ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

Новини

 • 05 Червня 2019
  Підписано Меморандум про співпрацю між Держлісагентством та Прозорро.Продажі

     Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар та директор державного підприємства «Прозорро.Продажі» Олексій Соболев підписали Меморандум для консолідації зусиль, спрямованих на співпрацю в частині розвитку ринку реалізації необробленої деревини шляхом побудови і впровадження прозорої системи реалізації електронних аукціонів.

  • 31 Травня 2019
   Спільне тренування з ліквідації лісових пожеж

      30 травня 2019 року на території  Олешківського лісництва державного підприємства «Олешківське лісомисливське господарство» відбулося спільне тренування з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла внаслідок лісової пожежі.

  • 20 Травня 2019
   Зробимо ліс – чистим та гарним !

       Ліс – не місце для сміття. Проблема сміття – одна з актуальних та болючих проблем для лісів. Поважне, дбайливе ставлення до навколишнього середовища – одне з правил поведінки цивілізованої та культурної людини. Слід пам’ятати, що ліс є ефективним засобом охорони навколишнього середовища від радіоактивного забруднення. Разом з тим, сам ліс є дуже забрудненим.

  • 20 Травня 2019
   У Черкасах обговорили проект Комунікаційної стратегії Держлісагентства

     16-17 травня у Черкасах відбулася семінар-нарада для працівників обласних управлінь лісового та мисливського господарства, лісогосподарських підприємств, відповідальних за зв’язки з громадськістю та засобами масової інформації.

  • 15 Травня 2019
   Розширена нарада з питання охорони лісових насаджень області від незаконних порубок

      14 травня 2019 року в приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації проведено розширену нараду з питання охорони лісових насаджень області від незаконних порубок під головуванням т.в.о. голови Херсонської обласної державної адміністрації  Бутрій Д.С..