ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

Новини

 • 09 вересня 2019
  Семінарів для відповідальних за антикорупційну діяльність

      Відповідно до антикорупційної програми Держлісагентства України на 2018-2020 роки, погодженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 07.12.2018 № 2967, затверджено план-графік проведення семінарів для відповідальних за антикорупційну діяльність в підприємствах, установах, організаціях, які входять до сфери управління Держлісагентства України на 2019 рік.

  • 06 вересня 2019
   Теоретичні та практичні навчання з електронного обліку деревин

        5 вересня 2019 року Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства організувало на базі  державного підприємства «Олешківське лісомисливське господарство» проведення семінар – навчання з електронного обліку деревини для працівників лісової галузі області.

  • 06 вересня 2019
   Прес - конференція

      Херсонське обласне управління лісового та  мисливського господарства повідомляє, що   9 вересня  2019 року у прес-клубі «Новий день» відбудеться прес-конференція в рамках «Лісівничого тижня». Запрошуємо  бажаючих прийняти участь в обговоренні.

  • 05 вересня 2019
   Проведено семінар – навчання з електронного обліку деревини

       05 вересня 2019 року в приміщенні Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства для представників Управління захисту економіки у Херсонській області, Департаменту захисту економіки Національної поліції України, Головного управління Національної поліції в Херсонській області,

  • 02 вересня 2019
   Відновлення поголів'я копитних

        Державним підприємством «Збурївське лісомисливське господарство» в 2019 році за власні кошти придбано  маточне поголів’я  лані в ДП «Скадовське ДЛМГ», так як чисельність  даних  копитних тварин на території підприємстві незначна.