Цюрупинське господарство

 • 06 Квiтня 2016
  Херсонські школярі у Цюрупинському лісі

       Віднині тридцять старшокласників комунального закладу "Навчально-виховний комплекс ім. Т.Г. Шевченка Херсонської обласної ради" майже все знають про відновлення Олешківських лісів на Цюрупинщині. Учні, як і вихователі школи-інтернату Володимир Сагайдак та Сергій Гранов, директор Миколай Рудя, вже вдруге приїздили до ДП «Цюрупинське ЛМГ».

 • 01 Квiтня 2016
  Державна дбайливість - краще зберегти, ніж відновлювати

  http://05542online.com/blog/cyurupinske-lmg/2627-derzhavna-dbaylivst-krasche-zberegti-nzh-vdnovlyuvati.html

 • 28 Березня 2016
  Весна - час садити ліс!

  http://05542online.com/blog/cyurupinske-lmg/2583-vesna-chas-saditi-ls.html

 • 28 Березня 2016
  Пішла з життя людина, з якою пов'язана історія Олешківських лісів

       Пішла з життя людина, з якою пов'язана історія Олешківських лісів та Цюрупинського краю. ДП «Цюрупинське лісомисливське господарство» з глибоким сумом повідомляє, що 25 березня на 71-ому році життя помер колишній директор підприємства Геннадій Михайлович Шиман. 

 • 18 Березня 2016
  Підготовка до пожежонебезпечного періоду розпочалася завчасно, але...

         Підготовка до пожежонебезпечного періоду 2016 року в ДП «Цюрупинське ЛМГ» розпочалася завчасно, незважаючи на економічну ситуацію та брак бюджетних коштів. От тільки підготовка проводиться в частині оформлення технічної документації. Так, на підприємстві розроблені та оновлені технічна документація, мобілізаційно – оперативний план ліквідації лісових пожеж,  проведено навчання з лісовою охороною, обстежені існуючі водойми, направлені листи суміжним користувачам та ін.

 • 18 Березня 2016
  Весняна лісокультурна кампанія триває

        Весняна лісокультурна кампанія 2016 року триває у ДП «Цюрупинське лісомисливське господарство». Створено 60 га молодого лісу. На 13 га культур минулих років створення проведено доповнення акації білої у Дніпровському лісництві. Всього висаджено 280 000 сіянців.

 • 12 Березня 2016
  Посади свое дерево в Цюрупинском лесу!

        В этом году в виду полного отсутствия бюджетного финансирования молодые леса на Херсонщине сажают не все лесоохотничьи хозяйства. В числе тех, кто нашел источник финансирования и возможность все-таки начать традиционную весеннюю лесокультурную кампанию, - Цюрупинское лесоохотничье хозяйство. На создание лесных культур в этом году направляются не только денежные средства, получаемые от реализации древесины, лесопродукции и посадочного материала.

 • 11 Березня 2016
  Збережемо ліс від пожеж!

         Прекрасні ліси прикрашають наш Цюрупинський край. Щорічно в середньому в нашому районі на землях державного лісфонду створюється в межах 250 гектарів лісових насаджень. Пройде не один десяток років, перш ніж вони перетворяться в могутній ліс - джерело життя і безцінну комору природи. Але у нього є підступний ворог, від якого він беззахисний.

 • 10 Березня 2016
  На Цюрупинщині проходить весняна лісокультурна кампанія

  З 1 березня у ДП «Цюрупинське ЛМГ» розпочалася весняна лісокультурна кампанія 2016 року. Наскільки традиційна щорічна кампанія буде тривалою, - залежить від подальших погодних умов та достатньої вологості ґрунту.Источник: http://05542online.com/blog/cyurupinske-lmg/2537-na-cyurupinschin-prohodit-vesnyana-lsokulturna-kampanya.html