Новини

 • 09 Грудня 2016
  У рамках співпраці з Форумом ООН з лісів Україна зможе отримати міжнародну допомогу для реформування лісового господарства, - Христина Юшкевич

       Т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич під час зустрічі з представником секретаріату Форуму ООН з лісів Бенджаміном Сінгером обговорила подальші напрямки співпраці та процедурні питання надання донорської допомоги для реформування лісової галузі України.

 • 09 Грудня 2016
  ДАЛИ ВОЛЮ «ЧОРНИМ ЛІСОРУБАМ»

        Прийняте обласною радою рішення № 264 від 18 листопада 2016 року "Про встановлення мораторію на вирубку лісів та лісосмуг у Херсонській області" фактично паралізувало роботу державних лісогосподарських підприємств, які й без того з початку року мусять виживати без державної підтримки. Витрати на ведення всього спектра планових робіт — від охорони лісів, забезпечення їх пожежної безпеки до відтворення (нових насаджень) — уже рік не фінансуються з держбюджету. Всі витрати лісівники мають покривати за рахунок ведення власної господарської діяльності, якій якраз депутати і перекрили кисень. Нині виживання навіть на мізерну зарплатню, подеколи на півставки, колективам лісомисливських господарств теж стало не під силу. Натомість рішення обласних депутатів, нібито прийняте з благородною метою захистити ліси від вирубування, якраз дало зелене світло «чорним лісорубам», котрі відчули себе безкарними в лісах з пилками та сокирами. Позбавили легальної можливості придбати дрова через лісгоспи й населення, яке тепер повинно суттєво переплачувати за кожен куб браконьєрам, котрі у змові правлять захмарні ціни. А чим опалюватимуть сільські заклади бюджетної сфери, які тепер так і не дочекаються дров від ЛМГ? Питається, кому «підсобили» обласні депутати своєю забороною, і чиї насправді інтереси вони видають за державні?

 • 05 Грудня 2016
  Христина Юшкевич: Завдяки роботі Держлісагентства ми зможемо отримати міжнародну допомогу на реформування лісового господарства України

       За словами т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христини Юшкевич, міжнародна спільнота сприймає Україну як країну з нестабільною або перехідною економікою. Тому наша країна не могла розраховувати на міжнародну підтримку в лісовій галузі. Однак, зараз ситуація змінилася. Про це Христина Юшкевич розповіла в інтерв'ю виданню «Gazeta.ua».

 • 02 Грудня 2016
  Держлісагентство долучиться до пілотного проекту рекультивації лісогосподарських земель, пошкоджених незаконним видобутком бурштину

       Сьогодні т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич провела нараду стосовно реалізації пілотного проекту рекультивації лісогосподарських земель, пошкоджених внаслідок незаконного видобування бурштину. 

 • 28 Листопада 2016
  До складу Науково-технічної ради Держлісагентства увійшли експерти, науковці та представники громадськості

       Наказом т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христини Юшкевич затверджено оновлений склад Науково-технічної ради Держлісагентства та її Положення.

 • 28 Листопада 2016
  Два державних лісгоспи потрапили у Рейтинг сумлінних платників податків України

       Днями журнал «Кореспондент» представив П’ятий рейтинг сумлінних платників податків України за версією Асоціації платників податків України.

 • 17 Листопада 2016
  Наказ Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства від 15 листопада 2016 року № 86

   "Про комплекс заходів щодо забезпечення  охорони хвойних насаджень від незаконного вирубування у передноворічний період 2017 року"

 • 16 Листопада 2016
  Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації від 09 листапада 2016 року № 862

   "Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2017 року"

 • 14 Листопада 2016
  Держлісагентство має намір започаткувати масштабний трьохсторонній міжнародний проект, - Христина Юшкевич

       11 листопада 2016 року т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич провела зустріч з директором Комітету східно-європейських економічних відносин Міхаелем Хармсом (Федеративна Республіка Німеччина) та представником агенції з охорони навколишнього середовища Мікаелем Суттером (Республіка Австрія) щодо питання співпраці у лісовій сфері.

