Цюрупинське господарство

 • 19 Серпня 2015
  Робота, яка Вами проводиться, і показує результат – Микола Райтаровський

     18 серпня 2015 року в Цюрупинській  районній державній адміністрації відбулось чергове засідання районної комісії з ТЕБ та НС, яку провів голова районної державної адміністрації Микола Райтаровський,  одним із питань  розглянуто: «Про заходи щодо забезпечення протидії масовим пожежам у природних екологічних системах району впродовж пожежонебезпечного періоду 2015 року».

 • 10 Серпня 2015
  Першочергове завдання – охорона лісу від пожеж

    Лісові пожежні станції  та працівники державної лісової охорони ДП «Цюрупиське лісомисливське господарство» продовжують працювати у посиленому режимі.

 • 05 Серпня 2015
  Охорону лісу від пожеж посилено

     У вихідні дні 1 та 2 серпня 2015року, в зв’язку  з  високою температурою повітря, сильним поривчастим вітром  державним підприємством «Цюрупинське лісомисливське господарство»  було вжито додаткові заходи щодо запобігання виникнення пожеж. 

 • 26 Червня 2015
  Охорона лісу від пожеж - завдання спільне

     На сьогоднішній день основна увага лісівників направлена  на охорону та захист  лісів від пожеж. Хоча місцями проходять короткочасні дощі, пожежна напруга в лісах зберігається.

 • 15 Червня 2015
  Патрулювання лісових масивів триває

     У зв’язку з підвищенням температури повітря, у лісах спостерігається високий клас пожежної небезпеки – четвертий  та п’ятий.

 • 13 Червня 2015
  Непередбачуваний огляд пожежної техніки

     На лісову пожежну станцію Цюрупинського лісництва у вихідний день завітали працівники Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Херсонській області. Було проведено огляд пожежних автомобілів, наявність пально-мастильних матеріалів (далі ПММ) у баках та резерв ПММ,  наявність води у автоцистернах, роботу радіостанцій, наявність протипожежного інвентарю (лопати, ранці, граблі та інше). Зауваження відсутні.    Начальник ЛПС ДП «Цюрупинське ЛМГ»   Олександр Ковтун

 • 12 Червня 2015
  Ознайомлення Київських гостей з роботою лісівників Херсонщини

    Напередодні відзначення Всесвітнього Дня боротьби з опустелюванням та посухами,  на Херсонщину завітали  лісівники - голови первинних профспілкових організацій Київщини.

 • 12 Червня 2015
  17 червня Всесвітній День боротьби з опустелюванням та посухами

     Згідно лісорослинному районуванню територія державного підприємства «Цюрупинське лісомисливське  господарство» відноситься до Європейської степової області, в межах провінції південної частини Руської рівнини у Приазовсько – Чорноморської окрузі. Практично, це південна частина степової зони України в межах Нижньодніпровських піщаних арен.

 • 11 Червня 2015
  Причина пожежі - блискавка!

  В обідній час коли стало спекотно та піднявся вітерець 11.06.2015 року  о 11 год. 38 хв. на лісопожежну станцію надійшло повідомлення з  пожежно - спостережної вежі про появу диму в районі ст.. Пойма.

 • 09 Червня 2015
  Спростування інформації оприлюдненої на сайті "Херсон online"

     07 червня 2015  на інтернет сторінках Херсонських новин опубліковано статтю «Возле Козачьих лагерей неизвестные дровосеки пилят лес».    За офіційними даними Державного підприємства «Цюрупинське лісомисливське господарство» - на зазначеній ділянці проводиться рубка проріджування у Дніпровському лісництві.  Рубки проріджування створюють умови для формування стовбура і крони кращих дерев. Зазначені рубки виключають можливість негативного впливу на стан лісів.  Лісогосподарський захід запроектовано матеріалами лісовпорядкування.  На проведення рубки виписано лісорубний квиток № 20 від 20 квітня 2015 року,  квартал 17, виділ 8 на площі 2.0 га.   Попередньо проведено відвод лісосіки в рубку,   натурно оформлено лісосіку,   зроблено матеріально грошову оцінку, складено періково цінувальну відомість.    Проведення даного лісогосподарського заходу відповідає нормам чинного законодавства, а не є якоюсь «потайной просекой».    Адміністрація ДП «Цюрупинське ЛМГ»