Новини

 • 30 Травня 2018
  Щодо внесення змін до програми "Ліси Херсонщини"

     Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства надає пояснення на матеріал розміщений за посиланням    http://fakti.ks.ua/svezhie-novosti/19446-deputaty-oblsoveta-zaslushayut-glavnogo-lesnichego-hersonschiny.html    Обласним управлінням лісового та мисливського господарства підготовлено зміни до програми "Ліси Херсонщини" на 2017-2020 роки та подано до Херсонської обласної адміністрації.      Матеріали додаються

 • 30 Травня 2018
  Пожежа в лісах Херсонщини

  https://newday.kherson.ua/jak-gasjat-lisovu-pozhezhu-na-hersonshhini-reportazh-iz-pekla/ https://www.lisportal.org.ua/97591/    Четверту добу на Херсонщині горить ліс. Скільки саме знищено хвойного масиву, в офіційних зведеннях вже й не йдеться, але ще вчора ввечері було відомо, що вигоріло понад 300 га лісу в Раденському лісництві і що вогонь вже встиг перекинутися на Олешківське лісництво. Всю ніч над Херсоном було чутно гуркіт авіації — у гасінні лісової пожежі задіяні гелікоптер Міноборони і два літаки ДСНС, які ще два дні тому прибули зі столиці. На місці працюють 94 одиниці спецтехніки і 325 пожежних та лісників. На допомогу рятувальникам Херсонщини прибули колеги з п’яти(!) областей: Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Донецької. Працює і оперативний штаб, яким керує начальник ГУ ДСНС України в Херсонській області Сергій Чорний, йому підпорядкований увесь особовий склад, задіяний на гасінні.

 • 30 Травня 2018
  Заступник Голови Держлісагентства та керівник Лісової служби Словенії обговорили вплив змін клімату на лісове господарство

       Делегація українських лісівників під керівництвом заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря перебуває у Республіці Словенія з метою обміну досвідом та налагодження співпраці.

 • 23 Травня 2018
  За 10 років сосна в Україні може зникнути

     Про всихання сосни:       буклет: http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article?art_id=192686&;cat_id=32888,

 • 23 Травня 2018
  Держлісагентство: за останні 5 років відтворено лісів на площі більше 260 тисяч га

     Обсяги відтворення лісів за останні п’ять років склали 263 тис. гектарів, що на 15% більше за площу суцільних зрубів (227 тис. га). Про це сьогодні було зазначено під час колегії Державного агентства лісових ресурсів України.

 • 21 Травня 2018
  Ми повинні доглядати за рослинами, так як робити прикраси срібною ниткою…

  Ми повинні доглядати за рослинами, так як робити прикраси  срібною ниткою…    В період з 8-10 травня 2018 року делегація Держлісагентства України до складу якої ввійшли представники: Поркуян Людмила – головний лісничий ДП «Оникіївське лісове господарство»

 • 21 Травня 2018
  Браконьеры избили до обморока лесничего на Херсонщине

    Браконьеры избили до обморока лесничего на Херсонщине!  HTTP://NTN.UA/RU/VIDEO/NEWS/2018/05/18/31659

 • 19 Травня 2018
  Лісівники вживають всіх заходів для боротьби з масовим всиханням лісу, - Володимир Бондар

     За останніми даними, площа заселених шкідниками соснових лісів, підпорядкованих Держлісагентству, сягає майже 350 тис. га. Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час виїзної наради з питань напрацювання попереджувальних заходів по боротьбі зі шкідниками та хворобами лісу.

 • 17 Травня 2018
  Лабораторне обладнання з Туреччини допоможе упереджувати поширення "біологічної пожежі", - Володимир Бондар на Харківщині

       Сьогодні, перебуваючи з робочим візитом на Харківщині, заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар разом з Почесним консулом Турецької Республіки в місті Харкові Володимиром Білим взяли участь у відкритті лабораторії для боротьби зі шкідниками лісу.

 • 16 Травня 2018
  Надзвичайна подія

     15 травня 2018 року в ДП «Голопристанське лісомисливське господарство» Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства при виконанні службових обов’язків по охороні лісу,  лісничий Збур’ївського лісництва виявив лісопорушників на території лісництва в кварталі 73, які здійснювали несанкціоновану рубку.

 • 14 Травня 2018
  Короїд нищить українські ліси

  https://resource.com.ua/koroyid-nyshhyt-ukrayinski-lisy/

 • 14 Травня 2018
  Гине ліс: біологічна пожежа в лісі набуває катастрофічних масштабів

  https://www.youtube.com/watch?feature=share&v=BCT8ZzTcMU8&app=desktop

 • 14 Травня 2018
  Маленький короїд — велике лихо

  https://resource.com.ua/malenkyj-koroyid-velyke-lyho/

 • 14 Травня 2018
  Навесні відтворено майже 25 тис. га лісу, - Володимир Бондар

       Під час весняної лісокультурної кампанії відтворено майже 25 тис. га  лісів на минулорічних зрубах та створено 1,1 тис. га нових лісів.

 • 02 Травня 2018
  Підготовка до пожежонебезпечного періоду вже проведена.

           Незважаючи на економічну ситуацію, відсутність  бюджетного фінансування ДП «Збур’ївське ЛМГ» в межах можливого підготували до гасіння лісових пожеж спеціальну техніку, оновили всю технічну документацію, провели навчання з особовим складом лісопожежних формувань. Розробили  та затвердили Голопристанською РДА мобілізаційно-оперативний план гасіння лісових на 2018 рік.

 • 02 Травня 2018
  Першочергове завдання – охорона лісу від пожеж

          У зв’язку з підвищенням температури повітря, у лісах спостерігається високий клас пожежної небезпеки – четвертий  та п’ятий.

 • 27 Квiтня 2018
  Переможці обласного зльоту юних лісівників

      26 квітня в стінах Херсонського державного університету відбувся обласний зліт шкільних лісництв. Цього року участь в ньому прийняло лише 5 команд з Великоолександрівського, Голопристанського, Нововоронцовського районів та міст Херсону і Голої Пристані.

 • 24 Квiтня 2018
  Переможці обласної акції «Найстаріші дерева Херсонщини»

      Ще в минулому році Херсонський обласний еколого-натуралістичний Центр учнівської молоді за ініціативою кафедри  ботаніки, факультету біології, географії та екології Херсонського державного університету в рамках Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» оголосили про початок обласної акції «Найстаріші дерева Херсонщини».

 • 19 Квiтня 2018
  Всеукраїнська акція “Посади своє дерево”

      17 квітня стартувала Всеукраїнська акція "Посади своє дерево!".