 • 11 Листопада 2016
  Долучаймося до акції «Збережи ялинку»

       Восьмого листопада 2016 року на підтримку традиційної природоохоронної акції «Збережи ялинку» працівники ДП «Каховське ЛГ» та волонтери провели зустріч зі школярами початкових класів ЗОШ №6 міста Каховка.

 • 04 Листопада 2016
  Інфографіка: площа відтворення лісів у 2015 році перевищує площу зрубів в 1,1 рази

       Протягом 2015 року в Україні були відтворені ліси на площі 51 тис. га, що в 1,1 рази перевищує площу суцільних зрубів – 47 685 га.

 • 01 Листопада 2016
  V–та звітно-виборна конференція!

      13 жовтня 2016 року у м. Олешки відбулась V–та звітно-виборна конференція Херсонської обласної організації профспілки працівників лісового господарства.  Участь у роботі конференції прийняли 22 делегати, начальник Херсонського ОУЛМГ Віктор Тищенко, керівники державних підприємств та Голова Центрального Комітету профспілки працівників лісового господарства України Степан Кривов’язий.

 • 31 Жовтня 2016
  Бажаний гість

       З початку нового навчального року наше учнівське лісництво «Олешки», яке працює за програмою гуртка «Юні лісівники-дендрологи» від Голопристанської районної станції юних натуралістів, щосуботи збирається в стінах рідної школи, щоб продовжити вивчення лісівничої науки.

 • 27 Жовтня 2016
  Затверджено нову редакцію Санітарних правил у лісах України

        Кабінет Міністрів України ухвалив нову редакцію Санітарних правил у лісах України. Відповідну постанову було прийнято на засіданні КМУ сьогодні, 26 жовтня 2016 року.

 • 26 Жовтня 2016
  Допомога шкільного лісництва

        З вересня місяця на базі Голопристанської ЗОШ №4 почало діяти шкільне лісництво «Дубок» Комунального позашкільного закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості»

 • 25 Жовтня 2016
  Затримання Закарпатською митницею вагонів з деревиною – незаконно: ще один лісгосп виграв суд

       Хмельницький окружний адміністративний суд визнав протиправною бездіяльність Закарпатської митниці ДФС щодо затримки восьми залізничних вагонів з паливними дровами державного підприємства «Шепетівське лісове господарство».

 • 25 Жовтня 2016
  В ДП «Великокопанівське ЛМГ пройшло свято патріотизму, спорту та творчості

        На передодні Дня захисника України на території Великокопанівського лісництва ДП «Великокопанівське ЛМГ» проводилася друга  відкрита військово-патріотична спортивна гра  «Творці сучасності», що проводить Херсонська обласна громадська організація «Творці сучасності» разом із Великокопанівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів.

 • 18 Жовтня 2016
  Спільна боротьба всіх відомств та громадськості дає свої результати у боротьбі з незаконними рубками, - Христина Юшкевич

       Т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич повідомила, що за третій квартал поточного року вдалося суттєво скоротити темпи зростання незаконної вирубки лісу.

 • 07 Жовтня 2016
  Лісова охорона в дії

       18.09.2016 року в 19:00 при проведені патрулювання в Корсунському лісництві ДП«Каховське ЛГ» працівниками державної лісової охорони спільно з співробітниками Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області було виявлено правопорушника, який заїхав в ліс неподалік садового товариства «Будівельник» та вчинив незаконну рубку акації білої в кількості 3-х штук, внаслідок чого було пошкоджено три дерева до ступеня припинення росту.

 • 05 Жовтня 2016
  Переймали досвід

       З вересня місяця на базі Голопристанської ЗОШ І-ІІІ ступенів запрацював гурток «Юні лісівники-дендрологи» міського Центру дитячої та юнацької творчості. По програмі цього гуртка запрацює нове шкільне лісництво «Дубок» в Голопристанському лісництві ДП «Голопристанське ЛМГ»