Новини

 • 11 Липня 2017
  Співчуваємо

       Колектив  Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства щиро співчуває начальнику відділу лісового господарства охорони і захисту лісу Мельниченко Лесі Дмитрівні з приводу передчасної втрати матері.

 • 06 Липня 2017
  Обережність перед усім

       Основна причина виникнення лісових пожеж - це діяльність  людини, яка необережно поводиться з вогнем, не звертає уваги на необхідність суворого дотримання правил протипожежної безпеки. У літні місяці, як правило, відбуваються наймасштабніші лісові пожежі. У таку спеку досить найменшої іскорки для великої пожежі.

 • 05 Липня 2017
  І знову причина лісової пожежі – блискавка

       05 липня 2017 року в лісових масивах державних лісогосподарських підприємств «Великокопанівське ЛМГ», «Голопристанське ЛМГ», «Збур’ївське ЛМГ» та «Каховське лісове господарство» сталося 6 пожеж на площі близько 3,0 га, причина виникнення пожеж – блискавка – наслідки грози, що сталася 04 липня в Херсонській області.      Завдяки оперативності і спільним діям лісогосподарських підприємств і ГУДСНС не допущено розповсюдження вогню на значні площі. До гасіння пожеж було залучено  сили та засоби лісогосподарських підприємств та  ГУ ДСНС.

 • 04 Липня 2017
  Пожежу локалізовано

       04 липня 2017 року о 07:00 годині пожежу, що сталася в Чулаківському лісництві ДП «Голопристанське  ЛМГ» локалізовано на площі 50 га в тому числі верхова – 15 га. До гасіння пожежі було залучено 13 пожежних автомобілів, 3 трактори і 40 осіб лісогосподарських підприємств, 7 пожежних автомобілів, 1 гелікоптер, 1 літак та 37 осіб від ГУ ДСНС, 1 гелікоптер від міноборони.

 • 03 Липня 2017
  Ліс продовжує горіти

       Станом на 18.00 годину 03 липня 2017 року площа пожежі, що сталася в Чулаківському лісництві ДП «Голопристанське  ЛМГ», становить 20 га в тому числі верхова – 3,0 га. До гасіння пожежі залучено 13 пожежних автомобілів, 3 трактори і 40 осіб лісогосподарських підприємств, 6 пожежних автомобілів та 20 осіб від ГУ ДСНС. Керівник гасіння лісової пожежі директор ДП «Голопристанське ЛМГ» Попович В.М. 

 • 03 Липня 2017
  Горять ліси Херсонщини

        03 липня поточного року в кварталі 26 Чулаківського лісництва  ДП «Голопристанське ЛМГ» біля 14.30 год. сталася лісова пожежа. До гасіння пожежі залучено 5 пожежних автомобілів, 1 трактор лісництв, додатково на гасіння пожежі направлено сили і засоби державних підприємств «Збур’ївське ЛМГ», «Великокопанівське ЛМГ» та «Цюрупинське ЛМГ».

 • 29 Червня 2017
  Природа попереджає!...

       25 липня поточного року  сталась лісова пожежа у насадженнях Раденського лісництва – квартал 80 виділ  48 на площі 0.5 га.  Як встановлено на місці  - причиною пожежі стала блискавка. Дерево,пошкоджене блискавкою,  виявлено в хвойних насадженнях віком 56 років, де жодного разу не проводився лісогосподарський захід.

 • 26 Червня 2017
  Спека в повітрі, біда у лісі!

       Останніми днями складається враження, що стовпчик термометра вирішив подолати усі відомі рекорди. За таких умов важко доводиться всім - і людям, і тваринам. Що вже й казати про рукотворні лісові насадження нашого району. Більшість з них, особливо довкола Великої Олександрівки зростають на пісках, який нагрівається на сонці до 70 градусів за Цельсієм. Особливо небезпечно стає у цей період у хвойних насадженнях. Тут найменша іскра може призвести до непоправної біди.

 • 23 Червня 2017
  … а ліси горять!!!

