Голопристанське господарство

 • 15 Вересня 2015
  Осіння реалізація декоративних рослин

        Неймовірна спека змінилася прохолодою погодою, пройшли дощі і в Голопристанському лісництві  державного підприємства Голопристанське лісомисливське господарство, що розташоване за адресою м. Гола Пристань, вул. Московська 21, розпочалася осіння реалізація декоративних рослин.

 • 11 Вересня 2015
  Щоб у лісі працювати, треба його любити

      Ліс – коштовний скарб. І цінність його визначається сукупністю вкладених в нього людських зусиль.

 • 01 Вересня 2015
  Привітання від лісівників!

     Для представників державної лісової охорони державного підприємства Голопристанське лісомисливське господарство стало доброю традицією вітати з початком нового навчального року учнів загальноосвітніх шкіл, які знаходяться в зонах діяльності наших структурних підрозділів.

 • 12 Серпня 2015
  Увага! Найвищий клас пожежної небезпеки!

     На території Херсонської області  встановилася спекотна та вітряна погода. В зв’язку з високим (5 класом) пожежної небезпеки вся робота державного підприємства «Голопристанське лісомисливське господарство» спрямована на захист та збереження лісових масивів від найстрашнішого ворога – вогню. Наразі налагоджене цілодобове чергування особового складу  ЛПС.

 • 05 Серпня 2015
  Зупинимо випалювання сухої трави разом

     Починаючи з серпня місяця, як стихійного лиха - чекають лісівники піку пожеж, що виникають через масове випалювання сухої трав’яної рослинності на полях, пасовищах, поблизу населених пунктів, вздовж автомобільних доріг.

 • 21 Липня 2015
  Яскрава палітра гібіскусів

      Завітавши в липні місяці до лісового розсадника Голопристанського лісництва , отримаєте рідкісну можливість помилуватися яскравою палітрою квітучих гібіскусів. 

 • 09 Липня 2015
  До біди – один сірник

    Згідно гідрометеорологічного бюлетеня, який отримало Державне підприємство «Голопристанське лісомисливське господарство» від Херсонського обласного центру з гідрометеорології, по області встановилася  висока (4 класу) та надзвичайно висока (5 класу) пожежна небезпека.

 • 07 Липня 2015
  Тривають роботи в лісових розсадниках

     В лісових розсадниках цілий рік роботи вистачає, інколи в гору глянути ніколи. Рясні літні дощі спровокували інтенсивний ріст бур’янів, тільки встигай сапати та виносити рештки за межі посадок. В Голопристанському лісництві (лісничий Коваленко М.М.), шкільне відділення розсадника займає пів гектара землі і всю цю площу в належному стані підтримують 5 робітників та майстер лісу           Вінокуров Михайло.

 • 15 Червня 2015
  ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З ОПУСТЕЛЮВАННЯМ ТА ПОСУХАМИ

    Напередодні Всесвітнього дня боротьби з опустелюванням та посухами, а саме 12 червня, до нашого підприємства (ДП «Голопристанське ЛМГ») завітали два загони пришкільного закладу відпочинку «Дивосвіт» при Голопристанській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. А також вчителі Леонова І.О., Саленко Н.А., Постойко С.І. та Долина Л.Ф. з учнями початкової школи.

 • 12 Червня 2015
  Хронологія тижня

  «Гарячим» видався минулий тиждень для працівників Державного підприємства «Голопристанське ЛМГ»