Збур'ївське господарство

 • 24 Березня 2015
  І знову про пожежі

       Згідно прогнозу метеорологів цьогорічне літо буде сухим з стабільно високими температурами , внаслідок чого небезпека виникнення лісової пожежі є досить великою. Дана проблема є особливо актуальною в місцях масового перебування людей (відпочиваючих , грибників тощо) .

 • 24 Березня 2015
  «Майбутнє лісу у твоїх руках» в ДП "Збурївське ЛМГ"

           Щороку 21 березня, в міжнародний день лісів, на території України розпочинається акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».  Цей громадський захід є неоціненним вкладом у примноження лісових багатств та збереження екологічної рівноваги на землі. Такий широкомасштабний захід націлений на поліпшення стану довкілля  шляхом створення нових лісів, залучення широких верств населення до озеленення рідного краю, безпосередню участь школярів у створенні нових лісів з метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, розповсюдження інформації про важливість створення лісових насаджень. З метою розширення еколого-лісівничих знань серед учнів шкіл проводяться профорієнтаційні заходи, уроки знань  та лекції.       Цього року в рамках проведення акції 21 березня на території Геройського лісництва лісовою охороною підприємства та учнями Геройської ЗОШ створені лісові культури сосни кримської площею 2,0 га.       Лісівники упевнені, що акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» – це не просто пропаганда, дієвий важіль у процесі створення та збереження лісу.

 • 24 Березня 2015
  «Майбутнє лісу у твоїх руках» в ДП "Збурївське ЛМГ"

           Щороку 21 березня, в міжнародний день лісів, на території України розпочинається акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».  Цей громадський захід є неоціненним вкладом у примноження лісових багатств та збереження екологічної рівноваги на землі. Такий широкомасштабний захід націлений на поліпшення стану довкілля 

 • 24 Лютого 2015
  Підсумки роботи ДП «Збур’ївське лісомисливське господарство» за 2014 рік

  За підсумками фінансово-господарської  діяльності в 2014 році державне підприємство «Збур’ївське лісомисливське господарство» забезпечило виконання основних лісогосподарських заходів. Так, у  2014 році створено 101 га лісових культур, із них 100 га нових лісів та 1 га плантації сосни новорічної.  Проведено доповнення лісових культур  на площі 55 га. Догляд за лісовими культурами проведено на площі 327 га.

 • 09 Червня 2011
  Закон України "Про доступ до публічної інформації": інформаційний прорив в Україні

  9 июня 2011 г. З метою забезпечення ефективної реалізації права кожного на свободу вираження поглядів та доступ до інформації, права на вільне збирання, зберігання, використання і поширення інформації усно, письмово або в інший спосіб, Верховною Радою України 13 січня 2011 року були прийняті Закони України "Про доступ до публічної інформації" та "Про внесення змін до Закону України "Про інформацію" (нова редакція), які набрали чинності 10 травня 2011 року.