Голопристанське господарство

 • 05 Серпня 2015
  Зупинимо випалювання сухої трави разом

     Починаючи з серпня місяця, як стихійного лиха - чекають лісівники піку пожеж, що виникають через масове випалювання сухої трав’яної рослинності на полях, пасовищах, поблизу населених пунктів, вздовж автомобільних доріг.

 • 21 Липня 2015
  Яскрава палітра гібіскусів

      Завітавши в липні місяці до лісового розсадника Голопристанського лісництва , отримаєте рідкісну можливість помилуватися яскравою палітрою квітучих гібіскусів. 

 • 09 Липня 2015
  До біди – один сірник

    Згідно гідрометеорологічного бюлетеня, який отримало Державне підприємство «Голопристанське лісомисливське господарство» від Херсонського обласного центру з гідрометеорології, по області встановилася  висока (4 класу) та надзвичайно висока (5 класу) пожежна небезпека.

 • 07 Липня 2015
  Тривають роботи в лісових розсадниках

     В лісових розсадниках цілий рік роботи вистачає, інколи в гору глянути ніколи. Рясні літні дощі спровокували інтенсивний ріст бур’янів, тільки встигай сапати та виносити рештки за межі посадок. В Голопристанському лісництві (лісничий Коваленко М.М.), шкільне відділення розсадника займає пів гектара землі і всю цю площу в належному стані підтримують 5 робітників та майстер лісу           Вінокуров Михайло.

 • 15 Червня 2015
  ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З ОПУСТЕЛЮВАННЯМ ТА ПОСУХАМИ

    Напередодні Всесвітнього дня боротьби з опустелюванням та посухами, а саме 12 червня, до нашого підприємства (ДП «Голопристанське ЛМГ») завітали два загони пришкільного закладу відпочинку «Дивосвіт» при Голопристанській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. А також вчителі Леонова І.О., Саленко Н.А., Постойко С.І. та Долина Л.Ф. з учнями початкової школи.

 • 12 Червня 2015
  Хронологія тижня

  «Гарячим» видався минулий тиждень для працівників Державного підприємства «Голопристанське ЛМГ»

 • 12 Червня 2015
  Живе спілкування

     Закінчився навчальний рік, розпочали свої роботи пришкільні оздоровчі табори.    Для змістовного дозвілля дітей педагоги планують багато цікавих заходів, серед яких пізнавальні екскурсії по Голій Пристані, знайомство з підприємствами та установами різних форм власності.

 • 11 Червня 2015
  ВІЗИТ СТОЛИЧНИХ ГОСТЕЙ.

    Для ознайомлення з роботою лісогосподарських підприємств і умовами життя південного степу до нас завітали столичні гості. Делегацію очолила голова Київської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Дегтяр Лариса Дмитрівна. Разом з колегами,  керівниками первинних профспілкових організацій Київських лісогосподарських підприємств, лісовпорядних експедицій ВО «Укрдержліспроект», державного проектно вишукувального інституту лісового господарства «Укрдіпроліс» та Української державної бази авіаційної охорони лісів  25 травня прибули потягом до Херсону.

 • 19 Травня 2015
  НЕ ДОПУСТИТИ ЛИХА В ЛІСІ

      Цьогорічна прохолодна та дощова весна суттєво допомогла лісівникам в охороні зелених насаджень від найстрашнішого ворога – вогню. .     В умовах суттєвого бюджетного недофінансування, працівники державного підприємства «Голопристанське лісомисливське господарство» роблять усе можливе, щоб не допустити лиха в лісі. Станом на 12 травня влаштовано18 кммінералізованих смуг, проведений догляд за існуючими мін.смугами протяжністю272 км, перекрито 41 позапланова дорога, виставлено 44 аншлаги на протипожежну тематику. Крім того ведеться профілактична робота по роз’ясненню Правил пожежної безпеки в лісах України серед населення. Всі протипожежні заходи здійснюються відповідно до спеціального проекту, розробленого інститутом «УкрДІПРОЛІС».

 • 08 Травня 2015
  Вшанування ветеранів

  8 травня, в День пам’яті та примирення, напередодні свята Перемоги, представники державної лісової охорони Голопристанського лісомисливського господарства, продовжуючи традиції шанобливого ставлення до ветеранів, завітали до осель своїх колишніх працівників.