Збур'ївське господарство

 • 15 червня 2015
  17 червня – Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами

     Опустелювання – це процес деградації земель у посушливих, напівпосушливих та сухих районах внаслідок дій різноманітних факторів, включаючи антропогенний та зміни клімату.

 • 12 червня 2015
  Радо зустрічали гостей

     10 червня 2015 року ДП «Збур’ївське ЛМГ» зустрічало маленьких гостей.

 • 30 квітня 2015
  Збережемо ліси для нащадків

     На передодні травневих свят адміністрація ДП «Збур’ївське ЛМГ» звертається до населення Голопристанського району з проханням обмежити відвідування лісових масивів підприємства на час пожеже небезпечного періоду.

 • 08 квітня 2015
  Завершення лісокультурних робіт

     Виробничо-фінансовим планом на 2015 рік по ДП «Збур’ївське ЛМГ» передбачено створення лісових культур в лісовому фонді на площі 131 га., в тому числі на весну - 80 га. та доповнення лісових культур на площі 60 га, в тому числі на весну – 20 га. 

 • 08 квітня 2015
  Оголошення про проведення відкритих торгів.

  ДП «Збур’ївське ЛМГ» повідомляє, що 22 квітня 2015 року о 10:30 в центральній садибі підприємства за адресою: Херсонська обл., Голопристанський р-н., с.Нова Збур’ївка, вул. Лісна, 9 будуть проводитись відкриті торги.

 • 08 квітня 2015
  Використання лісових ресурсів

      За І квартал 2015 року на території  ДП «Збур’ївське ЛМГ» проведено рубок на площі 52 га., в тому числі: лісовідновна рубка – 8 га; проріджування – 30 га; прохідна рубка – 13 га; ЛЕП – 1га. В результаті проведених рубок підприємство отримало 1482 м3 ліквідної деревини (дров паливних), що становить 26,1% від наявних ресурсів.

 • 24 березня 2015
  Весна – гаряча пора для лісівників

     В цьому році рання весна та сприятливі погодні умови дозволили лісівникам Херсонщини  надзвичайно рано почати лісокультурну кампанію. Виробничо-фінансовим планом на 2015 рік по ДП «Збур’ївське ЛМГ» заплановано створення лісових культур на площі 130 га (територія Рибальченського та Геройського лісництв). При створені лісових культур підприємство використовує сучасні технології, а саме: використовуються волого накопичувачі та стимулятори росту. Станом на 24.03.2015 року створено лісових культур на площі 30 га. В розсаднику Іванівського лісництва проводиться   вирощування сіянців основних лісоутворюючих порід таких як сосна кримська, акація біла та інші. В  розсаднику введено в дію крапельну систему зрошування.

 • 24 березня 2015
  І знову про пожежі

       Згідно прогнозу метеорологів цьогорічне літо буде сухим з стабільно високими температурами , внаслідок чого небезпека виникнення лісової пожежі є досить великою. Дана проблема є особливо актуальною в місцях масового перебування людей (відпочиваючих , грибників тощо) .

 • 24 березня 2015
  «Майбутнє лісу у твоїх руках» в ДП "Збурївське ЛМГ"

           Щороку 21 березня, в міжнародний день лісів, на території України розпочинається акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».  Цей громадський захід є неоціненним вкладом у примноження лісових багатств та збереження екологічної рівноваги на землі. Такий широкомасштабний захід націлений на поліпшення стану довкілля  шляхом створення нових лісів, залучення широких верств населення до озеленення рідного краю, безпосередню участь школярів у створенні нових лісів з метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, розповсюдження інформації про важливість створення лісових насаджень. З метою розширення еколого-лісівничих знань серед учнів шкіл проводяться профорієнтаційні заходи, уроки знань  та лекції.       Цього року в рамках проведення акції 21 березня на території Геройського лісництва лісовою охороною підприємства та учнями Геройської ЗОШ створені лісові культури сосни кримської площею 2,0 га.       Лісівники упевнені, що акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» – це не просто пропаганда, дієвий важіль у процесі створення та збереження лісу.

 • 24 березня 2015
  «Майбутнє лісу у твоїх руках» в ДП "Збурївське ЛМГ"

           Щороку 21 березня, в міжнародний день лісів, на території України розпочинається акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».  Цей громадський захід є неоціненним вкладом у примноження лісових багатств та збереження екологічної рівноваги на землі. Такий широкомасштабний захід націлений на поліпшення стану довкілля