Цюрупинське господарство

 • 18 Грудня 2015
  Засідання робочої групи по охороні хвойних насаджень у передноворічний період 2016 року

          15 грудня поточного року  в Цюрупинській районній державній адміністрації  в кабінеті першого заступника голови районної державної адміністрації відбулося засідання робочої групи з питань недопущення незаконної вирубки лісових насаджень на території району. На даному засіданні були  присутні представники державних підприємств «Цюрупинське ЛМГ», «Великокопанівське ЛМГ», «Степовий ім.. В.М. Виноградова УкрНДЛІЛГА», директори Цюрупинського центрального ринку, Сагівського ринку, начальник управління агропромислового розвитку, начальник відділу Держгеокадастру в Цюрупинському районі.

 • 07 Грудня 2015
  Посилений режим лісової охорони у передноворічний період!

         На виконання розпорядження голови Херсонської обласної адміністрації № 662 від 10.11.2015 року  "Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок  та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2016 року", лісова охорона ДП «Цюрупинське ЛМГ»  перейшла на посилений режим для недопущення незаконних рубок новорічних красунь  у передноворічний період.

 • 02 Грудня 2015
  Лісогосподарські підприємства Херсонщини пропонують «новорічну красуню»

  Інформація щодо місць реалізації новорічних ялинок    

 • 28 Жовтня 2015
  Ліс незаконно рубають…

       Чергування державної лісової охорони Державного підприємства «Цюрупинське лісомисливське господарство» в позаробочий час в лісових насадженнях Цюрупинського лісництва дали позитивний результат.  Ввечері після 18.00 години 27 жовтня 2015 року  поблизу села Підлісне виявили на місці самовільної рубки дерев сосни звичайної  групу людей, на чолі з мешканцем села Праві Солонці, які саме і проводили незаконну рубку дерев. 

 • 22 Вересня 2015
  Незабаром настане пора для любителів «тихого полювання»

         Пожежонебезпечний період триває, за даними (від 21.09.2015р.) Херсонського обласного центру з гідрометеорології зберігається надзвичайно висока (5 класу) пожежна небезпека.

 • 07 Вересня 2015
  Дістало!

     Так, саме так – дістало! 

 • 25 Серпня 2015
  Урочище «Кудаси» врятовано!

     24.08.2015 року о 12 год. 40 хв. працівниками пожежно- спостережної вежі ДП «Цюрупинського ЛМГ» та з патрульного гелікоптера виявлено пожежу на території інших користувачів Козачелагерської сільської ради, яка створювала загрозу лісовим масивам Дніпровського лісництва, а саме урочищу «Кудаси».

 • 19 Серпня 2015
  Робота, яка Вами проводиться, і показує результат – Микола Райтаровський

     18 серпня 2015 року в Цюрупинській  районній державній адміністрації відбулось чергове засідання районної комісії з ТЕБ та НС, яку провів голова районної державної адміністрації Микола Райтаровський,  одним із питань  розглянуто: «Про заходи щодо забезпечення протидії масовим пожежам у природних екологічних системах району впродовж пожежонебезпечного періоду 2015 року».

 • 10 Серпня 2015
  Першочергове завдання – охорона лісу від пожеж

    Лісові пожежні станції  та працівники державної лісової охорони ДП «Цюрупиське лісомисливське господарство» продовжують працювати у посиленому режимі.

 • 05 Серпня 2015
  Охорону лісу від пожеж посилено

     У вихідні дні 1 та 2 серпня 2015року, в зв’язку  з  високою температурою повітря, сильним поривчастим вітром  державним підприємством «Цюрупинське лісомисливське господарство»  було вжито додаткові заходи щодо запобігання виникнення пожеж.