Голопристанське господарство

 • 18 Липня 2016
  З вірою в краще майбутнє українського лісу

         По державному підприємству «Голопристанське лісомисливське господарство» підведені підсумки лісогосподарській діяльності за І півріччя 2016 року.

 • 29 Червня 2016
  НАСЛІДКИ НЕОБЕРЕЖНОГО ПОВОДЖЕННЯ З ВОГНЕМ

        На зміну прохолодної та дощової погоді прийшла неймовірна спека, яка по прогнозам синоптиків протримається до кінця літа.

 • 24 Червня 2016
  ШАНОВНІ ГРОМОДЯНИ!

      Державне підприємство «Голопристанське лісомисливське господарство» повідомляє, що по Херсонській області встановлено найвищий V клас пожежної безпеки, при якому забороняється відвідування лісових масивів та в’їзду до них будь яких транспортних засобів.

 • 21 Червня 2016
  ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З ОПУСТЕЛЮВАННЯМ ТА ПОСУХАМИ

       Напередодні Всесвітнього дня боротьби з опустелюванням та посухами до нашого підприємства завітали загони пришкільних закладів відпочинку  з Голопристанської спеціалізованої школи №3 та Голопристанській ЗОШ  №4.

 • 13 Червня 2016
  Гості з Малокопанівської загально освітньої школи.

          7-го червня до Голопристанського лісомисливського господарства завітали учні початкових класів Малокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 • 30 Травня 2016
  Поздоровлення від лісівників

         27 травня в кожній школі нашої незалежної держави пролунав останній дзвоник.

 • 27 Травня 2016
  Планова перевірка

        По державному підприємству «Голопристанське лісомисливське господарство» згідно плану роботи комісії з охорони праці 25 травня проведена перевірка стану охорони праці в Гладківському лісництві (в.о. лісничого Кур’янінов М.П.)

 • 23 Травня 2016
  До Міжнародного дня біорізноманіття

       Щороку, 22 травня, світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття. 15 років міжнародна спільнота відзначає цей день низкою заходів – проведенням тематичних семінарів, конкурсів, зустрічей, виставок, тощо. Це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження рослинного і тваринного світу, донести до свідомості кожного його роль у повсякденному житті.

 • 19 Травня 2016
  Посів акації білої в лісовому розсаднику Голопристанського лісництва

        Упорядковуючи територію, працівники Голопристанського лісництва (лісничий Коваленко М.М.) ще рік тому почали розчистку площі, яка раніше використовувалася під склад зберігання металобрухту. Повибирали каміння, корені дерев, знищили гербіцидом багаторічні бур’яни, спланували ґрунт, спахали і нарешті висіяли підготовлене насіння акації білої . Площа посіву склала – 0,24га.

 • 18 Травня 2016
  Х Всеукраїнський з’їзд шкільних лісництв

        Шкільне лісництво «Олешки», яке ось уже 12-й рік  працює на базі ДП «Голопристанське ЛМГ», повернулися з міста Черкаси, де з 11 по 13 травня проходив Всеукраїнський зліт шкільних лісництв. Володимир Кохальській, Олександра Тімовєєва та Сніжана Клименко вибороли право представляти Херсонщину на ювілейному зльоті, бо стали переможцями обласного зльоту.