Новини

 • 07 Листопада 2018
  Лісівники це люди, які доглядають за лісом, - Володимир Бондар в інтерв'ю німецькому телеканалу ARD

     Проблема нелегальних рубок в Україні в певній мірі існує. Однак, вона не така велика, як її подають деякі громадські експерти. Загалом, незаконні рубки в Україні складають менше одного відсотка від загальної кількості заготовленої деревини. Про це заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар розповів в інтерв’ю німецькому телеканалу ARD.

 • 07 Листопада 2018
  А що далі?..

        Вперше, мабуть за всю історію лісгоспу, в посівному відділенні базового лісового  розсадника Великокопанівського лісництва не буде проводитися інвентаризація садивного матеріалу. Останній посів насіння сосни кримської був 7 травня 2015 року. Причина – відсутність фінансування з державного бюджету на ведення лісового господарства.

 • 06 Листопада 2018
  Старосільському учнівському лісництву «ЮЛІС» – 10 років

      Старосільському учнівському лісництву «ЮЛІС» (юні лісівники Старосілля) –10 років        Історія створення лісництва почалася 10 років тому, коли у 2008 році директор лісового господарства Кононов Микола Миколайович і директор місцевої  школи Анатолій Анатолійович  Зубар домовилися про залучення учнів до роботи в лісовому господарстві.

 • 02 Листопада 2018
  Виявлено порушника

     Осінньо-зимовий період змушує значну частину громадян Херсонщини задумуватися над тим, як опалювати власні домівки. Особливо актуальне це питання тепер, коли ціни на електроенергію та газ стали вкрай непривабливими. Шукаючи альтернативу газовому опаленню, деякі громадяни замість придбання дров законним шляхом, обирають самовільну вирубку.

 • 29 Жовтня 2018
  Ранок на Скіфії--26-10-2018

  Ранок на Скіфії--26-10-2018 Головний лісничий ДП "Олешківське ЛМГ" М.М. Глод

 • 29 Жовтня 2018
  Огляд насаджень, пройдених лісовою пожежею в Іванівському лісництві

     Для визначення доцільності проведення санітарних заходів у соснових  насадженнях Іванівського лісництва, які  в цьому році пройдені  пожежами  була створена комісія в складі спеціалістів ДП «Збур’ївське ЛМГ», ДСЛП   «Херсонлісозахист»,  Херсонського ОУЛМГ  та представника Садівської  сільської ради.

 • 26 Жовтня 2018
  Володимир Бондар обговорив з Міністром лісового господарства Білорусі Віталієм Дрожжа питання співпраці в лісовій галузі

     У рамках візиту делегації українських лісівників до Республіки Білорусь відбулася зустріч заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондаря з Міністром лісового господарства Білорусі Віталієм Дрожжа.

 • 25 Жовтня 2018
  Жовтневі турботи лісової охорони ДП «Олешківське ЛМГ»

     Якщо порівняти тенденцію по кількості лісових пожеж, то виявляється що  в найспекотніші місяці літа: червень, липень, серпень  лісопожежні бригади менш виїжджали на ліквідацію лісових пожеж, ніж у осінню пору, а саме в  жовтневі дні лісопожежні бригади виїжджають майже щодня навіть по декілька разів на день.

 • 24 Жовтня 2018
  Затримано чорних лісорубів

     У понеділок 22 жовтня поточного року о 21:00  вечора у кварталі 1 виділ 1 Виноградівського лісництва державного підприємства «Великокопанівське лісомисливське господарство» в ході проведення рейду із охорони лісових масивів, майстрами лісу Виноградівського лісництва  виявлено самовільну рубку дерев акації білої.

 • 23 Жовтня 2018
  Науковці виступають за скасування дискримінаційного податкового навантаження для лісової галузі

     Сьогодні заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Соціальні та екологічні виклики лісам і лісовому менеджменту та їх подолання», яка проходить в ННІ лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів та природокористування України.

 • 16 Жовтня 2018
  У розпалі грибний сезон

          Про отруєння грибами всі знаємо і щороку із повідомлень новин констатуються випадки отруєння людей грибами, тому як ніколи на разі ця інформація актуальна. На превеликий жаль сумна статистика  повторюється.

 • 16 Жовтня 2018
  Пожежі не припиняються

     Одразу в ліквідації трьох пожеж,   працівники держаної лісової охорони  Державного підприємства «Великокопанівське лісомисливське господарство» приймали участь  минулої доби 15 жовтня 2018 року.

 • 12 Жовтня 2018
  Як зародився наш ліс і що його чекає?

     Працюючи в архіві ДП «Великокопанівське ЛМГ» до мене потрапило раритетне фото лісових культур  висаджених квадратно-гніздовим методом  у 1952 році  по Великокопанівському лісництву. Це культури, які висаджені в повоєнні роки, тільки тоді в масштабних обсягах вдалося заліснити Нижньодніпровські піски.

 • 08 Жовтня 2018
  Як лісівники відтворюють українські ліси

     Основним завданням лісівників є вирощування та відтворення лісів. Для того, щоб зрозуміти, як відбуваються ці процеси хочемо роз’яснити деякі аспекти лісового господарства.

 • 05 Жовтня 2018
  Головними сподвижниками реформ у лісовій галузі мають бути науковці, - Володимир Бондар на Прикарпатті

     Сьогодні, 4 жовтня, в Івано-Франківську розпочала свою роботу Міжнародна науково-практична конференція «Основні проблеми й тенденції розвитку лісового господарства в Українських Карпатах».

 • 02 Жовтня 2018
  Людська байдужість

     На зміну спекотним дням прийшла прохолодна осінь. Та у пожежному плані лісівникам півдня легше не стало. Очікуваних дощів не було, а штурм лісів грибниками розпочався. Фактор присутності людей в декілька разів підвищив імовірність виникнення лісових пожеж. 

 • 28 Вересня 2018
  Що після себе залишили грибники?

     Настала та пора року коли можна з сім’єю вибратися до лісу по гриби.

 • 27 Вересня 2018
  Лісовій галузі – надійну підтримку держави!

          25 вересня у Києві відбувся  IV з’їзд лісівників України, у якому активну участь взяла делегація Профспілки працівників лісового господарства України на чолі з головою Профспілки Степаном Кривов’язим. На форумі від імені профспілок галузі виступила   голова Херсонської обласної організації Профспілки Марія Глод.  Публікуємо цей виступ.

 • 26 Вересня 2018
  Володимир Бондар назвав три пріоритети, які необхідно терміново реалізувати у лісовій галузі

         Сьогодні відбувся IV з’їзд лісівників України, в якому взяли участь майже 500 делегатів з усіх   областей України, науковці, народні депутати України.