Цюрупинське господарство

 • 05 Вересня 2016
  Державне підприємство «Цюрупинське лісомисливське господарство», щодо публікації на інтернет-сайтах статті про знищення лісу в селі Козачі Лагері, Олешківського району, Херсонської області повідомляє!

        Державне підприємство «Цюрупинське лісомисливське господарство»,  щодо публікації  на інтернет-сайтах статті  про знищення лісу в селі Козачі Лагері, Олешківського району, Херсонської області (http://pravda.ks.ua/kherson_ks/important/30433-lisove-brakonyerstvo-v-kozachix-lageryax-nishhat.html) повідомляє, що вказана в статті ділянка відноситься до земель запасу, але це не означає що захисні насадження можуть бути знищенні.

 • 02 Серпня 2016
  Про пожежі в лісах

  Станом на 01 серпня 20016 року в лісових насадження державного підприємства «Цюрупинське лісомисливське господарство»  виявлено та ліквідовано 22 пожежі на  загальній площі 13,04 га. Одна із лісових пожеж велика, що сталась у Пролетарському лісництві 18.04.2016 року на площі 11,2 га, в т.ч. верхова – 5.0 га.

 • 19 Липня 2016
  Літо, спека, обіцянки, віра, розчарування…

         Закінчилось перше півріччя, закінчилась надія та сподівання. Народні обранці пішли на заслужені канікули. Обіцянки, щодо фінансування з державного бюджету з другого півріччя 2016 року теж «пішли на канікули»…

 • 24 Червня 2016
  Увага! Пожежонебезпечний період!

  Шановні громадяни!      Працівники державного підприємства «Цюрупинське  лісомисливське господарство»  звертаються до Вас з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, особливо в лісових та прилеглих до лісу зонах.    За даними Херсонського обласного центру з гідрометеорології   зафіксовано найвищий клас пожежної небезпеки – V клас.

 • 17 Червня 2016
  17 червня Всесвітній День боротьби з опустелюванням та посухами

         Олешківські ліси – це найбільший штучно створений лісовий масив у світі.

 • 22 Квiтня 2016
  Наслідки байдужості

      Позбавлення державних лісогосподарських підприємств півдня фінансування з державного бюджету з початку року - ризик знищення штучних лісів Херсонщини через пожежі. Про це невпинно вторять і галасують лісівники Херсонщини, та питання не вирішено і до сьогодні. А факти, як говориться, вже у наявності. І те, що зараз відбувається, - тільки початок пожежонебезпечного сезону.

 • 13 Квiтня 2016
  Звідки починаються рукотворні ліси

       З чого починається те, що так звично називається лісом або лісовими насадженнями? На це питання помічник лісничого Костогризівського лісництва Галина Тищенко відповідала розповіддю на екскурсії для студентів Державного вищого навчального закладу "Херсонський державний аграрний університет", коли вони відвідували лісовий розсадник. Захоплююча розповідь була не тільки про збір шишок, заготівлю насіння та їх посів, про вирощування посадкового матеріалу та його висадку, про подальший догляд за лісовими культурами.

 • 08 Квiтня 2016
  Лісові пожежі - велике лихо!

         З початку (22 березня) пожежонебезпечного періоду в перші дні квітня на території лісового фонду ДП «Цюрупинське ЛМГ» сталось 4 пожежі на загальній площі 0,62 га. Основні причини виникнення пожеж – залишені, першими відвідувачами лісу, багаття. Пожежі вдалося швидко ліквідувати силами лісопожежних станцій підприємства.

 • 06 Квiтня 2016
  Херсонські школярі у Цюрупинському лісі

       Віднині тридцять старшокласників комунального закладу "Навчально-виховний комплекс ім. Т.Г. Шевченка Херсонської обласної ради" майже все знають про відновлення Олешківських лісів на Цюрупинщині. Учні, як і вихователі школи-інтернату Володимир Сагайдак та Сергій Гранов, директор Миколай Рудя, вже вдруге приїздили до ДП «Цюрупинське ЛМГ».

 • 01 Квiтня 2016
  Державна дбайливість - краще зберегти, ніж відновлювати

  http://05542online.com/blog/cyurupinske-lmg/2627-derzhavna-dbaylivst-krasche-zberegti-nzh-vdnovlyuvati.html