Голопристанське господарство

 • 19 Лютого 2016
  САНІТАРИ ЛІСУ

        Давно відомий постулат "про відліт птахів у теплі краї" -   для півдня України, застарів. Через зміни клімату, більшість пернатих  залишаються зимувати на рідній землі. В цей час вони малопомітні, але коли стає сутужно, в пошуках корму перебираються поближче до людей.

 • 24 Грудня 2015
  Фітопатологічне обстеження

          Всім відомо, що ліси нашої області, унікальні. Це найбільший лісовий масив в Європі створений штучним шляхом. Загальні зміни в природному середовищі під впливом техногенного забруднення атмосфери і ґрунтів супроводжується  зменшенням загальної біологічної стійкості лісів, значним поширенням шкідливих комах і збудників хвороб. Захист лісових насаджень від шкідливих організмів є одним з найважливіших засобів підвищення їх продуктивності.

 • 22 Грудня 2015
  Новорічний букет – замість ялинки

      Найбільшу шкоду молодим хвойним насадженням,  незімкнутим  лісовим культурам і природі в цілому завдають лихі люди напередодні Новорічних свят. Прагнучі "нагріти руки" на народному добрі, вони вирубають кращі деревця, які після закінчення свят опиняються на смітнику.

 • 21 Грудня 2015
  Про Новорічну ялинку

       Незабаром Новий рік, і пройде він не так яскраво, якщо в оселі не буде новорічної ялинки. Саме вона створює неповторну атмосферу свята і дива. І якщо ви надали перевагу живому, а не штучному деревцю,- ось декілька порад щодо вибору новорічної красуні.

 • 18 Грудня 2015
  Діяльність шкільних лісництв Голопристанщини

      16 грудня 2015 року на базі Голопристанської станції юних натуралістів відбулася Обласна координаційно-методична рада з еколого-натуралістичної освіти та виховання учнівської молоді, на якій були присутні  директори та співробітники районних та міських станцій юних натуралістів Херсонської області, працівники Комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради та Херсонського центру дитячої та юнацької творчості, представники державної лісової охорони ДП «Голопристанське ЛМГ»,  громадської організації «Болгари Херсона» та методисти районного відділу освіти.

 • 07 Грудня 2015
  РОБОЧА ЗУСТРІЧ

       3 грудня 2015 року відбулась робоча зустріч керівництва Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу Національної поліції України в Херсонській області та керівництва ДП «Голопристанське ЛМГ».

 • 02 Грудня 2015
  Лісогосподарські підприємства Херсонщини пропонують «новорічну красуню»

  Інформація щодо місць реалізації новорічних ялинок    

 • 26 Листопада 2015
  БАЖАНІ ГОСТІ

        Шкільне лісництво «Олешки» вже дванадцятий рік працює в Малокопанівській ЗОШ  І-ІІІ ступенів. З 6 жовтня юні лісівники активно підключилися до акції «Вирости власне дерево», яку започаткувала  Громадська організацієя «Болгари Херсона». 

 • 06 Листопада 2015
  ДО УВАГИ МИСЛИВЦІВ

      В мисливських угіддях Державного підприємства «Голопристанське лісомисливське господарство» з 08 листопада 2015 року відкривається полювання на зайця-русака.

 • 03 Листопада 2015
  До Дня визволення міста Гола Пристань від фашистських загарбників

       4 листопада 1943 року артилеристами 7-ї окремої винищувальної протитанкової артилерійської бригади і стрілецькими підрозділами 2-ї гвардійської армії 4-го Українського фронту звільнили місто Гола Пристань від німецько-фашистських окупантів.