Цюрупинське господарство

 • 26 Червня 2015
  Охорона лісу від пожеж - завдання спільне

     На сьогоднішній день основна увага лісівників направлена  на охорону та захист  лісів від пожеж. Хоча місцями проходять короткочасні дощі, пожежна напруга в лісах зберігається.

 • 15 Червня 2015
  Патрулювання лісових масивів триває

     У зв’язку з підвищенням температури повітря, у лісах спостерігається високий клас пожежної небезпеки – четвертий  та п’ятий.

 • 13 Червня 2015
  Непередбачуваний огляд пожежної техніки

     На лісову пожежну станцію Цюрупинського лісництва у вихідний день завітали працівники Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Херсонській області. Було проведено огляд пожежних автомобілів, наявність пально-мастильних матеріалів (далі ПММ) у баках та резерв ПММ,  наявність води у автоцистернах, роботу радіостанцій, наявність протипожежного інвентарю (лопати, ранці, граблі та інше). Зауваження відсутні.    Начальник ЛПС ДП «Цюрупинське ЛМГ»   Олександр Ковтун

 • 12 Червня 2015
  Ознайомлення Київських гостей з роботою лісівників Херсонщини

    Напередодні відзначення Всесвітнього Дня боротьби з опустелюванням та посухами,  на Херсонщину завітали  лісівники - голови первинних профспілкових організацій Київщини.

 • 12 Червня 2015
  17 червня Всесвітній День боротьби з опустелюванням та посухами

     Згідно лісорослинному районуванню територія державного підприємства «Цюрупинське лісомисливське  господарство» відноситься до Європейської степової області, в межах провінції південної частини Руської рівнини у Приазовсько – Чорноморської окрузі. Практично, це південна частина степової зони України в межах Нижньодніпровських піщаних арен.

 • 11 Червня 2015
  Причина пожежі - блискавка!

  В обідній час коли стало спекотно та піднявся вітерець 11.06.2015 року  о 11 год. 38 хв. на лісопожежну станцію надійшло повідомлення з  пожежно - спостережної вежі про появу диму в районі ст.. Пойма.

 • 09 Червня 2015
  Спростування інформації оприлюдненої на сайті "Херсон online"

     07 червня 2015  на інтернет сторінках Херсонських новин опубліковано статтю «Возле Козачьих лагерей неизвестные дровосеки пилят лес».    За офіційними даними Державного підприємства «Цюрупинське лісомисливське господарство» - на зазначеній ділянці проводиться рубка проріджування у Дніпровському лісництві.  Рубки проріджування створюють умови для формування стовбура і крони кращих дерев. Зазначені рубки виключають можливість негативного впливу на стан лісів.  Лісогосподарський захід запроектовано матеріалами лісовпорядкування.  На проведення рубки виписано лісорубний квиток № 20 від 20 квітня 2015 року,  квартал 17, виділ 8 на площі 2.0 га.   Попередньо проведено відвод лісосіки в рубку,   натурно оформлено лісосіку,   зроблено матеріально грошову оцінку, складено періково цінувальну відомість.    Проведення даного лісогосподарського заходу відповідає нормам чинного законодавства, а не є якоюсь «потайной просекой».    Адміністрація ДП «Цюрупинське ЛМГ»

 • 07 Червня 2015
  Шановні громадяни, збереження лісу залежить від кожного з нас!

        Попереду самі спекотні місяці літа, за прогнозами Херсонського обласного центру з гідрометеорології, з початку червня поточного року очікується значне потепління і відсутність опадів, що сприятиме підвищенню пожежної небезпеки в лісах.

 • 06 Травня 2015
  Пожежі легше запобігти, ніж її гасити

  Одним з найважливіших заходів, які проводяться протягом пожежонебезпечного періоду державною лісовою охороною державного підприємства «Цюрупинське лісомисливське господарство» є профілактична роз’яснювальна робота. Так як  майже всі насадження на території лісгоспу хвойні, то постійно виникає загроза виникнення лісових пожеж.

 • 30 Квiтня 2015
  Лісокультурна кампанія завершена!

     Завдяки сприятливим погодним умовам в 2015році лісництвами ДП «Цюрупинське ЛМГ» було створено 152,6га нового лісу при плані 146га та використано 915,31тис.шт. посадкового матеріалу сіянців сосни кримської 879,01тис.шт., акації білої 36,3тис.шт. Доповнено лісових культур минулих років 248,1га при плані 200га  та використано посадкового матеріалу 507,15тис.шт. Також 5травня планується висів акації білої в розсаднику Дніпровського лісництва на площі 0,3га.