ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Збур'ївське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Каховське лісове господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"
ДП ДП "Херсонське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Олешківське лісомисливське господарство"
Сторінки історіїСторінки історії

Олешківське господарство

 • 18 березня 2016
  Весняна лісокультурна кампанія триває

        Весняна лісокультурна кампанія 2016 року триває у ДП «Цюрупинське лісомисливське господарство». Створено 60 га молодого лісу. На 13 га культур минулих років створення проведено доповнення акації білої у Дніпровському лісництві. Всього висаджено 280 000 сіянців.

  • 12 березня 2016
   Посади свое дерево в Цюрупинском лесу!

         В этом году в виду полного отсутствия бюджетного финансирования молодые леса на Херсонщине сажают не все лесоохотничьи хозяйства. В числе тех, кто нашел источник финансирования и возможность все-таки начать традиционную весеннюю лесокультурную кампанию, - Цюрупинское лесоохотничье хозяйство. На создание лесных культур в этом году направляются не только денежные средства, получаемые от реализации древесины, лесопродукции и посадочного материала.

  • 11 березня 2016
   Збережемо ліс від пожеж!

          Прекрасні ліси прикрашають наш Цюрупинський край. Щорічно в середньому в нашому районі на землях державного лісфонду створюється в межах 250 гектарів лісових насаджень. Пройде не один десяток років, перш ніж вони перетворяться в могутній ліс - джерело життя і безцінну комору природи. Але у нього є підступний ворог, від якого він беззахисний.

  • 10 березня 2016
   На Цюрупинщині проходить весняна лісокультурна кампанія

   З 1 березня у ДП «Цюрупинське ЛМГ» розпочалася весняна лісокультурна кампанія 2016 року. Наскільки традиційна щорічна кампанія буде тривалою, - залежить від подальших погодних умов та достатньої вологості ґрунту.Источник: http://05542online.com/blog/cyurupinske-lmg/2537-na-cyurupinschin-prohodit-vesnyana-lsokulturna-kampanya.html

  • 18 грудня 2015
   Засідання робочої групи по охороні хвойних насаджень у передноворічний період 2016 року

           15 грудня поточного року  в Цюрупинській районній державній адміністрації  в кабінеті першого заступника голови районної державної адміністрації відбулося засідання робочої групи з питань недопущення незаконної вирубки лісових насаджень на території району. На даному засіданні були  присутні представники державних підприємств «Цюрупинське ЛМГ», «Великокопанівське ЛМГ», «Степовий ім.. В.М. Виноградова УкрНДЛІЛГА», директори Цюрупинського центрального ринку, Сагівського ринку, начальник управління агропромислового розвитку, начальник відділу Держгеокадастру в Цюрупинському районі.