Голопристанське господарство

 • 26 Жовтня 2016
  Допомога шкільного лісництва

        З вересня місяця на базі Голопристанської ЗОШ №4 почало діяти шкільне лісництво «Дубок» Комунального позашкільного закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості»

 • 05 Жовтня 2016
  Переймали досвід

       З вересня місяця на базі Голопристанської ЗОШ І-ІІІ ступенів запрацював гурток «Юні лісівники-дендрологи» міського Центру дитячої та юнацької творчості. По програмі цього гуртка запрацює нове шкільне лісництво «Дубок» в Голопристанському лісництві ДП «Голопристанське ЛМГ»

 • 27 Вересня 2016
  На святкуванні Дня міста

            24 вересня славне місто Гола Пристань відзначило свій 307 День народження.

 • 26 Вересня 2016
  Розпочалася осіння реалізація декоративних саджанців

         Після рясних дощів, які щедро напоїли землю, до лісового розсадника декоративних саджанців кожного дня приходять покупці. Це люди, які звикли прикрашати світ навколо себе та дарувати радість і собі і оточуючим.

 • 13 Вересня 2016
  Напередодні професійного свята

        Напередодні Дня працівника лісу, яке традиційно відзначається у третю неділю вересня, хочеться привітати зі святом наших юних колег – учнів шкільних лісництв.

 • 09 Серпня 2016
  Виробнича практика в Голопристанському ЛМГ

      В Голопристанському лісомисливському господарстві проходить практику колишній член шкільного  лісництва «Олешки» Малокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Осьмухіна Анастасія. У 2011 році вона представляла Херсонську область на У Всеукраїнському зльоті шкільних лісництв в місті Кіровоград.  Незабутні дні зльоту, знайомство з юними лісівниками зі всієї України остаточно визначили подальший життєвий шлях  Насті. Після закінчення 9 класу вона поступила до Великоанадольського лісового коледжу, а тепер продовжує здобувати знання в Національному університеті біоресурсів та природокористування України в місті Києві.

 • 18 Липня 2016
  З вірою в краще майбутнє українського лісу

         По державному підприємству «Голопристанське лісомисливське господарство» підведені підсумки лісогосподарській діяльності за І півріччя 2016 року.

 • 29 Червня 2016
  НАСЛІДКИ НЕОБЕРЕЖНОГО ПОВОДЖЕННЯ З ВОГНЕМ

        На зміну прохолодної та дощової погоді прийшла неймовірна спека, яка по прогнозам синоптиків протримається до кінця літа.

 • 24 Червня 2016
  ШАНОВНІ ГРОМОДЯНИ!

      Державне підприємство «Голопристанське лісомисливське господарство» повідомляє, що по Херсонській області встановлено найвищий V клас пожежної безпеки, при якому забороняється відвідування лісових масивів та в’їзду до них будь яких транспортних засобів.

 • 21 Червня 2016
  ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З ОПУСТЕЛЮВАННЯМ ТА ПОСУХАМИ

       Напередодні Всесвітнього дня боротьби з опустелюванням та посухами до нашого підприємства завітали загони пришкільних закладів відпочинку  з Голопристанської спеціалізованої школи №3 та Голопристанській ЗОШ  №4.