Голопристанське господарство

 • 15 Жовтня 2015
  Обережно – гриби!

        Пройшли довгоочікувані дощі і до лісових масивів потяглися потоки любителів «тихого полювання».

 • 12 Жовтня 2015
  Навчально-методичний семінар з питань роботи із ЗМІ та громадськістю

          Інженер лісових культур ДП «Голопристанське ЛМГ» Фемич Н.І. та інженер ОЗЛ  ДП «Цюрупинське ЛМГ» Хомченко Ю.М. прийняли участь від Херсонщини  в навчально-методичному семінарі з питань роботи з засобами масової інформації та громадськістю, який проведено 8 жовтня в Державному агентстві лісових ресурсів України.

 • 08 Жовтня 2015
  «Вирости власне дерево»

       6 жовтня 2015 року на базі комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості  учнівської молоді» Херсонської обласної ради відбулася дитяча обласна конференція «Вирости власне дерево».

 • 29 Вересня 2015
  Святкова хода

        26 вересня працівники ДП  «Голопристанське ЛМГ» прийняли участь у святкових заходах присвяченій 306 річниці  заснування рідного міста .

 • 22 Вересня 2015
  Голопристанському лісомисливському господарству - 65 років, плідної праці!

       18 вересня в актовій залі державного підприємства «Голопристанське лісомисливське господарство» відбулись збори, присвячені професійному святу Дню працівника лісу.

 • 17 Вересня 2015
  Привітання до Дня працівника лісу!

       Шановні працівники та ветерани лісового господарства, колеги!

 • 15 Вересня 2015
  Осіння реалізація декоративних рослин

        Неймовірна спека змінилася прохолодою погодою, пройшли дощі і в Голопристанському лісництві  державного підприємства Голопристанське лісомисливське господарство, що розташоване за адресою м. Гола Пристань, вул. Московська 21, розпочалася осіння реалізація декоративних рослин.

 • 11 Вересня 2015
  Щоб у лісі працювати, треба його любити

      Ліс – коштовний скарб. І цінність його визначається сукупністю вкладених в нього людських зусиль.

 • 01 Вересня 2015
  Привітання від лісівників!

     Для представників державної лісової охорони державного підприємства Голопристанське лісомисливське господарство стало доброю традицією вітати з початком нового навчального року учнів загальноосвітніх шкіл, які знаходяться в зонах діяльності наших структурних підрозділів.

 • 12 Серпня 2015
  Увага! Найвищий клас пожежної небезпеки!

     На території Херсонської області  встановилася спекотна та вітряна погода. В зв’язку з високим (5 класом) пожежної небезпеки вся робота державного підприємства «Голопристанське лісомисливське господарство» спрямована на захист та збереження лісових масивів від найстрашнішого ворога – вогню. Наразі налагоджене цілодобове чергування особового складу  ЛПС.