Цюрупинське господарство

 • 07 Червня 2015
  Шановні громадяни, збереження лісу залежить від кожного з нас!

        Попереду самі спекотні місяці літа, за прогнозами Херсонського обласного центру з гідрометеорології, з початку червня поточного року очікується значне потепління і відсутність опадів, що сприятиме підвищенню пожежної небезпеки в лісах.

 • 06 Травня 2015
  Пожежі легше запобігти, ніж її гасити

  Одним з найважливіших заходів, які проводяться протягом пожежонебезпечного періоду державною лісовою охороною державного підприємства «Цюрупинське лісомисливське господарство» є профілактична роз’яснювальна робота. Так як  майже всі насадження на території лісгоспу хвойні, то постійно виникає загроза виникнення лісових пожеж.

 • 30 Квiтня 2015
  Лісокультурна кампанія завершена!

     Завдяки сприятливим погодним умовам в 2015році лісництвами ДП «Цюрупинське ЛМГ» було створено 152,6га нового лісу при плані 146га та використано 915,31тис.шт. посадкового матеріалу сіянців сосни кримської 879,01тис.шт., акації білої 36,3тис.шт. Доповнено лісових культур минулих років 248,1га при плані 200га  та використано посадкового матеріалу 507,15тис.шт. Також 5травня планується висів акації білої в розсаднику Дніпровського лісництва на площі 0,3га.

 • 30 Квiтня 2015
  Увага, пожежонебезпечний період!

     У зв’язку з підвищенням температури повітря у лісах спостерігається високий клас пожежної небезпеки – четвертий.    Для запобігання пожежам працівники державної лісової охорони ДП «Цюрупинське ЛМГ» працюють в посиленому режимі,  вживаються всі необхідні заходи: проведено догляд за мінералізованими смугами – 154 км.; перекрито 99 заїздів до лісу, виставлено 29 одиниць наглядної агітації, опубліковано 19 виступів у ЗМІ, проведено 21 бесіду на протипожежну тематику. На лісопожежних станціях та пожежоспостережних вежах  проводиться чергування, також проводиться наземне патрулювання лісових масивів.

 • 08 Квiтня 2015
  Збережемо природу разом!

     2 квітня 2015року в ДП «Цюрупинське ЛМГ» відбулася чергова акція по створенню лісу в якій взяли участь політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» , вчителі та учні Херсонської школи-інтернату ім. Т.Г. Шевченка, долучилися приватні підприємці зі своїми сім’ями, і просто небайдужі херсонці. 

 • 30 Березня 2015
  Увага! Пожежонебезпечний період

              Державне підприємство «Цюрупинське  лісомисливське господарство»  звертає Вашу увагу на те, що пожежонебезпечний період 2015 року розпочато 10.03.2015 року.

 • 27 Березня 2015
  Акція "Майбутнє лісу у твоїх руках" впевнено крокує на Херсонщині

  15 березня 2015 року на Херсонщині стартувала 10-та  ювілейна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».

 • 16 Березня 2015
  На Херсонщині стартувала акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

                   Значення лісів у житті людини надзвичайно велике і багатогранне. Вони відіграють найважливішу роль у підтриманні природного стану біосфери. Як чинник культурного і соціального значення - ліс для багатьох мільйонів людей є місцем відпочинку, лікування та туризму.

 • 12 Березня 2015
  Весна крокує по Херсонщині і літо не за горами

    Це не  порожні слова, бо від нашого з Вами  ставлення до лісу залежить його майбутнє,  особливо для рукотворного лісу,  вирощеного  в умовах Олешківської пустелі.