Збур'ївське господарство

 • 10 Серпня 2016
  Сталася пожежа

        09.08.2016 року на території  Геройського л-ва (квартал 42 виділ 19)  сталася лісова пожежа. На момент виявлення площа пожежі складала 0,01 га. Гасіння пожежі тривало з 14.45 до 18.30 години вечора.

 • 26 Липня 2016
  Спростування статті в Херсонських новинах та на сайті «Набережная».

            25.07.2016 року в Херсонських новинах та сайті «Набережная» з’явилась стаття про не контрольоване вирубування лісу в Голопристанському районі, а саме біля селищ Рибальче та Забарине. 

 • 16 Червня 2016
  17 червня – Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами

           Опустелювання – це процес деградації земель у посушливих, напівпосушливих та сухих районах внаслідок дій різноманітних факторів, включаючи антропогенний та зміни клімату.

 • 24 Травня 2016
  Міжнародний день біорізноманіття!

       Щороку, 22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття  проголошений  Генеральною Асамблеєю Організацій  Обєднаних Націй у 20 році на честь прийняття  22 травня 1992року Конвенції про біорізноманіття.

 • 16 Березня 2016
  Звернення до населення Голопристанського району

         В зв’язку з настанням сухої та вітряної погоди адміністрація державного підприємства «Збур’ївське лісомисливське господарство» звертається до  населення Голопристанського району з проханням обмежити відвідування лісових масивів.

 • 02 Грудня 2015
  Лісогосподарські підприємства Херсонщини пропонують «новорічну красуню»

  Інформація щодо місць реалізації новорічних ялинок    

 • 17 Листопада 2015
  Осіння посадка

       Ось і настала пора для виконання поставлених планів посадки та доповнення лісових культур в лісовому фонді державного підприємства «Збур’ївське лісомисливське господарство». З початку року планом було передбачено посадити 131 га площі та доповнення 60 га площі лісу. Навесні згідно плану виконали 83 га посадки та 38 га доповнення.

 • 26 Жовтня 2015
  Дивовижна знахідка

     Під час проведення чергового рейду майстрами лісу Іванівського лісництва Короткою Галиною Іванівною та Коробченко Олександром Олександровичем  в березовому гайку було знайдено неживу дику свиню біля якої знаходилося 10 маленьких поросяток. Майстри лісу з жалілись над новонародженим виводком і забрали поросяток під свою опіку.

 • 15 Вересня 2015
  Привітання!

       Щороку в третю неділю вересня в Україні відмічається свято День працівника лісу.

 • 16 Липня 2015
  Сталася пожежа

     15.07.2015 року на території  Іванівського л-ва (квартал 25 виділ 17)  сталася лісова пожежа.

 • 22 Червня 2015
  Збережемо ліс!

    Лісова охорона вкотре звертається до мешканців Голопристанського району та закликає  в період високої пожежної безпеки обмежити  відвідування лісових масивів, аби не допустити пожежі в лісі.

 • 15 Червня 2015
  17 червня – Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами

     Опустелювання – це процес деградації земель у посушливих, напівпосушливих та сухих районах внаслідок дій різноманітних факторів, включаючи антропогенний та зміни клімату.

 • 12 Червня 2015
  Радо зустрічали гостей

     10 червня 2015 року ДП «Збур’ївське ЛМГ» зустрічало маленьких гостей.

 • 30 Квiтня 2015
  Збережемо ліси для нащадків

     На передодні травневих свят адміністрація ДП «Збур’ївське ЛМГ» звертається до населення Голопристанського району з проханням обмежити відвідування лісових масивів підприємства на час пожеже небезпечного періоду.

 • 08 Квiтня 2015
  Завершення лісокультурних робіт

     Виробничо-фінансовим планом на 2015 рік по ДП «Збур’ївське ЛМГ» передбачено створення лісових культур в лісовому фонді на площі 131 га., в тому числі на весну - 80 га. та доповнення лісових культур на площі 60 га, в тому числі на весну – 20 га. 

 • 08 Квiтня 2015
  Оголошення про проведення відкритих торгів.

  ДП «Збур’ївське ЛМГ» повідомляє, що 22 квітня 2015 року о 10:30 в центральній садибі підприємства за адресою: Херсонська обл., Голопристанський р-н., с.Нова Збур’ївка, вул. Лісна, 9 будуть проводитись відкриті торги.

 • 08 Квiтня 2015
  Використання лісових ресурсів

      За І квартал 2015 року на території  ДП «Збур’ївське ЛМГ» проведено рубок на площі 52 га., в тому числі: лісовідновна рубка – 8 га; проріджування – 30 га; прохідна рубка – 13 га; ЛЕП – 1га. В результаті проведених рубок підприємство отримало 1482 м3 ліквідної деревини (дров паливних), що становить 26,1% від наявних ресурсів.

 • 24 Березня 2015
  Весна – гаряча пора для лісівників

     В цьому році рання весна та сприятливі погодні умови дозволили лісівникам Херсонщини  надзвичайно рано почати лісокультурну кампанію. Виробничо-фінансовим планом на 2015 рік по ДП «Збур’ївське ЛМГ» заплановано створення лісових культур на площі 130 га (територія Рибальченського та Геройського лісництв). При створені лісових культур підприємство використовує сучасні технології, а саме: використовуються волого накопичувачі та стимулятори росту. Станом на 24.03.2015 року створено лісових культур на площі 30 га. В розсаднику Іванівського лісництва проводиться   вирощування сіянців основних лісоутворюючих порід таких як сосна кримська, акація біла та інші. В  розсаднику введено в дію крапельну систему зрошування.

 • 24 Березня 2015
  І знову про пожежі

       Згідно прогнозу метеорологів цьогорічне літо буде сухим з стабільно високими температурами , внаслідок чого небезпека виникнення лісової пожежі є досить великою. Дана проблема є особливо актуальною в місцях масового перебування людей (відпочиваючих , грибників тощо) .

 • 24 Березня 2015
  «Майбутнє лісу у твоїх руках» в ДП "Збурївське ЛМГ"

           Щороку 21 березня, в міжнародний день лісів, на території України розпочинається акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».  Цей громадський захід є неоціненним вкладом у примноження лісових багатств та збереження екологічної рівноваги на землі. Такий широкомасштабний захід націлений на поліпшення стану довкілля  шляхом створення нових лісів, залучення широких верств населення до озеленення рідного краю, безпосередню участь школярів у створенні нових лісів з метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, розповсюдження інформації про важливість створення лісових насаджень. З метою розширення еколого-лісівничих знань серед учнів шкіл проводяться профорієнтаційні заходи, уроки знань  та лекції.       Цього року в рамках проведення акції 21 березня на території Геройського лісництва лісовою охороною підприємства та учнями Геройської ЗОШ створені лісові культури сосни кримської площею 2,0 га.       Лісівники упевнені, що акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» – це не просто пропаганда, дієвий важіль у процесі створення та збереження лісу.