Голопристанське господарство

 • 28 Квiтня 2017
  ОБЛАСНИЙ ЗЛІТ УЧНІВСЬКИХ ЛІСНИЦТВ

        З метою активізації учнівської молоді у природоохоронній і дослідно-експериментальній роботі у галузі лісового господарства 26-27 квітня 2017 року на базі Гаврилівського лісництва ДП «Великоолександрівське ЛМГ» пройшов ІІ етап Всеукраїнський зліт учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Цього разу в заході прийняли участь всього 6 команд з Білозерського, Голопристанського, Великоолександрівського, Нововоронцовського районів області та команди з міст Херсона та  Голої Пристані.

 • 21 Квiтня 2017
  Довкілля має бути чистим

       З приходом весни, з першим теплом та появою першої яскравої зеленні до лісу тягнуться численні відпочивальники.

 • 04 Квiтня 2017
  Плідні канікули

      В рамках Всеукраїнської Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» під час шкільних весняних канікул  в Голопристанському лісомисливському господарстві відбулася низка запланованих заходів.

 • 31 Березня 2017
  «ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ»

      28 березня в Голопристанському районному будинку культури відбувся  районний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім». Цей захід проводиться щорічно з метою підвищення рівня еколого - просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів. 20 команд загально освітніх шкіл району представили свої оригінальні авторські сценарії, які відображали власний погляд на екологічні проблеми сьогодення та результати практичної природоохоронної роботи. До складу журі увійшли педагоги районної станції юних натуралістів, методисти відділу освіти та представник державної лісової охорони ДП «Голопристанське ЛМГ» - інженер лісових культур (автор цих рядків). Виступ кожної команди був проникнутий болем за довкілля, яке з кожнім роком потерпає від людської недбалості і безвідповідальності.

 • 22 Березня 2017
  День лісу з гірким присмаком

        21 березня в Малокопанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів урочисто відмітили Всесвітній День лісу.

 • 15 Березня 2017
  Весняні роботи в лісовому розсаднику

      В розсаднику Голопристанського лісництва ДП «Голопристанське ЛМГ» розпочалася весняна реалізація декоративного садивного матеріалу. На сьогоднішній день це єдина можливість для працівників лісництва отримати заробітну плату. Спекотного літа 2007 року найбільше від масштабної лісової пожежі постраждало саме це лісництво. Тоді вогнем було знищено2380,9 гасоснових насаджень. Нині  на865,5 газеленіють молоденькі сосни і акаційки.

 • 17 Лютого 2017
  ВИЇЗНИЙ УРОК ГЕОГРАФІЇ

     Коли вчитель географії Голопристанської ЗОШ №1 Тамара Григорівна Пєшкова попросила провести свій урок на базі Голопристанського лісомисливського підприємства, ми відразу погодилися. Лісівники завжди  раді живому спілкуванню з дітьми, бо саджаючи ліс сьогодні –  піклуються про майбутні покоління.

 • 08 Лютого 2017
  Підгодівля лісової фауни

         Підгодівля дикої фауни забезпечує виживання багатьох видів в екстремальних зимових умовах. Цьогорічна зима виявилася щедрою і на мороз, і на сніг, і на високі температури. Тому діти з учнівського лісництва «Дубок», приймаючи участь в щорічній обласній Акції «Допоможемо зимуючим птахам», вирішили подбати і про лісових мешканців.

 • 06 Лютого 2017
  Піклування про дітей

      Першого лютого в стінах Малокопанівської загально освітньої школи відбулася зустріч учнів, педагогів, батьківського комітету, представників органів місцевого самоврядування з першим заступником голови Голопристанської районної державної адміністрації Оленою Кравченко-Скалозуб та начальником Комунальної установи «Фінансова господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Тетяною Мануйленко.

 • 31 Жовтня 2016
  Бажаний гість

       З початку нового навчального року наше учнівське лісництво «Олешки», яке працює за програмою гуртка «Юні лісівники-дендрологи» від Голопристанської районної станції юних натуралістів, щосуботи збирається в стінах рідної школи, щоб продовжити вивчення лісівничої науки.