Голопристанське господарство

 • 17 Лютого 2017
  ВИЇЗНИЙ УРОК ГЕОГРАФІЇ

     Коли вчитель географії Голопристанської ЗОШ №1 Тамара Григорівна Пєшкова попросила провести свій урок на базі Голопристанського лісомисливського підприємства, ми відразу погодилися. Лісівники завжди  раді живому спілкуванню з дітьми, бо саджаючи ліс сьогодні –  піклуються про майбутні покоління.

 • 08 Лютого 2017
  Підгодівля лісової фауни

         Підгодівля дикої фауни забезпечує виживання багатьох видів в екстремальних зимових умовах. Цьогорічна зима виявилася щедрою і на мороз, і на сніг, і на високі температури. Тому діти з учнівського лісництва «Дубок», приймаючи участь в щорічній обласній Акції «Допоможемо зимуючим птахам», вирішили подбати і про лісових мешканців.

 • 06 Лютого 2017
  Піклування про дітей

      Першого лютого в стінах Малокопанівської загально освітньої школи відбулася зустріч учнів, педагогів, батьківського комітету, представників органів місцевого самоврядування з першим заступником голови Голопристанської районної державної адміністрації Оленою Кравченко-Скалозуб та начальником Комунальної установи «Фінансова господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Тетяною Мануйленко.

 • 31 Жовтня 2016
  Бажаний гість

       З початку нового навчального року наше учнівське лісництво «Олешки», яке працює за програмою гуртка «Юні лісівники-дендрологи» від Голопристанської районної станції юних натуралістів, щосуботи збирається в стінах рідної школи, щоб продовжити вивчення лісівничої науки.

 • 26 Жовтня 2016
  Допомога шкільного лісництва

        З вересня місяця на базі Голопристанської ЗОШ №4 почало діяти шкільне лісництво «Дубок» Комунального позашкільного закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості»

 • 05 Жовтня 2016
  Переймали досвід

       З вересня місяця на базі Голопристанської ЗОШ І-ІІІ ступенів запрацював гурток «Юні лісівники-дендрологи» міського Центру дитячої та юнацької творчості. По програмі цього гуртка запрацює нове шкільне лісництво «Дубок» в Голопристанському лісництві ДП «Голопристанське ЛМГ»

 • 27 Вересня 2016
  На святкуванні Дня міста

            24 вересня славне місто Гола Пристань відзначило свій 307 День народження.

 • 26 Вересня 2016
  Розпочалася осіння реалізація декоративних саджанців

         Після рясних дощів, які щедро напоїли землю, до лісового розсадника декоративних саджанців кожного дня приходять покупці. Це люди, які звикли прикрашати світ навколо себе та дарувати радість і собі і оточуючим.

 • 13 Вересня 2016
  Напередодні професійного свята

        Напередодні Дня працівника лісу, яке традиційно відзначається у третю неділю вересня, хочеться привітати зі святом наших юних колег – учнів шкільних лісництв.

 • 09 Серпня 2016
  Виробнича практика в Голопристанському ЛМГ

      В Голопристанському лісомисливському господарстві проходить практику колишній член шкільного  лісництва «Олешки» Малокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Осьмухіна Анастасія. У 2011 році вона представляла Херсонську область на У Всеукраїнському зльоті шкільних лісництв в місті Кіровоград.  Незабутні дні зльоту, знайомство з юними лісівниками зі всієї України остаточно визначили подальший життєвий шлях  Насті. Після закінчення 9 класу вона поступила до Великоанадольського лісового коледжу, а тепер продовжує здобувати знання в Національному університеті біоресурсів та природокористування України в місті Києві.