Новини

 • 22 Березня 2017
  21 березня в Малокопанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів урочисто відмітили Всесвітній День лісу. На святі були присутні гості з Державного підприємства «Голопристанське ЛМГ», Національного природного парку «Олешковські піски», Голопристанської районної с

      21 березня 2017 року, у Міжнародний день лісів та у рамках акції Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках», т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич та представники делегації з Республіки Словенія взяли участь у посадці лісу на території Макарівського лісгоспу (Київська область).

 • 22 Березня 2017
  День лісу з гірким присмаком

        21 березня в Малокопанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів урочисто відмітили Всесвітній День лісу.

 • 20 Березня 2017
  На Херсонщині 19 березня 2017 року розпочато акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках»!

     Незважаючи на тяжке фінансове становище лісогосподарських підприємств Херсонщини,  розпочато акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках». 19 березня 2017 року на території державного підприємства «Цюрупинське ЛМГ», Цюрупинське лісництво створено лісових культур на площі 2,5 га, висаджено понад 40 тис. сіянців сосни кримської.

 • 20 Березня 2017
  Шановні громадяни!

      Державне підприємство «Цюрупинське лісомисливське господарство» звертається до всіх з проханням не завдавати своїми бездумними діями шкоду лісовим насадженням та неухильно дотримуватися Правил пожежної безпеки на території лісів.   

 • 15 Березня 2017
  Весняні роботи в лісовому розсаднику

      В розсаднику Голопристанського лісництва ДП «Голопристанське ЛМГ» розпочалася весняна реалізація декоративного садивного матеріалу. На сьогоднішній день це єдина можливість для працівників лісництва отримати заробітну плату. Спекотного літа 2007 року найбільше від масштабної лісової пожежі постраждало саме це лісництво. Тоді вогнем було знищено2380,9 гасоснових насаджень. Нині  на865,5 газеленіють молоденькі сосни і акаційки.

 • 14 Березня 2017
  Христина Юшкевич доручила забезпечити посилене рейдове патрулювання для охорони державного мисливського фонду

       Т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич доручила начальникам обласним управлінь лісового та мисливського господарства забезпечити організацію та здійснення посиленого рейдового патрулювання з охорони державного мисливського фонду, особливо незаконного добування диких гусей і качок, а також пошкодження місць їх гніздування.

 • 13 Березня 2017
  Черговий випадок незаконної рубки на Херсонщині!

       Працівниками ДП "Скадовське  ДЛМГ" під час рейду  09 березня 2017 року було виявлено незаконну  рубку  дерев акації білої в кількості 92 дерева в лісонасадженні   лісового  фонду в кварталі 10 виділ 1 Майстерської дільниці 1, Скадовського лісництва. Обсяг незаконно зрубаної деревини становить 29,454 куб. м. , сума заподіяної  державі шкоди становить 452,303 тис грн.

 • 07 Березня 2017
  Шановні жінки!

  Щиро і сердечно вітаємо Вас із весняним святом – 8 березня.

 • 06 Березня 2017
  Держлісагентство розпочинає акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках»

       З 21 березня 2017 року, у Міжнародний день лісів, Державне агентство лісових ресурсів розпочинає акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках». Про це повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook т. в. о. Голови Держлісагентства Христина Юшкевич.

 • 27 Лютого 2017
  Пожежа в лісах Херсонщини

        26 лютого 2017 року  на землях лісового фонду державного підприємства «Збур’ївське лісомисливське господарство» в кварталах 44 і 50 Рибальченського лісництва о 15.00 год. сталася лісова пожежа на площі   4,7 га. Пожежу ліквідовано спільно силами та засобами лісництва (1 пожежний автомобіль 5 осіб)  та ГУДСНС ( 1 пожежний автомобіль 2 особи) о 18.00 год. Причина пожежі – перехід вогню із земель інших користувачів, що межують з лісовими  масивами.

