Голопристанське господарство

 • 25 Квiтня 2016
  Шкільне лісництво «Олешки» - переможці V обласного зльоту

       20-21 квітня на базі Херсонського аграрного університету відбувся обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 • 25 Квiтня 2016
  Обласний зліт шкільних лісництв Херсонщини

        20-21 квітня на базі Херсонського державного аграрного університету відбувся обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Зліт зібрав дітей з 6 районів області: Білозерського, Великоолександрівськог, Голопристанського, Нововоронцовського, Цюрупинського та міста Херсон.

 • 04 Квiтня 2016
  До уваги мешканців і гостей Таврійського краю!

        Державне підприємство «Голопристанське лісомисливське господарство» повідомляє, що з 22 березня  в лісових масивах області розпочався пожежонебезпечний період 2016 року.

 • 30 Березня 2016
  Виступ інженера з лісових культур ДП «Голопристанське ЛМГ», Наталії Фемич

  http://www.vtvplus.com.ua/lang/ua/projects/ranok-z-vtv-plyus/49562-natalya-femich.html

 • 22 Березня 2016
  Поздоровлення від імені всього колективу

      12 березня від усього колективу Державного підприємства «Голопристанське лісомисливське господарство» привітати  Зінаїду Олександрівну Маміну  з 80-ти річним ювілеєм прийшли директор Володимир Попович та голова профспілки Юлія Андрусік. Ювілярка радо зустріла гостей на порозі власного будинку, приймаючі квіти і поздоровлення, зніяковіла, зашарілася, мов дівчина.

 • 11 Березня 2016
  Ознака могутності роду

         Коли разом з покупцями, які приїжджають до лісового розсадника Голопристанського лісництва (лісничий Коваленко М.М.), крокуєш стежками різних відділень, ноги самі повертають до секції листяних дерев. Липи, каштани, дуби, ясені, катальпи, клени, верби, черемха, софора, маклюра, платан - все це вирощено дбайливими руками працівників лісництва на недавно розкорчованій площі.

 • 25 Лютого 2016
  ВЕСНЯНА ТОЛОКА

           23 лютого на лісовому розсаднику ДП «Великопанівського ЛМГ»  було людно.

 • 19 Лютого 2016
  В очікуванні весни!

          Проходячи вулицями населених пунктів рідної Херсонщини, спостерігаєш як люди в очікуванні весни, прибирають свої присадибні ділянки: обрізують дерева та кущі, загрібають торішнє листя, вивозять сміття.

 • 19 Лютого 2016
  САНІТАРИ ЛІСУ

        Давно відомий постулат "про відліт птахів у теплі краї" -   для півдня України, застарів. Через зміни клімату, більшість пернатих  залишаються зимувати на рідній землі. В цей час вони малопомітні, але коли стає сутужно, в пошуках корму перебираються поближче до людей.

 • 24 Грудня 2015
  Фітопатологічне обстеження

          Всім відомо, що ліси нашої області, унікальні. Це найбільший лісовий масив в Європі створений штучним шляхом. Загальні зміни в природному середовищі під впливом техногенного забруднення атмосфери і ґрунтів супроводжується  зменшенням загальної біологічної стійкості лісів, значним поширенням шкідливих комах і збудників хвороб. Захист лісових насаджень від шкідливих організмів є одним з найважливіших засобів підвищення їх продуктивності.