Новини

 • 04 Вересня 2018
  Новий земельний податок на ліс призведе до здорожчання деревини та зупинки лісовідтворення в Україні

      Законом України від 10.07.2018 №2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» була внесена поправка, що передбачає земельний податок на всі лісові землі України.

 • 04 Вересня 2018
  Почем дровишки на Херсонщине?

     В преддверии сезона холодов хозяева частных домов спешат в лесхозы на левобережье Херсонщины – закупать самое дешевое топливо.

 • 04 Вересня 2018
  Дело - дрова: на Херсонщине на вырубку сухостоя даже лесхоз не имеет права

     С наступлением осени все более актуальным для значительной части населения становится вопрос заготовки дров. В нынешних изменчивых реалиях и при постоянном подорожании энергоносителей обогрев частного дома – дорогое удовольствие.

 • 31 Серпня 2018
  Чому горять ліси?

                    В цьому році літо панує на повну! Неймовірна спека, потужні вітри, грози з блискавками - найстрашніші погодні умови для лісівників. На цей час встановлений найвищій п’ятий клас пожежної небезпеки – час, коли ліс стає найбільш уразливим до вогню. Та не так страшні негоди, як людська діяльність.

 • 31 Серпня 2018
  Нагляд за шкідниками лісу

     Для постійного контролю за розвитком та розповсюдженням осередків глицеїдних шкідників, а саме рудого та звичайного соснових пильщиків по ДП «Великокопанівське ЛМГ» працівниками державної лісової охорони ведеться постійний нагляд та контроль.

 • 29 Серпня 2018
  На Херсонщині вигоріли 4 гектари лісу

     На Херсонщині у Бериславському лісництві вигоріло 4 гектари лісу.

 • 27 Серпня 2018
  Непростий День Незалежності в лісової охорони

     Такий був непростий День Незалежності в лісової охорони.

 • 23 Серпня 2018
  Привітання заступника Голови Держлісагентства Володимира Бондаря з Днем Незалежності України

  Шановні працівники лісового господарства України!     Від щирого серця вітаю вас з одним із найвизначніших для кожного українця святом – Днем Незалежності України!

 • 23 Серпня 2018
  СПІЛЬНИЙ РЕЙД

                                         22 серпня 2018 року державною лісовою охороною Бериславського лісництва ДП «Каховське лісове господарство» спільно зі співробітниками Бериславського  РВ УДСНС та  Бериславського ВП ГУНП було проведено спільний рейд в кварталах 10, 47 (адміністративні межі Отрадокамянської сільської та Козацької селищної ради) по виявленню порушників правил пожежної безпеки в лісах.

 • 23 Серпня 2018
  Семінар з актуальних кадрових питань

     21 серпня 2018 року в Херсонському обласному управлінні лісового та мисливського господарства пройшов семінар працівників кадрових служб лісогосподарських підприємств області. У роботі семінару взяли участь представники обласного управління, Херсонської обласної державної адміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, Головного управління Держпраці в Херсонській області, Херсонського об’єднаного міського військового комісаріату та працівники, відповідальні за організацію роботи з персоналом у лісогосподарських підприємствах.

 • 23 Серпня 2018
  Шановні колеги!

     Шановні колеги! Вітаємо вас з нагоди двох найвеличніших національних свят нашої державності - Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України!

 • 16 Серпня 2018
  Відновлення лісів

     Через відсутність державного фінансування лісогосподарських підприємств Херсонської області втрачено безперервний цикл створення нових лісів.

 • 13 Серпня 2018
  Ліс – не смітник!

       Під час перебування в лісі найчастіше зустрінеш під деревами пляшки, консервні банки, політеленові пакети, будівельні залишки і багато іншого сміття.

 • 13 Серпня 2018
  Краще попередити ніж загасити

      З початку 2018 року ДП «Великокопанівське ЛМГ» працює над попередженням виникнення лісових пожеж.  Для цього з початку року влаштовано 146км і доглянуто 1911 км протипожежних мінералізованих смуг (смуга очищена від трави та інших горючих матеріалів).

 • 10 Серпня 2018
  Б Е Р Е Ж І Т Ь Л І С В І Д П О Ж Е Ж

     З настанням сухої погоди зростає ризик виникнення лісових пожеж. Це зумовлюється самовільним спалюванням рослинності та стрімким зростанням відвідування лісів відпочиваючими. Люди не завжди задумуються над тим, що їхні дії можуть мати вкрай негативні наслідки. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви і завдати великих збитків.

 • 09 Серпня 2018
  Володимир Бондар зустрівся з представником Посольства США в України Валерією Солано

    Сьогодні відбулася зустріч заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимира Бондаря з дипломатом економічного відділу Посольства США в Україні Валерією Солано.

 • 09 Серпня 2018
  Лісова пожежа найбільше лихо для лісу

        Лісові пожежі є найбільшим лихом для лісу. За лічені хвилини вони можуть знищити або пошкодити значні площі лісових насаджень, що вирощуються та доглядаються десятиріччями. При цьому збитків зазнають не тільки лісові масиви, рослинність, гинуть також дикі тварини, птахи, комахи.

 • 06 Серпня 2018
  Біологічна пожежа: площа всихання дерев становить майже 400 тисяч гектарів

     В останні роки спостерігається значне збільшення обсягів всихання соснових лісів Полісся. Осередки масового всихання вже охопили Волинську, Житомирську, Київську, Львівську, Рівненську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську області та продовжують збільшуватись по всій території України. Про це йшлося під час колегії Державного агентства лісових ресурсів України.   

 • 03 Серпня 2018
  За шість місяців площа лісових пожеж збільшилася на 80% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року

     За перше півріччя 2018 року в лісах, підпорядкованих Держлісагентству, виникло та ліквідовано 632 пожежі на площі 934,5 га. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року площа пожеж збільшилася на 80%. Про це повідомили під час засідання колегії відомства.

 • 03 Серпня 2018
  Держлісагентство: на 25,5 тисячах гектарів відтворено лісів у І півріччі 2018 року

     Лісгоспи, які підпорядковані Державному агентству лісових ресурсів, чітко виконують завдання з лісовідтворення. На всіх зрубах, після підготовки ґрунту, відбувається садіння молодих саджанців та висівання. Про це йшлося під час колегії відомства за підсумками роботи лісової галузі у першому півріччі 2018 року, яка відбулася 2 серпня.