Голопристанське господарство

 • 06 Травня 2016
  Крапельки південного тепла

       Розпочалися роботи в посівних відділеннях лісових розсадників. Зібране насіння, в прогрітому весняним сонечком ґрунті, проросте тендітними сіянцями, щоб через 1-2 роки бути висадженими на «постійне місце проживання» - до лісу. Та відбувається це у наших сусідів, у тих лісгоспів, які не потребують підтримки держави на ведення лісового господарства.

 • 06 Травня 2016
  «Веселиться та святкує весь народ…»

        Кожного року лісівники півдня з острахом чекають Великодніх та Травневих свят. До лісу на пікнік вирушає сила-силенна народу. А оскільки з культурою у деяких індивідуумів – не дуже, то всій державній лісовій охороні доводиться бути в постійній  напрузі, щоб такі відвідини не закінчилися лісовою пожежею. А ще через велику кількість білих грибів, в ліс потяглися і любителі «тихого полювання». Ризик виникнення пожежі виріс вдвічі.

 • 25 Квiтня 2016
  Шкільне лісництво «Олешки» - переможці V обласного зльоту

       20-21 квітня на базі Херсонського аграрного університету відбувся обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

 • 25 Квiтня 2016
  Обласний зліт шкільних лісництв Херсонщини

        20-21 квітня на базі Херсонського державного аграрного університету відбувся обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Зліт зібрав дітей з 6 районів області: Білозерського, Великоолександрівськог, Голопристанського, Нововоронцовського, Цюрупинського та міста Херсон.

 • 04 Квiтня 2016
  До уваги мешканців і гостей Таврійського краю!

        Державне підприємство «Голопристанське лісомисливське господарство» повідомляє, що з 22 березня  в лісових масивах області розпочався пожежонебезпечний період 2016 року.

 • 30 Березня 2016
  Виступ інженера з лісових культур ДП «Голопристанське ЛМГ», Наталії Фемич

  http://www.vtvplus.com.ua/lang/ua/projects/ranok-z-vtv-plyus/49562-natalya-femich.html

 • 22 Березня 2016
  Поздоровлення від імені всього колективу

      12 березня від усього колективу Державного підприємства «Голопристанське лісомисливське господарство» привітати  Зінаїду Олександрівну Маміну  з 80-ти річним ювілеєм прийшли директор Володимир Попович та голова профспілки Юлія Андрусік. Ювілярка радо зустріла гостей на порозі власного будинку, приймаючі квіти і поздоровлення, зніяковіла, зашарілася, мов дівчина.

 • 11 Березня 2016
  Ознака могутності роду

         Коли разом з покупцями, які приїжджають до лісового розсадника Голопристанського лісництва (лісничий Коваленко М.М.), крокуєш стежками різних відділень, ноги самі повертають до секції листяних дерев. Липи, каштани, дуби, ясені, катальпи, клени, верби, черемха, софора, маклюра, платан - все це вирощено дбайливими руками працівників лісництва на недавно розкорчованій площі.

 • 25 Лютого 2016
  ВЕСНЯНА ТОЛОКА

           23 лютого на лісовому розсаднику ДП «Великопанівського ЛМГ»  було людно.

 • 19 Лютого 2016
  В очікуванні весни!

          Проходячи вулицями населених пунктів рідної Херсонщини, спостерігаєш як люди в очікуванні весни, прибирають свої присадибні ділянки: обрізують дерева та кущі, загрібають торішнє листя, вивозять сміття.