Новини

 • 01 Листопада 2016
  V–та звітно-виборна конференція!

      13 жовтня 2016 року у м. Олешки відбулась V–та звітно-виборна конференція Херсонської обласної організації профспілки працівників лісового господарства.  Участь у роботі конференції прийняли 22 делегати, начальник Херсонського ОУЛМГ Віктор Тищенко, керівники державних підприємств та Голова Центрального Комітету профспілки працівників лісового господарства України Степан Кривов’язий.

 • 31 Жовтня 2016
  Бажаний гість

       З початку нового навчального року наше учнівське лісництво «Олешки», яке працює за програмою гуртка «Юні лісівники-дендрологи» від Голопристанської районної станції юних натуралістів, щосуботи збирається в стінах рідної школи, щоб продовжити вивчення лісівничої науки.

 • 27 Жовтня 2016
  Затверджено нову редакцію Санітарних правил у лісах України

        Кабінет Міністрів України ухвалив нову редакцію Санітарних правил у лісах України. Відповідну постанову було прийнято на засіданні КМУ сьогодні, 26 жовтня 2016 року.

 • 26 Жовтня 2016
  Допомога шкільного лісництва

        З вересня місяця на базі Голопристанської ЗОШ №4 почало діяти шкільне лісництво «Дубок» Комунального позашкільного закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості»

 • 25 Жовтня 2016
  Затримання Закарпатською митницею вагонів з деревиною – незаконно: ще один лісгосп виграв суд

       Хмельницький окружний адміністративний суд визнав протиправною бездіяльність Закарпатської митниці ДФС щодо затримки восьми залізничних вагонів з паливними дровами державного підприємства «Шепетівське лісове господарство».

 • 25 Жовтня 2016
  В ДП «Великокопанівське ЛМГ пройшло свято патріотизму, спорту та творчості

        На передодні Дня захисника України на території Великокопанівського лісництва ДП «Великокопанівське ЛМГ» проводилася друга  відкрита військово-патріотична спортивна гра  «Творці сучасності», що проводить Херсонська обласна громадська організація «Творці сучасності» разом із Великокопанівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів.

 • 18 Жовтня 2016
  Спільна боротьба всіх відомств та громадськості дає свої результати у боротьбі з незаконними рубками, - Христина Юшкевич

       Т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич повідомила, що за третій квартал поточного року вдалося суттєво скоротити темпи зростання незаконної вирубки лісу.

 • 07 Жовтня 2016
  Лісова охорона в дії

       18.09.2016 року в 19:00 при проведені патрулювання в Корсунському лісництві ДП«Каховське ЛГ» працівниками державної лісової охорони спільно з співробітниками Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області було виявлено правопорушника, який заїхав в ліс неподалік садового товариства «Будівельник» та вчинив незаконну рубку акації білої в кількості 3-х штук, внаслідок чого було пошкоджено три дерева до ступеня припинення росту.

 • 05 Жовтня 2016
  Переймали досвід

       З вересня місяця на базі Голопристанської ЗОШ І-ІІІ ступенів запрацював гурток «Юні лісівники-дендрологи» міського Центру дитячої та юнацької творчості. По програмі цього гуртка запрацює нове шкільне лісництво «Дубок» в Голопристанському лісництві ДП «Голопристанське ЛМГ»

 • 03 Жовтня 2016
  Пройшла акція «Чисте довкілля»

        На узбережжі Каховського водосховища в передмісті Каховки та в районі с. Малокаховка 17 вересня 2016 року відбулося прибирання лісу від сміття. Акція була присвячена до «Дня працівника лісу».

 • 27 Вересня 2016
  На святкуванні Дня міста

            24 вересня славне місто Гола Пристань відзначило свій 307 День народження.

 • 26 Вересня 2016
  Розпочалася осіння реалізація декоративних саджанців

         Після рясних дощів, які щедро напоїли землю, до лісового розсадника декоративних саджанців кожного дня приходять покупці. Це люди, які звикли прикрашати світ навколо себе та дарувати радість і собі і оточуючим.

 • 16 Вересня 2016
  Головне завдання – зберегти ліс

           Новокаховське лісництво державного підприємства «Каховське лісове господарство» – мабуть, чи не єдине лісництво України, яке веде лісове господарство в межах населених пунктів. Загальна площа земель  лісництва складає1196,3 га, з яких784,3 гапокриті лісом. Більш як 90% лісу оточено житловими кварталами міст Нова Каховка, Каховка, прилеглих сіл, дачних кооперативів або промисловими забудовами.

 • 14 Вересня 2016
  Незаконна рубка

          12 вересня 2016 року  близько 22 години майстром лісу обходу№1 Пацкань В.М. в кварталі 2 виділі 1  Бериславського  лісництва ДП «Каховське лісове господарство», в  адміністративних межах Зміївської сільської ради, було виявлено незаконну рубку 6 сироростучих дерев породи дуб звичайний (діаметрами від 22 до 36см).

 • 13 Вересня 2016
  Напередодні професійного свята

        Напередодні Дня працівника лісу, яке традиційно відзначається у третю неділю вересня, хочеться привітати зі святом наших юних колег – учнів шкільних лісництв.

 • 07 Вересня 2016
  Бережімо ліс від незаконних рубок!

       Як відомо, усе в природі перебуває у гармонії. Кожна рослина і тварина займає у ній своє чільне місце та має відповідне призначення. Завдаючи шкоду лісу ми тим самим порушуємо закони природи і встановлений порядок. Тому берегти ліс – обов’язок кожного із нас. Це обов’язок лежить не тільки у моральній та культурній площині кожної людини, але й закріплений у Конституції України.   

 • 05 Вересня 2016
  Державне підприємство «Цюрупинське лісомисливське господарство», щодо публікації на інтернет-сайтах статті про знищення лісу в селі Козачі Лагері, Олешківського району, Херсонської області повідомляє!

        Державне підприємство «Цюрупинське лісомисливське господарство»,  щодо публікації  на інтернет-сайтах статті  про знищення лісу в селі Козачі Лагері, Олешківського району, Херсонської області (http://pravda.ks.ua/kherson_ks/important/30433-lisove-brakonyerstvo-v-kozachix-lageryax-nishhat.html) повідомляє, що вказана в статті ділянка відноситься до земель запасу, але це не означає що захисні насадження можуть бути знищенні.