 • 24 Лютого 2017
  Працівникам ДП "Скадовське ДЛМГ" разом з інспекторами національного парку "Джарилгацький" вдалося зупинити незаконну рубку дерев

       Працівникам ДП "Скадовське  ДЛМГ"  разом  з  інспекторами  національного  парку "Джарилгацький" 18 лютого  вдалося  зупинити незаконну  рубку  дерев в лісонасадженні державного  лісового  фонду  квартал 39 виділ №1поблизу с.Красне Скадовського району.

 • 23 Лютого 2017
  СУМНІ ПІДСУМКИ РЕФОРМ

        Досить тривалий час наше суспільство лихоманить від різного роду реформ у багатьох галузях народного господарства. Не будемо вдаватися до великої політики, але результати її діяльності досить суттєво вплинули на стан лісового господарства.  Довгоочікувана реформа лісової галузі на теперішній час, як відомо, призвела до зубожіння державних підприємств Півдня України.

 • 22 Лютого 2017
  Робота взимку – новосілля навесні!

       Серед тварин, які мешкають у наших лісах, полях, болотах та водоймах , птахи – найпомітніші істоти, адже ми їх бачимо набагато частіше ніж  звірів риб та рептилій.   Птахи є  не тільки об’єктом нашої  допитливості та цікавості, а й надійним індикатором загального стану природи.

 • 22 Лютого 2017
  Держлісагентство оголосило конкурс на зайняття вакантних посад державних службовців територіальних органів

       З 21 лютого 2017 року наказом Державного агентства лісових ресурсів України оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державних службовців територіальних органів.

 • 17 Лютого 2017
  ВИЇЗНИЙ УРОК ГЕОГРАФІЇ

     Коли вчитель географії Голопристанської ЗОШ №1 Тамара Григорівна Пєшкова попросила провести свій урок на базі Голопристанського лісомисливського підприємства, ми відразу погодилися. Лісівники завжди  раді живому спілкуванню з дітьми, бо саджаючи ліс сьогодні –  піклуються про майбутні покоління.

 • 08 Лютого 2017
  Підгодівля лісової фауни

         Підгодівля дикої фауни забезпечує виживання багатьох видів в екстремальних зимових умовах. Цьогорічна зима виявилася щедрою і на мороз, і на сніг, і на високі температури. Тому діти з учнівського лісництва «Дубок», приймаючи участь в щорічній обласній Акції «Допоможемо зимуючим птахам», вирішили подбати і про лісових мешканців.

 • 06 Лютого 2017
  З ВІРОЮ У МАЙБУТНЄ

        «Коли на землю впаде остання вбита птаха, коли буде зрубане останнє дерево і отруєна остання ріка – тоді людство зрозуміє, що гроші їсти    неможливо». Не пам,ятаю кому належить цей вислів, але його актуальність в теперішній час принизити неможливо. В той час, коли державні мужі зайняті набиванням своїх кишень – наша природа кинута напризволяще.

 • 06 Лютого 2017
  Піклування про дітей

      Першого лютого в стінах Малокопанівської загально освітньої школи відбулася зустріч учнів, педагогів, батьківського комітету, представників органів місцевого самоврядування з першим заступником голови Голопристанської районної державної адміністрації Оленою Кравченко-Скалозуб та начальником Комунальної установи «Фінансова господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Тетяною Мануйленко.

 • 27 Ciчня 2017
  Постанова Херсонського окружного адміністративного суду по справі за позовом державних лісогосподарських підприємств до Херсонської обласної ради про визнання протиправним та скасування рішення

     Державні підприємства «Каховське лісове господарство», «Великокопанівське лісомисливське господарство», «Цюрупинське лісомисливське господарство» звернулися до суду із адміністративним позовом до Херсонської обласної ради, в якому просять  визнати протиправним та скасувати пункт 1 рішення ІХ сесії Херсонської обласної ради сьомого скликання від 18.11.2016 року № 264 «Про встановлення мораторію на вирубку лісів та лісосмуг у Херсонській області». Постанова додається: