Присиваське господарство

 • 02 грудня 2015
  Лісогосподарські підприємства Херсонщини пропонують «новорічну красуню»

  Інформація щодо місць реалізації новорічних ялинок    

 • 10 вересня 2015
  При полюванні дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

    Поступово тривала літня спека, яка створила надвисоку пожежну небезпеку в мисливських угіддях області, зміняється теплою осінньою погодою. Остання манить любителів полювання, яке розпочалось в кінці серпня.

 • 01 вересня 2015
  Чи варто спалювати стерню ?

     Сучасні реалії життя вивели на перший план екологічні проблеми, що пов’язані з негативними наслідками сільськогосподарської діяльності, які раніше не стояли так гостро.

 • 06 серпня 2015
  Два погляди по збереженню лісонасаджень

     Заїхавши влітку на землі Фрунзенської сільради Генічеського району, щоб подивитись в якому стані насадження, які були висадженні навесні - моїм здивуванням не було меж від приємно побаченого.

 • 10 червня 2015
  17 червня- Всесвітній День боротьби с опустелюванням та посухами

  Всі ми являємось свідками різкого змінення  кліматичних умов в сторону більш засушливого літа та посухами. Мінекологія та природні ресурси України пропонують  відзначити 17 червня - День   боротьби з  опустелюванням  та  посухами в Україні.

 • 16 квітня 2015
  ЗБЕРЕЖЕМО ТЕ, ЩО ВЖЕ СТВОРЕНО !

     Гайовське лісництво ДП « Присиваське ДГ» невеличке. Невелика площа старих лісонасаджень 60-х-70-х,80-х років . Невеличкий  зелений острівок лісу в  засушливому Присивашші  Херсонщини.

 • 10 березня 2015
  Операція первоцвіт триває

     Щороку з кінця лютого до травня місяця в Україні  проходить   торгівля рідкісними видами  ранньоквітучих квітів, а також рослин, які знаходяться під загрозою  зникнення і  занесені в Червону Книгу.