Новини

 • 04 Квiтня 2017
  Плідні канікули

      В рамках Всеукраїнської Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» під час шкільних весняних канікул  в Голопристанському лісомисливському господарстві відбулася низка запланованих заходів.

 • 31 Березня 2017
  «ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ»

      28 березня в Голопристанському районному будинку культури відбувся  районний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім». Цей захід проводиться щорічно з метою підвищення рівня еколого - просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів. 20 команд загально освітніх шкіл району представили свої оригінальні авторські сценарії, які відображали власний погляд на екологічні проблеми сьогодення та результати практичної природоохоронної роботи. До складу журі увійшли педагоги районної станції юних натуралістів, методисти відділу освіти та представник державної лісової охорони ДП «Голопристанське ЛМГ» - інженер лісових культур (автор цих рядків). Виступ кожної команди був проникнутий болем за довкілля, яке з кожнім роком потерпає від людської недбалості і безвідповідальності.

 • 31 Березня 2017
  Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства стосовно публікації в новинах «Херсонские Вести» статті «С начала года в области зарегистрировано 65 лесных пожаров», повідомляє

         Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства стосовно публікації в новинах «Херсонские Вести»  статті «С начала года в области зарегистрировано 65 лесных пожаров» http://visti.ks.ua/novosti/novosti-hersona/30388-s-nachala-goda-v-oblasti-zaregistrirovano-65-lesnyh-pozharov.html , повідомляє.

 • 31 Березня 2017
  Держлісагентство закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісі

      Пожежонебезпечний період розпочинається водночас із сезонним потеплінням. З квітня місяця, після сходу снігового покриву, в лісах України наступає період, коли різко зростає небезпека виникнення лісових пожеж. Особливо вразливі до виникнення пожеж ліси Півдня та Сходу країни.

 • 28 Березня 2017
  ЗАБУТІ В СТЕПУ!

  Лісівники Херсонщини залишилися без засобів існування    

 • 22 Березня 2017
  21 березня в Малокопанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів урочисто відмітили Всесвітній День лісу. На святі були присутні гості з Державного підприємства «Голопристанське ЛМГ», Національного природного парку «Олешковські піски», Голопристанської районної с

      21 березня 2017 року, у Міжнародний день лісів та у рамках акції Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках», т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич та представники делегації з Республіки Словенія взяли участь у посадці лісу на території Макарівського лісгоспу (Київська область).

 • 22 Березня 2017
  День лісу з гірким присмаком

        21 березня в Малокопанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів урочисто відмітили Всесвітній День лісу.

 • 20 Березня 2017
  На Херсонщині 19 березня 2017 року розпочато акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках»!

     Незважаючи на тяжке фінансове становище лісогосподарських підприємств Херсонщини,  розпочато акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках». 19 березня 2017 року на території державного підприємства «Цюрупинське ЛМГ», Цюрупинське лісництво створено лісових культур на площі 2,5 га, висаджено понад 40 тис. сіянців сосни кримської.

 • 20 Березня 2017
  Шановні громадяни!

      Державне підприємство «Цюрупинське лісомисливське господарство» звертається до всіх з проханням не завдавати своїми бездумними діями шкоду лісовим насадженням та неухильно дотримуватися Правил пожежної безпеки на території лісів.   

 • 15 Березня 2017
  Весняні роботи в лісовому розсаднику

      В розсаднику Голопристанського лісництва ДП «Голопристанське ЛМГ» розпочалася весняна реалізація декоративного садивного матеріалу. На сьогоднішній день це єдина можливість для працівників лісництва отримати заробітну плату. Спекотного літа 2007 року найбільше від масштабної лісової пожежі постраждало саме це лісництво. Тоді вогнем було знищено2380,9 гасоснових насаджень. Нині  на865,5 газеленіють молоденькі сосни і акаційки.

 • 14 Березня 2017
  Христина Юшкевич доручила забезпечити посилене рейдове патрулювання для охорони державного мисливського фонду

       Т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич доручила начальникам обласним управлінь лісового та мисливського господарства забезпечити організацію та здійснення посиленого рейдового патрулювання з охорони державного мисливського фонду, особливо незаконного добування диких гусей і качок, а також пошкодження місць їх гніздування.

 • 13 Березня 2017
  Черговий випадок незаконної рубки на Херсонщині!

       Працівниками ДП "Скадовське  ДЛМГ" під час рейду  09 березня 2017 року було виявлено незаконну  рубку  дерев акації білої в кількості 92 дерева в лісонасадженні   лісового  фонду в кварталі 10 виділ 1 Майстерської дільниці 1, Скадовського лісництва. Обсяг незаконно зрубаної деревини становить 29,454 куб. м. , сума заподіяної  державі шкоди становить 452,303 тис грн.

 • 07 Березня 2017
  Шановні жінки!

  Щиро і сердечно вітаємо Вас із весняним святом – 8 березня.

 • 06 Березня 2017
  Держлісагентство розпочинає акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках»

       З 21 березня 2017 року, у Міжнародний день лісів, Державне агентство лісових ресурсів розпочинає акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках». Про це повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook т. в. о. Голови Держлісагентства Христина Юшкевич.

 • 27 Лютого 2017
  Пожежа в лісах Херсонщини

        26 лютого 2017 року  на землях лісового фонду державного підприємства «Збур’ївське лісомисливське господарство» в кварталах 44 і 50 Рибальченського лісництва о 15.00 год. сталася лісова пожежа на площі   4,7 га. Пожежу ліквідовано спільно силами та засобами лісництва (1 пожежний автомобіль 5 осіб)  та ГУДСНС ( 1 пожежний автомобіль 2 особи) о 18.00 год. Причина пожежі – перехід вогню із земель інших користувачів, що межують з лісовими  масивами.

 • 24 Лютого 2017
  Працівникам ДП "Скадовське ДЛМГ" разом з інспекторами національного парку "Джарилгацький" вдалося зупинити незаконну рубку дерев

       Працівникам ДП "Скадовське  ДЛМГ"  разом  з  інспекторами  національного  парку "Джарилгацький" 18 лютого  вдалося  зупинити незаконну  рубку  дерев в лісонасадженні державного  лісового  фонду  квартал 39 виділ №1поблизу с.Красне Скадовського району.

 • 23 Лютого 2017
  СУМНІ ПІДСУМКИ РЕФОРМ

        Досить тривалий час наше суспільство лихоманить від різного роду реформ у багатьох галузях народного господарства. Не будемо вдаватися до великої політики, але результати її діяльності досить суттєво вплинули на стан лісового господарства.  Довгоочікувана реформа лісової галузі на теперішній час, як відомо, призвела до зубожіння державних підприємств Півдня України.

 • 22 Лютого 2017
  Робота взимку – новосілля навесні!

       Серед тварин, які мешкають у наших лісах, полях, болотах та водоймах , птахи – найпомітніші істоти, адже ми їх бачимо набагато частіше ніж  звірів риб та рептилій.   Птахи є  не тільки об’єктом нашої  допитливості та цікавості, а й надійним індикатором загального стану природи.