Голопристанське господарство

 • 01 Вересня 2015
  Привітання від лісівників!

     Для представників державної лісової охорони державного підприємства Голопристанське лісомисливське господарство стало доброю традицією вітати з початком нового навчального року учнів загальноосвітніх шкіл, які знаходяться в зонах діяльності наших структурних підрозділів.

 • 12 Серпня 2015
  Увага! Найвищий клас пожежної небезпеки!

     На території Херсонської області  встановилася спекотна та вітряна погода. В зв’язку з високим (5 класом) пожежної небезпеки вся робота державного підприємства «Голопристанське лісомисливське господарство» спрямована на захист та збереження лісових масивів від найстрашнішого ворога – вогню. Наразі налагоджене цілодобове чергування особового складу  ЛПС.

 • 05 Серпня 2015
  Зупинимо випалювання сухої трави разом

     Починаючи з серпня місяця, як стихійного лиха - чекають лісівники піку пожеж, що виникають через масове випалювання сухої трав’яної рослинності на полях, пасовищах, поблизу населених пунктів, вздовж автомобільних доріг.

 • 21 Липня 2015
  Яскрава палітра гібіскусів

      Завітавши в липні місяці до лісового розсадника Голопристанського лісництва , отримаєте рідкісну можливість помилуватися яскравою палітрою квітучих гібіскусів. 

 • 09 Липня 2015
  До біди – один сірник

    Згідно гідрометеорологічного бюлетеня, який отримало Державне підприємство «Голопристанське лісомисливське господарство» від Херсонського обласного центру з гідрометеорології, по області встановилася  висока (4 класу) та надзвичайно висока (5 класу) пожежна небезпека.

 • 07 Липня 2015
  Тривають роботи в лісових розсадниках

     В лісових розсадниках цілий рік роботи вистачає, інколи в гору глянути ніколи. Рясні літні дощі спровокували інтенсивний ріст бур’янів, тільки встигай сапати та виносити рештки за межі посадок. В Голопристанському лісництві (лісничий Коваленко М.М.), шкільне відділення розсадника займає пів гектара землі і всю цю площу в належному стані підтримують 5 робітників та майстер лісу           Вінокуров Михайло.

 • 15 Червня 2015
  ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З ОПУСТЕЛЮВАННЯМ ТА ПОСУХАМИ

    Напередодні Всесвітнього дня боротьби з опустелюванням та посухами, а саме 12 червня, до нашого підприємства (ДП «Голопристанське ЛМГ») завітали два загони пришкільного закладу відпочинку «Дивосвіт» при Голопристанській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. А також вчителі Леонова І.О., Саленко Н.А., Постойко С.І. та Долина Л.Ф. з учнями початкової школи.

 • 12 Червня 2015
  Хронологія тижня

  «Гарячим» видався минулий тиждень для працівників Державного підприємства «Голопристанське ЛМГ»

 • 12 Червня 2015
  Живе спілкування

     Закінчився навчальний рік, розпочали свої роботи пришкільні оздоровчі табори.    Для змістовного дозвілля дітей педагоги планують багато цікавих заходів, серед яких пізнавальні екскурсії по Голій Пристані, знайомство з підприємствами та установами різних форм власності.

 • 11 Червня 2015
  ВІЗИТ СТОЛИЧНИХ ГОСТЕЙ.

    Для ознайомлення з роботою лісогосподарських підприємств і умовами життя південного степу до нас завітали столичні гості. Делегацію очолила голова Київської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Дегтяр Лариса Дмитрівна. Разом з колегами,  керівниками первинних профспілкових організацій Київських лісогосподарських підприємств, лісовпорядних експедицій ВО «Укрдержліспроект», державного проектно вишукувального інституту лісового господарства «Укрдіпроліс» та Української державної бази авіаційної охорони лісів  25 травня прибули потягом до Херсону.