Цюрупинське господарство

 • 22 Квiтня 2016
  Наслідки байдужості

      Позбавлення державних лісогосподарських підприємств півдня фінансування з державного бюджету з початку року - ризик знищення штучних лісів Херсонщини через пожежі. Про це невпинно вторять і галасують лісівники Херсонщини, та питання не вирішено і до сьогодні. А факти, як говориться, вже у наявності. І те, що зараз відбувається, - тільки початок пожежонебезпечного сезону.

 • 13 Квiтня 2016
  Звідки починаються рукотворні ліси

       З чого починається те, що так звично називається лісом або лісовими насадженнями? На це питання помічник лісничого Костогризівського лісництва Галина Тищенко відповідала розповіддю на екскурсії для студентів Державного вищого навчального закладу "Херсонський державний аграрний університет", коли вони відвідували лісовий розсадник. Захоплююча розповідь була не тільки про збір шишок, заготівлю насіння та їх посів, про вирощування посадкового матеріалу та його висадку, про подальший догляд за лісовими культурами.

 • 08 Квiтня 2016
  Лісові пожежі - велике лихо!

         З початку (22 березня) пожежонебезпечного періоду в перші дні квітня на території лісового фонду ДП «Цюрупинське ЛМГ» сталось 4 пожежі на загальній площі 0,62 га. Основні причини виникнення пожеж – залишені, першими відвідувачами лісу, багаття. Пожежі вдалося швидко ліквідувати силами лісопожежних станцій підприємства.

 • 06 Квiтня 2016
  Херсонські школярі у Цюрупинському лісі

       Віднині тридцять старшокласників комунального закладу "Навчально-виховний комплекс ім. Т.Г. Шевченка Херсонської обласної ради" майже все знають про відновлення Олешківських лісів на Цюрупинщині. Учні, як і вихователі школи-інтернату Володимир Сагайдак та Сергій Гранов, директор Миколай Рудя, вже вдруге приїздили до ДП «Цюрупинське ЛМГ».

 • 01 Квiтня 2016
  Державна дбайливість - краще зберегти, ніж відновлювати

  http://05542online.com/blog/cyurupinske-lmg/2627-derzhavna-dbaylivst-krasche-zberegti-nzh-vdnovlyuvati.html

 • 28 Березня 2016
  Весна - час садити ліс!

  http://05542online.com/blog/cyurupinske-lmg/2583-vesna-chas-saditi-ls.html

 • 28 Березня 2016
  Пішла з життя людина, з якою пов'язана історія Олешківських лісів

       Пішла з життя людина, з якою пов'язана історія Олешківських лісів та Цюрупинського краю. ДП «Цюрупинське лісомисливське господарство» з глибоким сумом повідомляє, що 25 березня на 71-ому році життя помер колишній директор підприємства Геннадій Михайлович Шиман. 

 • 18 Березня 2016
  Підготовка до пожежонебезпечного періоду розпочалася завчасно, але...

         Підготовка до пожежонебезпечного періоду 2016 року в ДП «Цюрупинське ЛМГ» розпочалася завчасно, незважаючи на економічну ситуацію та брак бюджетних коштів. От тільки підготовка проводиться в частині оформлення технічної документації. Так, на підприємстві розроблені та оновлені технічна документація, мобілізаційно – оперативний план ліквідації лісових пожеж,  проведено навчання з лісовою охороною, обстежені існуючі водойми, направлені листи суміжним користувачам та ін.

 • 18 Березня 2016
  Весняна лісокультурна кампанія триває

        Весняна лісокультурна кампанія 2016 року триває у ДП «Цюрупинське лісомисливське господарство». Створено 60 га молодого лісу. На 13 га культур минулих років створення проведено доповнення акації білої у Дніпровському лісництві. Всього висаджено 280 000 сіянців.