ДП ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Великоолександрівське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Голопристанське лісомисливське господарство"
ДП ДП "Скадовське досвідне лісомисливське господарство"

Олешківське господарство

 • 25 серпня 2015
  Урочище «Кудаси» врятовано!

     24.08.2015 року о 12 год. 40 хв. працівниками пожежно- спостережної вежі ДП «Цюрупинського ЛМГ» та з патрульного гелікоптера виявлено пожежу на території інших користувачів Козачелагерської сільської ради, яка створювала загрозу лісовим масивам Дніпровського лісництва, а саме урочищу «Кудаси».

  • 19 серпня 2015
   Робота, яка Вами проводиться, і показує результат – Микола Райтаровський

      18 серпня 2015 року в Цюрупинській  районній державній адміністрації відбулось чергове засідання районної комісії з ТЕБ та НС, яку провів голова районної державної адміністрації Микола Райтаровський,  одним із питань  розглянуто: «Про заходи щодо забезпечення протидії масовим пожежам у природних екологічних системах району впродовж пожежонебезпечного періоду 2015 року».

  • 10 серпня 2015
   Першочергове завдання – охорона лісу від пожеж

     Лісові пожежні станції  та працівники державної лісової охорони ДП «Цюрупиське лісомисливське господарство» продовжують працювати у посиленому режимі.

  • 05 серпня 2015
   Охорону лісу від пожеж посилено

      У вихідні дні 1 та 2 серпня 2015року, в зв’язку  з  високою температурою повітря, сильним поривчастим вітром  державним підприємством «Цюрупинське лісомисливське господарство»  було вжито додаткові заходи щодо запобігання виникнення пожеж. 

  • 26 червня 2015
   Охорона лісу від пожеж - завдання спільне

      На сьогоднішній день основна увага лісівників направлена  на охорону та захист  лісів від пожеж. Хоча місцями проходять короткочасні дощі, пожежна напруга в лісах зберігається.