       Держава вже другий рік поспіль залишає штучно створені ліси південно-східного регіону України без фінансової підтримки в цілому на ведення лісового та мисливського господарства, а зокрема на охорону лісу від пожеж.

 • 20 Червня 2017
  Дії, чи бездіяльність?...

        Хотілося б вірити в те, що депутати Херсонської обласної ради допоможуть лісам Херсонщини, але це тільки на словах. Насправді вже другий рік поспіль ліси кинуті на плечі «останніх з могікан» лісівників, які своїми силами зберігають та охороняють те, що залишилося.

 • 13 Червня 2017
  Волинські лісівники взяли участь у міжнародному семінарі

     На минулому тижні волинські лісівники та науковці взяли участь у міжнародному семінарі «Нагляд за станом соснових насаджень і призначення в них санітарно-оздоровчих заходів», що відбувся на базі Івацевічського лісгоспу Брестського державного виробничого лісогосподарського об’єднання сусідньої Білорусі. Крім  волинських лісівників, участь від нашої держави у семінарі-нараді взяли колеги з Житомира. Очолив українську делегацію перший заступник начальника Волинського ОУЛМГ Віктор Сахнюк.

 • 01 Червня 2017
  До Міжнародного дня захисту дітей

         ДП «Голопристанське ЛМГ» в Міжнародний день захисту дітей вітає своїх юних колег і помічників з учнівських лісництв «Олешки» Малокопанівської ЗОШ та «Дубок» Голопристанської ЗОШ№4, які працюють на базі нашого підприємства і бажає нових творчих здобутків по охороні навколишнього природного середовища Голопристанщини.

 • 24 Травня 2017
  Необережне поводження з вогнем призвело до лісової пожежі

       Необережне поводження з вогнем громадян, які розмістили пасіку в лісових масивах, призвело до того, що 23 травня  2017 року о 19.30 год. в кварталі 33 Новомаячківського лісництва  ДП «Великокопанівське ЛМГ» сталася лісова пожежа.

 • 23 Травня 2017
  У Держлісагентстві науковці та фахівці працюють над створенням геопорталу для моніторингу рубок у лісах

        У Держлісагентстві створена та діє робоча група, яка напрацьовує механізми для запровадження моніторингу в режимі реального часу рубок у лісах за видами та породним поділом.

 • 13 Травня 2017
  Христина Юшкевич розповіла про комплексне реформування лісового господарства України

       Голова Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич оприлюднила проект Стратегії реформування лісового господарства України на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук сьогодні, 12 травня.

 • 13 Травня 2017
  Профессионально и честно о ситуации в Херсонской области (Видео)

  Ниже 25-минутный фильм о ситуации в лесном хозяйстве Херсонской области... http://www.lesovod.org.ua/node/33486 

 • 10 Травня 2017
  Щира подяка

      Державне підприємство «Голопристанське лісомисливське господарство»  на сторінках газети Голопристанської міської ради «Рідна Пристань» № 17 від 20.04.2017р. висловило щиру подяку міському голові Олександру Бабичу, виконавчому комітету міської ради та всьому депутатському корпусу за фінансову підтримку лісівників.

 • 03 Травня 2017
  Щодо лісової пожежі 2 травня у Великокопанівському лісництві

      Перш за все хочу повідомити громадськість про те, що Великокопанівське лісництво входить в склад  ДП «Великокопанівське ЛМГ» а не до Олешківського ЛМГ (станом на сьогоднішній день в системі лісового господарства України назви такого лісомисливського господарства немає).

 • 28 Квiтня 2017
  ОБЛАСНИЙ ЗЛІТ УЧНІВСЬКИХ ЛІСНИЦТВ

        З метою активізації учнівської молоді у природоохоронній і дослідно-експериментальній роботі у галузі лісового господарства 26-27 квітня 2017 року на базі Гаврилівського лісництва ДП «Великоолександрівське ЛМГ» пройшов ІІ етап Всеукраїнський зліт учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Цього разу в заході прийняли участь всього 6 команд з Білозерського, Голопристанського, Великоолександрівського, Нововоронцовського районів області та команди з міст Херсона та  Голої Пристані.