ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Збур'ївське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Каховське лісове господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"
ДП ДП "Херсонське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Олешківське лісомисливське господарство"
Сторінки історіїСторінки історії

Олешківське господарство

 • 17 червня 2016
  17 червня Всесвітній День боротьби з опустелюванням та посухами

         Олешківські ліси – це найбільший штучно створений лісовий масив у світі.

  • 22 квітня 2016
   Наслідки байдужості

       Позбавлення державних лісогосподарських підприємств півдня фінансування з державного бюджету з початку року - ризик знищення штучних лісів Херсонщини через пожежі. Про це невпинно вторять і галасують лісівники Херсонщини, та питання не вирішено і до сьогодні. А факти, як говориться, вже у наявності. І те, що зараз відбувається, - тільки початок пожежонебезпечного сезону.

  • 13 квітня 2016
   Звідки починаються рукотворні ліси

        З чого починається те, що так звично називається лісом або лісовими насадженнями? На це питання помічник лісничого Костогризівського лісництва Галина Тищенко відповідала розповіддю на екскурсії для студентів Державного вищого навчального закладу "Херсонський державний аграрний університет", коли вони відвідували лісовий розсадник. Захоплююча розповідь була не тільки про збір шишок, заготівлю насіння та їх посів, про вирощування посадкового матеріалу та його висадку, про подальший догляд за лісовими культурами.

  • 08 квітня 2016
   Лісові пожежі - велике лихо!

          З початку (22 березня) пожежонебезпечного періоду в перші дні квітня на території лісового фонду ДП «Цюрупинське ЛМГ» сталось 4 пожежі на загальній площі 0,62 га. Основні причини виникнення пожеж – залишені, першими відвідувачами лісу, багаття. Пожежі вдалося швидко ліквідувати силами лісопожежних станцій підприємства.

  • 06 квітня 2016
   Херсонські школярі у Цюрупинському лісі

        Віднині тридцять старшокласників комунального закладу "Навчально-виховний комплекс ім. Т.Г. Шевченка Херсонської обласної ради" майже все знають про відновлення Олешківських лісів на Цюрупинщині. Учні, як і вихователі школи-інтернату Володимир Сагайдак та Сергій Гранов, директор Миколай Рудя, вже вдруге приїздили до ДП «Цюрупинське ЛМГ».