ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

Новини

 • 09 липня 2019
  Мораторій на експорт деревини не досяг тієї мети, для якої вводився, - Олексій Гончарук

     Заступник керівника Офісу Президента України з економічних питань Олексій Гончарук упевнений, що мораторій на експорт лісоматеріалів необроблених неефективний і його слід переглянути. Про це він заявив на брифінгу, передають «Українські Новини».

  • 09 липня 2019
   Президент зобов’язав підприємства Міноборони до 1 листопада запровадити електронний облік деревини

        9 липня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про додаткові заходи щодо раціонального використання лісових ресурсів та удосконалення системи управління лісовою галуззю», що спрямований на боротьбу з незаконним обігом деревини. Про це під час брифінгу повідомив заступник керівника Офісу Президента України Олексій Гончарук.

  • 05 липня 2019
   Держлісагентство на шляху до діджиталізації

   Державне агентство лісових ресурсів України працює в напрямку діджиталізації та повністю підтримує пропозиції Європейської Бізнес Асоціації стосовно концепції держави у смартфоні. Детальніше про це тут: https://bit.ly/2FRBi0E.

  • 02 липня 2019
   В облдержадміністрації обговорили заходи щодо уникнення пожеж

      Спекотна літня пора – не лише час відпочинку та розваг, але й період небезпечних пожеж, особливо в умовах посушливого клімату Херсонщини. Тому пожежна безпека лісів, полів, лісосмуг вимагає постійної уваги з боку місцевої влади, відповідальних служб, установ та організацій, а також лісогосподарських підприємств.

  • 17 червня 2019
   Лісові пожежі. Виклик для суспільства та трагічні наслідки для природи.

       Протягом останніх десятиріч встановлено збільшення кількості та площі катастрофічних лісових пожеж у світі, які негативно впливають на суспільства, економіку та екосистеми. Наведено аналіз сучасних тенденцій розвитку охорони лісів від пожеж та напрямів наукових досліджень у галузі лісової пірології у світі та Україні. Запропоновані заходи щодо удосконалення організації охорони лісів від пожеж в Україні.