Голопристанське господарство

 • 08 Травня 2015
  СВЯТО ПРИРОДИ ТА ІНТЕЛЕКТУ

  28-29 квітня Малокопанівське шкільне лісництво «Олешки», яке діє на базі Голопристанського ЛМГ прийняло участь в Обласному зльоті учнівських лісництв. Цей захід, який уже вчетверте організовує комунальний заклад «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради,  сприяє вихованню екологічно грамотного покоління, з високим рівнем знань про природу та її складових; ліс, воду, повітря, флору і фауну.

 • 07 Травня 2015
  ПОДАРУНКИ ВІД ШЕФІВ

  На базі Малокопанівської загально освітньої школи І-ІІІ ступенів працює учнівське лісництво «Олешки».  Одинадцять років юні лісівники вносять свій посильний вклад в збереження зелених легенів таврійського краю, тісно співпрацюючи з державним підприємством «Голопристанське лісомисливське підприємство»

 • 27 Квiтня 2015
  Технічне приймання робіт із створення лісових культур

     Державне підприємство «Голопристанське лісомисливське господарство» в цьому році посадило 183 га лісових культур: 24 га – акації білої та 159 га – сосни кримської.

 • 21 Квiтня 2015
  Цей дивовижний світ ліан

  Як дуже тактовно відмежуватися від сусідів, щоб «захисна споруда» виглядала презентабельно, місця займала небагато, ще й коштувала недорого? Для вирішення цієї проблеми приїздіть до державного підприємства «Голопристанське лісомисливське господарство» за швидкоростучими ліанами. Саме ліани вже в перший рік здатні створити доволі високий оптичний бар’єр. Глухі паркани, огорожі, стіни за їх допомогою стануть гарнішими, а переплетені зеленими вітями шпалери будуть захищати від сонця, вітру та докучливих очей.

 • 20 Квiтня 2015
  ЗАКЛЮЧНІ АКОРДИ АКЦІЇ

       Завершилась 10-та, ювілейна Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках».  Державне підприємство «Голопристанське лісомисливське господарство» 17 квітня приймало гостей – представників місцевої влади.

 • 09 Квiтня 2015
  Крадіжка лісу.

     8 квітня, під час проведення весняної ревізії обходів  в Збур’ївському лісництві  ДП «Голопристанське ЛМГ»  державною лісовою охороною були затримані «чорні лісоруби», які скоїли незаконну порубку двох дерев сосни звичайної в другому кварталі лісництва.

 • 08 Квiтня 2015
  Допомога юних колег

      Десята – ювілейна Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» впевнено крокує Україною.

 • 27 Березня 2015
  Весняне прибирання

             Весна – пора року, яку всі чекають з великим нетерпінням. Природа прокидається від зимового сну: набухають бруньки на деревах, зеленіє трава, весело щебечуть птахи. Як людина вранці  завжди приводить себе в порядок - вмивається, причісується, одягається, так і земля  повинна причепуритися.

 • 20 Березня 2015
  ПОЧАТОК ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПЕРІОДУ

  У зв’язку з масовим спалюванням сухої трави та пожнивних залишків, враховуючи досвід минулих років і можливість виникнення лісових пожеж з 10 березня по Державному агентству лісових ресурсів України  оголошено про початок пожежонебезпечного періоду 2015 року.

 • 13 Березня 2015
  ДУМАЄМО ПРО МАЙБУТНЄ – САДИМО ЛІС!

      В ці нелегкі для країни часи  Голопристанське лісомисливське господарство 2 березня розпочало весняну лісокультурну кампанію.