи комісії з охорони праці 25 травня проведена перевірка стану охорони праці в Гладківському лісництві (в.о. лісничого Кур’янінов М.П.)

 • 25 Травня 2016
  Держлісагентство ініціює якнайшвидше прийняття змін до Санітарних правил у лісах та Положення про реалізацію лісоматеріалів необроблених

        Робочими групами при Державному агентстві лісових ресурсів України підготовлено прогресивні зміни до Санітарних правил у лісах України та доопрацьовано проект Положення про реалізацію лісоматеріалів необроблених. Про це повідомила Перший заступник Голови відомства Христина Юшкевич.

 • 24 Травня 2016
  Міжнародний день біорізноманіття!

       Щороку, 22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття  проголошений  Генеральною Асамблеєю Організацій  Обєднаних Націй у 20 році на честь прийняття  22 травня 1992року Конвенції про біорізноманіття.

 • 23 Травня 2016
  Держлісагентство: Прийняття Положення про реалізацію лісоматеріалів необроблених сприятиме розвитку вітчизняної деревообробної галузі

        Прийняття проекту Положення про реалізацію лісоматеріалів необроблених є необхідним для встановлення чітких та прозорих правил для забезпечення розвитку вітчизняної деревообробної галузі. На цьому сьогодні наголосила Перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич під час засідання робочої групи з удосконалення зазначеного  проекту документа.

 • 23 Травня 2016
  До Міжнародного дня біорізноманіття

       Щороку, 22 травня, світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття. 15 років міжнародна спільнота відзначає цей день низкою заходів – проведенням тематичних семінарів, конкурсів, зустрічей, виставок, тощо. Це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження рослинного і тваринного світу, донести до свідомості кожного його роль у повсякденному житті.

 • 19 Травня 2016
  Посів акації білої в лісовому розсаднику Голопристанського лісництва

        Упорядковуючи територію, працівники Голопристанського лісництва (лісничий Коваленко М.М.) ще рік тому почали розчистку площі, яка раніше використовувалася під склад зберігання металобрухту. Повибирали каміння, корені дерев, знищили гербіцидом багаторічні бур’яни, спланували ґрунт, спахали і нарешті висіяли підготовлене насіння акації білої . Площа посіву склала – 0,24га.

 • 18 Травня 2016
  Х Всеукраїнський з’їзд шкільних лісництв

        Шкільне лісництво «Олешки», яке ось уже 12-й рік  працює на базі ДП «Голопристанське ЛМГ», повернулися з міста Черкаси, де з 11 по 13 травня проходив Всеукраїнський зліт шкільних лісництв. Володимир Кохальській, Олександра Тімовєєва та Сніжана Клименко вибороли право представляти Херсонщину на ювілейному зльоті, бо стали переможцями обласного зльоту.

 • 18 Травня 2016
  Робоча група вже напрацьовує зміни до Санітарних правил в лісах України, - Христина Юшкевич

       Сьогодні у Державному агентстві лісових ресурсів України розпочалися засідання робочої групи з удосконалення нормативно-правових актів щодо здійснення санітарно-оздоровчих заходів у лісах.

 • 18 Травня 2016
  Урядовці та деревообробники обговорили питання торгівлі необробленою деревиною

       16 травня під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства Тараса Кутового відбулася розширена урядова нарада щодо врегулювання питання торгівлі необробленою деревиною та дотримання міжнародних зобов’язань України.

 • 17 Травня 2016
  Залишити не можна рубати.

  http://kl.org.ua/kozatska_varta/2524-zalishiti-ne-mozhna-rubati.html

 • 16 Травня 2016
  Підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств області за I квартал 2016 року

       Колегія управління підвела підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств області за I квартал 2016 року і зазначає:

 • 16 Травня 2016
  Держлісагентство перегляне та вдосконалить правила, які регулюють здійснення санітарно-оздоровчих заходів у лісах

        Державне агентство лісових ресурсів України планує у найкоротші терміни переглянути та вдосконалити нормативно-правові акти, які регулюють порядок здійснення санітарно-оздоровчих заходів у лісах з метою посилення їх захисних властивостей та збереження лісових насаджень від незаконних вирубок.

 • 11 Травня 2016
  Україна використовуватиме досвід Туреччини щодо охорони лісів від пожеж, - Христина Юшкевич

       Перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич у робочому порядку обговорила з представниками Генерального директорату лісового господарства Туреччини питання співпраці та реалізації домовленостей у рамках Угоди про співробітництво між Урядами Турецької Республіки та України в галузі лісового господарства.

 • 06 Травня 2016
  Крапельки південного тепла

       Розпочалися роботи в посівних відділеннях лісових розсадників. Зібране насіння, в прогрітому весняним сонечком ґрунті, проросте тендітними сіянцями, щоб через 1-2 роки бути висадженими на «постійне місце проживання» - до лісу. Та відбувається це у наших сусідів, у тих лісгоспів, які не потребують підтримки держави на ведення лісового господарства.

 • 06 Травня 2016
  «Веселиться та святкує весь народ…»

        Кожного року лісівники півдня з острахом чекають Великодніх та Травневих свят. До лісу на пікнік вирушає сила-силенна народу. А оскільки з культурою у деяких індивідуумів – не дуже, то всій державній лісовій охороні доводиться бути в постійній  напрузі, щоб такі відвідини не закінчилися лісовою пожежею. А ще через велику кількість білих грибів, в ліс потяглися і любителі «тихого полювання». Ризик виникнення пожежі виріс вдвічі.

 • 05 Травня 2016
  Ясени на переправі

       Наближається 71 річниця Перемоги. На нашій землі встановлені пам’ятники та обеліски слави, знаходяться братські могили воїнів-визволителів, які нагадують нащадкам про  неоціненний подвиг народу в боротьбі із загарбниками за свободу і незалежність Батьківщини.

 • 05 Травня 2016
  Держлісагентство: Україна має врегулювати питання експорту деревини відповідно до вимог СОТ та ЄС

      Коментуючи питання мораторію на експорт лісоматеріалів необроблених, Перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич зазначила, що на сьогодні заборона стосується вивозу лісу в круглому вигляді, крім сосни, мораторій на яку вступає в дію з 2017 року.

 • 04 Травня 2016
  Держлісагентство першочергово працює над вирішенням питання фінансової підтримки південно-східних регіонів України, – Христина Юшкевич

        Серед першочергових завдань відомства є вирішення питання фінансової підтримки південно-східних регіонів України. На цьому наголосила Перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич під час ефіру на одному з телеканалів.

 • 29 Квiтня 2016
  Питання діяльності підприємства в межах території ПЗФ

       На черговому засіданні Науково-технічної ради Національного природного парку «Джарилгацький», яке відбулось на наприкінці квітня,  приймали участь директор підприємства Войналович В.Л. та інженер ОЗЛ Шалухіна Т.М., голова Скадовської райдержадміністрації Турик В.А. і члени науково-технічної ради.